Rick sa snaží postupovať podľa plánu, ale Daryl s Tarou chcú poraziť Spasiteľov čo najrýchlejšie. Vybúrajú dieru do Svätyne, a tak sa dovnútra začnú hrnúť davy zombie. Eugene sa rozhoduje, či pomôže lotrovským Spasiteľom alebo Rickovi a jeho spojencom. Aby odlákal zombie, zostrojí lietadielko, na ktoré položí hlučný iPod. Jadis vypustí Ricka z kontajnera a súhlasí, že sa k nemu pridá, ale chce všetok majetok Spasiteľov. Rick jej ponúkne štvrtinu. Spoločne potom dorazia do Svätyne. Rick sa vydesí, keď zistí, že vo Svätyni je diera a v okolí nie sú žiadne davy zombie. (TV JOJ)

Necrotongue

Osmá sezóna je zatím čirým zoufalstvím, už zase se epizoda utápěla ve spoustě zbytečných řečí, dějová linie s Rickem u Mrchožroutů je kolosálně nablblá a jediným alespoň trochu zajímavějším momentem byla Darylova akce. I ta se musela, pochopitelně, řádně okecat. ()

kenkaku

Je to definitivní. 3x za sebou, to už není náhoda. Scénaristé se vyčerpali a tak doháníme čas konverzací. Občas se něco stane, ale přiznám se že je mi tak nějak jedno co a proč. Na to kolik máme rozjetých dělových linek se zabývat Eugenovou krizí, mě fakt nebere. Když už nastane nějaký vývoj, je to stylem "kde se vzala, tu se vzala". Beze smyslu a logiky. ()

Frajer42

Spoilery! Začátek dílu navázal přesně tam, kde předchozí skončil. Tedy v nejhlubším zákoutí prdele. Zhruba polovinu stopáže se z prdele nedostal a vážně jsem zvažoval, že budu poprvé v historii zrychlovat tento "skvostný" seriál. Od prvního výstřelu se na to naštěstí začalo dát koukat. Moc nechápu, proč se v této sérii rozhodli ti retardi věnovat tolik času vedlejším postavám, které absolutně nikoho nezajímají, ba dokonce si na ně většina diváctva vypěstovala alergii. Například by mi nic neudělalo větší radost, než smrt toho zasraného kněze plešárda. Nechápu tedy, komu se tu pánové pokouší brnkat na city. Lepší dvě hvězdy. ()