Tridsať rokov po tom, čo Krotitelia duchov ovládli svet, sa obľúbená značka vracia. Režisér Paul Feig prichádza so sviežou, akciou nabitou komédiou plnou veľkolepých vizuálnych efektov. Tešiť sa môžete na jedny z najlepších amerických komičiek a tiež hercov zo „starej partie." (Itafilm)

alex011

Trochu sklamanie. Čítať až po pozretí filmu ! Atmosféra ok, príbeh ok, efekty ok, záabva ako má byť, ale...prečo začali odznovu? Prečo tam nebolo pokračovanie na predchádzajúce diely alebo niečo v čom by pokračovali? Dajú tam šialené ženské a predchádzajúca zostava tam vystupuje ako úplne iné postavy a to ešte aj jeden vyletí z okna a viac ho nevidieť, druhí je akože taxikár na pár sekúnd a tretieho ak sa mi marí tak som zazrel ako bustu na jednom stole, a Sigurney tiež úplne niečo iné. Ako keby výspech predchádzajúcej generácie. Vôbec to neviem pochopiť. Sklamalo ma to. ()

lilekbig

Krotitelé Duchů aneb Thor nám dost zdebilněl. Tento film je vhodný, když si chce někdo vypnout mozek. Jako oddechovka skvělé, ale jako plnohodnotná duchařská komedie to za nic extra nestojí. Na vypnutí mozku zcela doporučuji, sečteno, podtrženo a je to duchařských 70% ()

Brenda.Ch

Film si na nic nehraje. Dokonce bych řekla, že se svým pojetím sklání nad mistrnou předlohou a vůbec nemá ambice jí konkurovat. Spíše jakoby každou scénou říkal, že toto je pocta a poděkování za nestárnoucí čtveřici legendárních lovců duchů, kteří také nebyli žádní krasavci, logika jim občas chyběla a obratnost nebyla o nic lepší. Napovídá tomu i občasné objevení dřívějšího obsazení. Lehký humor, jednoduchá zápletka, náznak kopírování dřívějších scén, i ten geniální Kevin - to vše jakoby říkalo - hele, my víme, že lepší nebudeme a ani se o to nesnažíme, protože "Ghost Busters one" jsou nepřemožitelní. Tak si na ně vzpomeňte a pobavte se ! Říkejte si, co chcete, mě se to velice líbilo, odpočinula jsem si a občas jsem musela uhnout nějaké potvoře, která se ve 3D řítila přímo na mě, to bylo super. Za mě fakt dobrý. :-) Jo - a výměna rolí, co se týká pohlaví, je svěží a zajímavá. Proč ne ? :-) ()

Optical odpad!

Stereotypní a nesympatické postavy, které vyzněním připomínají spíše kreslené karikatury ze stejnojmeného animáku. Laciný humor i neúcta k původním filmům a to je jen malý výčet negativ, která tento zbytečný snímek obsahuje. Jak vidno dle tržeb, nové Ghostbusters zhynou diváckým nezájmem. ()

argo.smile odpad!

Jeden velky nesympaticky bordel a urazka dvoch klasik z 84, 89. Skoda listku do kina. Kto si to vychvaluje je bud blazon alebo ma s akne vysypanu tvar... ()

kyrysar

Nesmrtelnou klasiku to nevyrovnalo a vlastně to nebyl ani žádný remake. Byla to jen taková hodně nepovedená kopie, kterou znova možná uvidím jen čistě náhodou! Vysloveně mě film nenudil, ale taky jsem šílel s těch rádoby vtipnejch hlášek, který jsou v každým americkým filmu nechutně stejný a dají se tolerovat jen Kevinu Hartovi. Nedosahovali ani po kotníky Dr. Venkmanovi! A to že se tam z původních filmů mihli Bill, Dan, Ernie a Sigourney (Haroldovi ať je země lehká) bylo totálně zbytečný a vůbec to nedávalo smysl. Vizuál byl fajnovej, ale to je asi tak všechno. Tvůrci by měli začít víc přemýšlet než ždímat značku..... ()

