Rick sa vracia späť do Alexandrie, ktorá medzitým privíta nečakanú návštevu - Negana. Na rovnaký problém s agresívnymi Spasiteľmi narazia aj v Kráľovstve a Hilltope. Rickov syn Carl ukáže otcovi fatálnu ranu od zombie. Carl balí zásoby pre Siddiqa, ktorý sa schováva v tuneloch pod Alexandriou. Enid s Aaronom idú do Oceanside, aby naverbovali tamojších obyvateľov do vojny proti Spasiteľom. Pri nočnom incidente nechtiac zabijú ich vodkyňu Nataniu. Na bránu Alexandrie zaklope Negan a obyvatelia majú tri minúty na to, aby ho pustili  dnu. ​Spasitelia zajmú Jerryho ako rukojemníka a chcú, aby sa všetci vrátili do Hilltopu a znovu začali pre Spasiteľov pestovať potraviny. Keď začnú zabíjať obyvateľov, Maggie nakoniec súhlasí. Rick sa vráti do Alexandrie a po súboji s Neganom sa ukryje v tuneloch pod mestom. Jeho syn Carl je síce nažive, ale práve zistil, že ho v lese pri súboji pohrýzol do brucha zombie. (TV JOJ)

Necrotongue

Osmá epizoda na mě udělala dojem jen tím, že mi připadala nekonečná. Postavy se opět chovaly podle toho, co jim velel scénář, tj. dementně, znovu došlo na "hlubokomyslné" rozhovory i na citově vypjaté momenty, které mi tak lezou na nervy, rozesmál mě souboj blba Ricka s Neganem, k čemu má vlastně Rick za opaskem tu sekeru? Nikdo neví. Původně jsem hodnotil jen jednou hvězdičkou, ale druhou jsem musel přidat za Carlovo finále. Konečně!!!:-) ()

kenkaku

To skákání v čase je neskutečný VOSER... Děj skočil dopředu, pak se vrací o několik epizod zpět aby se krafalo a arty cvičení v detailních záběrech na ksichty. To si děláte prdel? Pak nastane recyklace již viděného. Stupidní proslovy. Zvraty o 180°. Copy+paste 1:1 co jsme už viděli. TWD by opravdu mělo skončit. ()

SaNcHeZ_cz

Scenáristická a i formální tečka za úpadkem tohohle seriálu. Hodinu a dvě minuty dlouhá nuda, která jen podtrhuje mízérii, do jaké The Walking Dead upadlo a ve snaze šokovat diváctvo lacinými zvraty v podstatě pohřbívá docela zásadní dějové linky z komiksu, na kteréžto scénáristé nemají a pochybuju že vůbec najdou náhradu. Bez atmosféry, laciné a úplně o ničem, nudí stejně jako zbytek první půlky osmé série. Kvalitativní propad, který jen tak něco nezvrátí. ()

oasismanik odpad!

Symbolickým odpadom ukončujem po dlhých rokoch sledovanie Walking Dead. Mrzí ma to, lebo ešte po 7. sérii som písal ako ma to stále baví a dokonca som dvihol hodnotenie celeho seriálu zo 4 na 5, ale tento seriál skrátka umrel...absolútna mizéria po všetkých stránkách, tvorcom proste došli nápady / čo je smutné, keďže idú vlastne podla komixu /, každú časť 8. série som pozeral asi na 5 krát, proste ma to nebavilo, hovoril som si, že to nemože byt také zlé, určite sa to rozbehne...ale nerozbehlo. Mohol by som napísat ešte milion negatív, ale nechcem, mal som Walking Dead vážne rád, sledoval som to dlhé roky a vždy som sa tešil na každu novú časť, novú sériu...možno si to za 15-20 rokov dám cele odznova a celé to dopozerám...ale pochybujem. ()

Lukys

Konečně za dlooouhou dobu díl, který si sice nezaslouží plné hodnocení, ale moji úctu ano. Jsou tu cítit opravdové emoce, které jsem v předešlých dílech hodně postrádal a příběh je rozdělený do několika linek, která je každá o sobě příběhově zajímavá a neslouží jenom k umělému natahování. Plus se konečně ozvala nějaká ta zajímavá a vynalézavá hudba a finále, které bylo lepší, než jsem čekal, mě to totálně semlelo. ()

• V epizodě si můžeme všimnout, že komparzisté hrající Spasitele mají nejspíše jen repliky zbraní. Při střelbě se totiž chovají naprosto nerealisticky a nevyhazují ani nábojnice. Efekt střelby byl pouze přidán v postprodukci. (UncleMorty)