Každá zo šiestich častí epizódy sa zameriava na jednu postavu. Rick s Michonne odchádzajú z Alexandrie navštíviť Jadis a jej ľudí žijúcich na skládke. Negan a Simon majú odlišné názory, ako pokračovať vo vojne, zvládnuť situáciu a poraziť Ricka so spojencami. Enid s Aaronom čakajú na ortieľ, ktorý nad nimi vynesú ženy z Oceanside. (TV JOJ)

Karamanlis

V rámci ôsmej série zatiaľ jedna z tých najlepších epizód. Otravný vlasáč Carl konečne zmizol zo scény a porúčať sa bude aj jedna obzvlášť odpudivá skupina preživších. Neviem, či je to divné, ale z celého toho ansáblu nezaujímavých postáv, ktoré sa momentálne vyskytujú v TWD mi začína byť najviac sympatický Negan... ()

Frajer42

Spoilery! Klasický melancholický úvod dával na tušenou, že budeme mít co do činěné s další debilní epizodou. Naštěstí se to v průběhu času více a více rozbíhalo, až se na to nakonec dalo dívat. Vždycky mi srdce zaplesá, když se někdo odebere na věčnost a děj se někam pohne.Tentokrát to odnesla skládka plná nesympatických dementů. Co mohlo být krásnějšího?! Trošku mě sere, že tvrďák Negan začíná nekontrolovatelně měknout. Nejsem fanouškem současného hitu, že se krajně výstředním bytostem postupně začnou přidělovat lidské vlastnosti. Takové postavy se poté stávají krajně nezajímavými. Tímto způsobem již bylo zprzněno šílené množství seriálů a je více než pravděpodobné, že tento bude další v řadě. Jako by tuhle sérii dostala na starost úplně jiná skupina tvůrců. Neskutečně strmě si to seriál žene do hlubokých sraček. Věčná škoda. ()

Necrotongue

Úvodní scéna se záchranou altánu hrdě nakročila směrem k odpadu, ale později se situace poněkud stabilizovala. Po smrti Carla by mohla zahynout i další postava, která se chová po většinu času dementně a která mě až příliš často sleduje svýma krví podlitýma očima. Bohužel, je mi jasné, že Rick tady bude déle než já, ale za pár měsíců budou Vánoce, a když si to tak moc přeju... Co? ()

Youngster

Tenhle díl byl nečekaně skvělý. Vypadá to že dostaneme bližší pohled na některé vedlejší postavy a vidět díl rozdělený na "kapitoly" bylo velmi příjemné. A i přes ty Rickovy drsňácké kecy jak zabije Negana, které zazní skoro v každém novém díle, dělají z Negana mnohem většího sympaťáka než je Rick. Nicméně se nemůžu dočkat dalšího dílu, protože tenhle za sebou nechal hodně otevřených cest. ()

• Ve chvíli, kdy sedí Negan (Jeffrey Dean Morgan) se Simonem (Steven Ogg) v místnosti, v záběrech vidíme vždy jinou polohu vysílačky, přestože nebyla používána. (willy1)
  • Když Rick (Andrew Lincoln) cca v čase 0:05:30 nastupuje do auta, tak malé trojúhelníkové okno je napůl vypadlé. O několik vteřin později nám záběr ukazuje Ricka za volantem a malé trojúhelníkové okno je nasazené. (PatrikP4)