Po poslednom boji je malý Henry nezvestný. Rick, Morgan a Carol pátrajú po utečených Spasiteľoch, s ktorými ušiel aj Henry. Kým Carol sleduje Henryho stopy, Morgan a Rick doháňajú Spasiteľov na úteku a Morgana sužujú vízie. Negan sa ocitne vydaný na milosť Jadis, ktorá má dobre pripravený plán, ako s ním naloží. (TV JOJ)

Pilda17

Koukat na Morgana a Carol je asi největší trest posledních dílů, což ukázal i tento. Ufňukánci, kteří hledají "dementního" chlapce, který nepřinesl absolutně nic dobrého. Modlil jsem se, aby ho našli mrtvého, bohužel se tak nestalo a tak budu věřit v dalších dílech. Rick mimo, všichni stále mimo, jediný kdo vám v tomto díle udělá radost je Negan. I když je svázaný, pořád jeho charizma drží tuto sérii i tento seriál nad vodou. ()

Necrotongue odpad!

To už se opravdu nedá! Otravný Carl ještě nevychladl a už ho stihl nahradit stupidní spratek Henry. Zatímco v minulé epizodě Morgan jen halucinoval, tentokrát přidal umrtvující rozhovory s tetičkou Carol a té stupiditě v bývalém baru se už nedalo ani nevěřícně smát. Neštěstí. ()

Forty

Neviem čo má spoločné Walking Dead s týmto lebo mi to lezie na nervy už .Nesmrteľné postavy, otravné dialógy...koho trápi čo je s deckom a keď to vyzerá tak , že aspoň budú nový ľudia tak hop ich zabiju , ale inokedy mier všade... Tvorcovia si ser.ú do huby a riadne . Hlavne je si udržiavať nezaujímavé postavy ako Rosita ,Morgan , Gabriel a už aj Rick je nezaujímavý . Hlavne že Daryl (Norman Reedus) nemá posledné série žiadny priestor a on je zaujímavý stále a o tehotnej mamičke Maggie ani nevravím , po smrti Glenna ďalšia nezaujímavá postava . Z Human vs Zombies je Human vs Human . Seriál si zaslúži skončiť ani sa nedivím že sledovanosť klesá tiež nato kašlem po konci tejto... ()

Frajer42

Spoilery! Nebylo by to už snad ani Walking Dead, kdyby debilní tvůrci nenaládovali úvodní minuty nesnesitelně nechutnou dávkou melancholie a brečení. Strašným způsobem mě ta banda čuráků v této sérii sere. Minimálně 30 % každého dílu někdo brečí, což se velmi brzy stalo nesnesitelně otravným. Celou první polovinu dílu jsem enormně trpěl. Strašně dílu scházel spád a jednotlivé epizodky jsou krajně nezajímavé. Ať už jde o zbytečné pátrání po malém bezvýznamném retardovi, z psychologického hlediska nemožné usmíření Negana s tou ošklivou čubkou, nebo rozdělení postav na dva extrémy - krvelačné psychopaty a sluníčkáře, kteří se neustále předhánějí v tom, kdo bude o kousek otravnější. První polovina čistokrevný odpad, druhá půlka podstatně lepší. Velmi slabé dvě hvězdy. ()

kenkaku

jasně... zase začínáme dějovým skokem (asi protože nám hrozně chybí zjistit co se stalo mezi bodem A o kterém víme několik epizod a bodem B o kterém taky víme několik epizod). Série je naprosto zbytečně nafukuje a stává se z ní jen a pouze dojná kráva. Takže místo toho abychom jeli dál sledujeme kolik.. 3...4...5(?) fňuken, co pořád něco řeší a jsou v prdeli. A máme to jako slideshow. vždycky 5 minutek se věnujeme jednomu... pak druhému... třetímu... atd. WTF TWD? 2/3 epizody o ničem. Zbytek je sice solidní, ale to už opravdu dojem nezachrání. ()