Vojta-x

Je to sračkai. Jako velký fanda původních GB jsem připravil na to, že to bude jiné a tím pádem dát si pozor při hodnocení a to vše bez předsudků. Ono totiž většina remaků stojí za vyliž klíště. Jenže i s odstupem to hodnotím max na 10% a to díky pár scénám, které byly, asi omylem, vtipné. Popis filmu od firmy Falcon je podvod na diváka. Je to snůška hoven. Že režisér chtěl natočit trochu jiný film atd bla bla bla. To gró je totiž zkopírované. Dál už nemám sílu o tom dále psát. Takže za mě nunulahovno ()

brasek odpad!

Tak toto nie! Otrasný až dementný scenár, ešte horšie dialógy a primitívne postavy. Režisér a scenárista v osobe Paula Feiga by sa mal obesiť. Absolútny súhlas... tento snímok je len parazit čo sa snaží požierať slávu minulosti. Hlavné protagonistky sú strašne nesympatické... neviem či sú to treťotriedne herečky čo si mysleli, že Ghostbusters bude ich cesta na vrchol ale isto to bol krok do lajna. ()

DJMaroko

Mám za to,. že to mělo být původně úplně něco jiného nakonec z toho nebylo pokračování, ale remake prvních Krotitelů duchů. To že se ve filmu objeví Bill Murray a Sigourney Weaver bylo avizováno už dlouho dopředu(ostatní z Krotitelů duchů se zúčastnit nechtěli). Po shlédnutí filmu musím konstatovat, že tam byli úplně zbytečně. Po zdejších komentářích jsem usoudil, že to bude asi opravdu propadák. Vlastně jsem od toho nic nečekal a dlouho jsem to odkládal a teď jsem mile překvapen. Ano je to skoro přesná kopie "skoro" děj je tam ve spoustě věcích upraven a ono to vše pěkně funguje když víte co bylo v prvním filmu a čekáte to samé najednou přijde zvrat a vše je úplně jinak. Vše pak do sebe pěkně zapadá. Herci ...tak to už je slabší v obsazení bych zvolil úplné nováčky nebo někoho živějšího než ty vyzobané slunečnice. Moc se mi líbili nové hračky na boj s duchy hlavně ta šrotovačka. Pochvala patří také závěrečným titulkům tak to mám rád. Teď jen doufám, že tomu bude udělán ten správný dabing a film by se tak ještě mohl vylepšit, protože jak víme umíme to dobře. Dabing udělá půl parády ne jako ty dabingové sračky co k filmům přilepí TV Nova. A na závěr ...na celý film je nutné se koukat s nadhledem kdyby nebylo co srovnávat tak by bylo i hodnocení ještě lepší. ()

LencaN

Překvapivě dobré. Samozřejmě to nikdy nebude mít na původní Ghostbusters 1 a 2, ale na to, že jsem čekala něco neúnosně střeleného jsem se kupodivu dost bavila. Dokonce mi ani Melissa McCarthy nevadila. V některých rolích je prostě nesnesitelná, třeba Tummy, tam byla na zabití. Ale třeba v Gilmorkách nebo tady měla hezky napsanou ROZUMNOU roli a o vtípky se starala celá sestava rovnoměrně. Ta šílená bloncka se žlutými brýlemi byla bombastická, takové správné individuum :D a Hemsworth hrál pitomečka excelentně. Jen trošku chybělo víc nápadů, horší záporák nebo něco nového a uchvacujícího oproti starým Krotitelům duchů. ()

