Rick si konečne prečíta list od zosnulého syna Carla. Píše o svete pred apokalypsou, v ktorom sa ako dieťa vždy cítil bezpečne v otcovej prítomnosti. Teraz ho žiada, aby s Neganom uzavreli prímerie. Simon plánuje zabiť Negana tak, že ho zhodí z vrcholku. Keď sa to Negan dozvie, vyzve Simona na súboj na život a na smrť. Michonne sa pokúsi kontaktovať Negana vysielačkou a prečíta mu Carlov list adresovaný otcovi Rickovi. Chlapcov dojímavý odkaz Neganom ani nepohne, na odpustenie je neskoro a vojne sa už nedá zabrániť. (TV JOJ)

Loki_Six

"We're not gonna kill you. Not because we give rat's ass about you, we just need what's in there! We're gonna stick you in the darkest hole we can find and the *only* time you'll see the light of day is when we need you to teach us how to do something. So don't worry, you'll get what you want: you'll live. But we're gonna force you to do something useful with your pathetic life!" ()

Frajer42

Úvodní tradiční dávka sentimentálních hoven mě už po patnáctvé v této sérii nepříjemně zaskočila. Tvůrci divákům stále dokola servírují ty samé píčoviny. Tentokrát to pojali formou ze všech forem nejtrapnější, ke které se uchylují jen totálně zoufalí čůráci - formou debilních dopisů od pacifistické homosexuální máničky. Naštěstí ihned poté, co si tvůrci odbyli svoji sentimentální chvilku došlo i na děj, který se po sto letech zase o centimetr pohnul. Nedokážu říct, kdo všechno by musel v dalším dílu umřít a co všechno by se muselo stát, aby další díl nebyl tím posledním, který ve společnosti této nesledovatelné homokokotiny strávím. Opravdu si to seriál zamířil střemhlav do septiku plného hoven. Se slzou v oku vzpomínám na díly, na které se kdysi člověk i těšil. ()

Karamanlis

Tvorcovia seriálu si predsa len ponechali nejaké tromfy v rukáve a v závere série pridali na obrátkach. Dianiu tradične kraľuje sebavedomý Negan, ktorý dokazuje, že vodcom Spasiteľom sa nestal len tak pre nič za nič, pričom nechýbajú nečakané dejové zvraty a obligátne killovačky mrtvákov. Rušivým elementom je dejová línia so slabošským Aaronom a jeho potulkami lesom, hoci predpokladám, že v závere jeho misia zohrá nejakú dôležitú rolu... ()

Necrotongue

Nebýt dalších Carlových "posledních" slov a Gabrielova pravidelného teologicko- filosofického okénka, sáhl bych možná i po třetí hvězdičce, protože mě celkem bavil Simonův pokus o puč. I tak jsem byl pořád ještě na vážkách, pak ale pronesl obětavý Aaron svůj proslov a měl jsem jasno. ()