Tridsať rokov po tom, čo Krotitelia duchov ovládli svet, sa obľúbená značka vracia. Režisér Paul Feig prichádza so sviežou, akciou nabitou komédiou plnou veľkolepých vizuálnych efektov. Tešiť sa môžete na jedny z najlepších amerických komičiek a tiež hercov zo „starej partie." (Itafilm)

achai odpad!

Kombinace nuceného pseudohumoru a naprosté demence zabalené do politicky korektního hávu. Asi tak by se dala nazvat tahle 3,14vina o 4 emancipováných pipinách, které si neumí uvařit ani kafe. Vy, co máte rádi původní film, tomuhle se vyhýbejte velkým obloukem - a to i pod vlivem psychotropních látek. Fakt sračka. ()

Zagger odpad!

bylo mi trapne za vsechny... doslova...  a nejsem priposrany z originalu, ikdyz na svou dobu v mem detstvi byly v kine super, takze me hodnoceni neni ovlivneno uctivanim kultu... tywole, to bych snad si dal radeji celovecerni maraton sexu ve meste z donuceni.. musel jsem to vypnout... vrta mi hlavou, kde na to Pol Fag vzal prachy ()

radek72

Neměla by i parodie na komediální film být vtipná? V podstatě jen recyklace původního filmu. Dějově mnohem horší. Ke konci až trapné. Ani triky a efekty nejsou o moc lepší. Kdo vynechá nemá čeho litovat. Fanoušky původního filmu zaručeně zklame. ()

frostbite

Film pre deti? …Ak ste dieťa a film sa vám páčil, tak je to ok. Ak už ale dávno nemáte 12 a toto sa vám napriek tomu páči, tak máte zrejme nejaký druh kognitívnej poruchy. Nulová originalita, absentujúca logika, totálne trápny, násilný humor a slabé herecké výkony. Tento film je také zrno hodené sliepkam s jediným cieľom: zarobiť. Zbytočná šablónová blbosť. Ako predvolebný guláš: nemá žiadnu hodnotu, no napriek tomu priťahuje masy…jedna * ha kameru, strih a vfx ()

Incanus odpad!

Film o sobě tvrdí něco, čím se nikdy nestal. Úctyhodným pokračováním jedné z klasik svého žánru. Namísto toho jsme svědky kontinuálního prznění předlohy v takové míře, že i Sheridan Le Fanu povstal v čiré hrůze z hrobu, vzal lopatu a od doby uvedení této absurdity na světlo světa hledá viníky, aby je ztrestal peklem na zemi. ()

MaxBodycount

Paródia zúfalá natoľko, že si v snahe vytĺcť späť budget uzurpovaný kráľovnami zruinovaných erekcií požičiava meno originálu, ktorý bez štipky lásky satirizuje. Moment filmového blaha: Seriózne ? ()

petopetovic

Ptám se proč?, Proč něco takového muselo vzniknout?, je to zapotřebí proč? Jak tento snímek shrnout snad jen, ne prosím už dost ať jsou prosím titulky. Jediné co mne zde bavilo byl přihlouplý Hemsworth, a i to jen místy. Odpad jsem tomu nedal jelikož, ano našlo se pár světlých momentů ,ale není to něco co bych musel vidět vícekrát. ()

wistar

Po zdejším hodnocení jsem to čekal horší. Krotitelky se snaží být tak vtipné až jim to škodí. Je tu sice pár fajn vtípků a zábavný Hemsworth, ale to ubíjí tuna trapných rádoby vtipných frází u kterých jsem málem umřel. Příběhově je to na krotitele v pohodě, efekty taky, ale chybí tomu ta atmosféra, tak moc to je digitálně barevný. Ale celkem to šlape a přežít se to dá. 5.5/10 ()

bratr_jezek

Původní filmový scénář byl oprášen a místo mužů dosazeny ženy. Někdy to přináší humor, někdy to jen trapně kopíruje, někdy nechápete, co tím chtěl scénárista říci. Snaha o reinkarnaci kultovní komedie bohužel uvízl někde na půl cesty, a to třetí hvězdu zachraňují celkem zdařilé digitální triky. ()

Nellaron

Ženské osadenstvo je za mňa úplne v poriadku. Práveže som sa tešil na svieži prílev pôvabu a nálož humoru (veď Melissa McCarthy to istí). Lenže výsledok nebol ani zábavný, ani zaujímavý a čo je horšie, šliape po klasike. Paul Feig by si mal uvedomiť, že remake slávneho titulu je zodpovednosť, a nie nejaký ďalší z jeho béčkových pokusov. Po dopozeraní filmu mi bolo ľúto dvoch vecí. Že som film vôbec pozeral a tiež Chrisa Hemswortha, že sa do niečoho takého namočil, aj keď paradoxne jeho Kenovsko-Beanovská postava bola jediným svetlým bodom filmu. ()

Mindf_ck odpad!

Nevadí mi že udělali ženský reboot. Vadí mi že se vysrali na scénář a snažili se proimprovizovat stopáží. Absolutní zvěrstvo co se týče marketingu, přístupu k fanouškům a důkaz toho jak jsou studia v Hollywoodu v hajzlu. Přesvědčit sám sebe a bandu magorů co nemají nic lepšího na práci o své důležitosti a neustále mlít jak je táhle podprůměrná srajda důležitá pro ženy všude (třeba v Jemenu) je zpětně k smíchu. Jinak: v podstatě klasický reboot. Kolekce největších hitů jenom v daleko horším provedením. Filmu dávám akorát 2 kladné body. Diskuze kolem filmu v americe... oni nikdy nesklamou. A to že to snad zabilo kariéru Paula Feiga. ()

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

06.12.2022

Snímek Krotitelé duchů: Odkaz z loňského roku slavil u fanoušků série úspěch. Režisérovi Jasonu Reitmanovi se v něm podařilo představit nové postavy a navodit silnou dávku nostalgie k originálu. S… (viac)

Sigourney Weaver zpátky v Krotitelích

Sigourney Weaver zpátky v Krotitelích

08.06.2019

Režisér Jason Reitman (Lítám v tom), syn Ivana Reitmana (Krotitelé duchů I, II), už nějakou dobu kutí pokračování ke kultovní sérii svého táty. To má ignorovat ženský reboot z roku 2016 a místo toho… (viac)

Hrdina Uncharted shání parťáka

Hrdina Uncharted shání parťáka

30.03.2019

Herec Tom Holland (Spider-Man: Daleko od domova) má momentálně plné ruce práce s tím, aby neprozradil žádný důležitý spoiler ohledně blížících se Avengers: Endgame, už brzy ho ale čeká natáčení… (viac)

Třetí Krotitelé duchů nabírají obsazení

Třetí Krotitelé duchů nabírají obsazení

03.03.2019

Pokud jste to prošvihli, Jason Reitman (Juno, Lítám v tom), syn Ivana Reitmana, režiséra původních Krotitelů duchů, chystá pokračování, které bude filmově navazovat na druhý díl a v podstatě tak… (viac)