Sharlis

No, že movie bol hrozná blbosť, o tom niet debaty. Aspoň zopár hlášiek a vtipov potešilo. Tiež som sa tešil na Kate McKinnon a jej asi prvú väčšiu rolu vo filme (tá bloncka s divným účesom). Na SNL bola rozhodne top ženský komik. Na jedno pozretie sa dalo, ak chcete už len vypnúť v nedeľu večer. Pobavil aj Chris Hemsworth. ()

erpe

Ano, je to prostě jinej film, nemyslete na originál! Já původní film nijak zvlášť neadoruju, jen uznávám jeho kvality a vnímám jeho kultovnost. Jenže tahle čerstvá nadílka je prostě neskutečně vtipná, bez zbytečných fekálních zážitků a trapných okamžiků :-) Až mě zdejší hodnocení vyráží dech...já se totiž neskutečně bavil! :-) Bez jakýchkoliv servítků sázím čtyři hvězdy! :-) ()

veverysiak

Ak zapojím prevažný podiel mojej fantázie, dokážem pochopiť tých magorov, ktorí sa rozhodli zrimejkovať jednu z ikon filmovej kultúry na základe takého chabého a bezduchého scenára, čo mi je však záhadou, to je skutočnosť, že keď si tí istí hlucho-slepí zodpovední menežéri pozreli finálnu premietačku tejto mindžoviny, mali ihneď zakázať jej distribúciu a radšej oželieť vložené toliare a zabrániť tak následnej obrovskej hanbe, ako všetci vieme, nestalo sa tak a preto sme sa stali svedkami totálnej potupy nielen značky ale aj nešťastníkov pôvodných hlavných aktérov, čo mi na chvíľu spôsobilo zástavu mozgu, ostatné zložky nebudem radšej komentovať, takže 10%. ()

rigby

S původními Krotitely duchů to nemá moc společného. Tehdy se jednalo o skvělou zábavu. Tentokrát je utrpením vydržet to až do konce. Ano, duchové jsou digitální krasavci, všude tečou hektolitry slizu, svítí to zeleně. Ale to je asi tak všechno. Pár vtípků, jinak trapnost v čele s krasavcem v týmu krotitelek. A pocit? Totálně vymydlená hlava. ()

JenomDominik

Ne, vážně nechápu proč jsou ve filmu zbytečný trapný scény, které ho totálně kazí... například jak si Kevin na konci nechá házet pití a jídlo... a bylo toho víc, jinak to bylo v duchu starých krotitelů duchů, a k tomu pár debilních scén a "vtipů" navíc... a samozřejmě lepší efekty, to ale rozhodně neznamená lepší film.. takže shrnutě -> co bylo inspirované starýmy díly, to bylo dobré.. co bylo přidané nového, to bylo špatné. 3* (55%) ()

Cvachetka

V některých případech naprosto otravná a trapná Kate McKinnon. Jinak tam legrace byla a povedené scénky taky. A i když se mi původní Krotitelé duchů líbí, tak se nestydím dát čtyři hvězdičky i tady. Nebudu si hrát na něco co nejsem a zbytečně snižovat hodnocení. Mně se to celkem líbilo. 75% ()

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

06.12.2022

Snímek Krotitelé duchů: Odkaz z loňského roku slavil u fanoušků série úspěch. Režisérovi Jasonu Reitmanovi se v něm podařilo představit nové postavy a navodit silnou dávku nostalgie k originálu. S… (viac)

Sigourney Weaver zpátky v Krotitelích

Sigourney Weaver zpátky v Krotitelích

08.06.2019

Režisér Jason Reitman (Lítám v tom), syn Ivana Reitmana (Krotitelé duchů I, II), už nějakou dobu kutí pokračování ke kultovní sérii svého táty. To má ignorovat ženský reboot z roku 2016 a místo toho… (viac)

Hrdina Uncharted shání parťáka

Hrdina Uncharted shání parťáka

30.03.2019

Herec Tom Holland (Spider-Man: Daleko od domova) má momentálně plné ruce práce s tím, aby neprozradil žádný důležitý spoiler ohledně blížících se Avengers: Endgame, už brzy ho ale čeká natáčení… (viac)

Třetí Krotitelé duchů nabírají obsazení

Třetí Krotitelé duchů nabírají obsazení

03.03.2019

Pokud jste to prošvihli, Jason Reitman (Juno, Lítám v tom), syn Ivana Reitmana, režiséra původních Krotitelů duchů, chystá pokračování, které bude filmově navazovat na druhý díl a v podstatě tak… (viac)