Hilltop sa pripravuje na bitku a Spasitelia pomaly prichádzajú k jeho bránam. Aj napriek neprítomnosti svojho vodcu Negana v noci Spasitelia zaútočia na Hilltop, ale Maggie dokáže mesto ubrániť. Nepriateľ musí ustúpiť. Niekoľko ľudí zomrelo a niekoľkých zranili nakazené zbrane. Nikto v Hilltope ale netuší, že zranení obyvatelia sú časované bomby. Kontaminovaní jedinci sa pomaly menia na agresívne zombie a ohrozujú svojich blízkych. Maggie stojí pred cintorínom, ktorý je teraz dvakrát tak veľký. Má výčitky svedomia, že Spasiteľov nalákala do Hilltopu. (TV JOJ)

Karamanlis

Boj medzi AHK (Alexandria, Hilltop, Kingdom) a Spasiteľmi nemá konca a pripomína pamätný wimbledonský zápas Isner - Mahut. Mne ako divákovi už začína byť pomaly jedno, ktorá strana vyjde z tohto únavného ťaženia víťazne, potešilo ma ale, že v tejto epizóde opäť dostali výraznejší priestor aj nemŕtvi a po dlhej dobe sa tu riešila téma všadeprítomnej zombie nákazy, ktorá bola v posledných sériách akosi zatláčaná do úzadia. ()

ALIENka_

I přesto, že se mi tenhle díl v celku líbil a snad by se mu i dostalo lepšího hodnocení, nevim čim to je, asi už mám k týhle skvělý sérii takovou averzi, že mě to k tomu vyššímu hodnocení nepustí, nebo nevim (to moc nedávalo smysl.. :D). No každopádně v tomhle díle se konečně něco stalo, střelba je na obou stranách lepší, takže konečně se nestřílí jak malý děcka na hřišti. To malý blonďatý rádoby drsný děcko všechno posere, a oni ho potom ještě hledaj. Samozřejmě dialogy v týhle sérii stojí mimořádně za hovno a tenhle díl v tom nebyl o moc lepší. No uvidíme, co na nás tvůrci dál vybalí. ()

Dolis87

Tenhle seriál mám rád, občasný klišé překousnu, ale tenhle díl byl jedno velký klišé. Asi 10x jsme slyšeli, že je Maggie super vůdce (jako kdyby to nestačilo jednou), dále naprosto nepochopitelné strategické chování spasitelů při bitvě. Scénář byl vždy slabinou, ale tenhle díl bych snad i já napsal líp. ()

Frajer42

Pomalu jsem si začínal myslet, že je větší šance, že se nechám svést gerontofilním homosexuálem, než že tvůrci ještě někdy natočí díl, na který se bude dát dívat. Melancholické sračky pustili z větší části úplně k ledu. Místo debilních ubrečených prostřihů tak dostal po delší době šanci děj. Ani tentokrát se nevyvarovali dalšího dílu z cyklu "Střílet na terče umí z metru každý debil, střílet vedle je umění!", čím si opět nasrali pod nohy a diváctvu přímo do ksichtu. Ke konci jsem byl šokován rozhodnutím tvůrců překvapit diváky zombíky. Kdo by to byl býval čekal, že se ještě někdy objeví?! S vydatným přimhouřením oka dávám hned 4 kusy a přál bych si více dílů jako je tento a méně dílů připomínajících současně běžící nesledovatelný spin-off. ()

Necrotongue

Musím uznat, že se toho ve třinácté epizodě událo více, než jindy ve třech dílech, ale tím taky má spokojenost skončila. Morgan se po čase zase vrátil ke svým oblíbeným halucinacím a já pořád nevím, proč musí být každý černoch v seriálu otravným debilem (Morgan, Gabriel, Ezekiel). Fakt mě dostala obranná taktika, při níž se pustí nepřítel bez boje za hradby, velitel, který takový rozkaz vydá, by měl být odměněn olovem (z vlastních řad). ()