Tridsať rokov po tom, čo Krotitelia duchov ovládli svet, sa obľúbená značka vracia. Režisér Paul Feig prichádza so sviežou, akciou nabitou komédiou plnou veľkolepých vizuálnych efektov. Tešiť sa môžete na jedny z najlepších amerických komičiek a tiež hercov zo „starej partie." (Itafilm)

pierrek22

Začal jsem tak, že jsem si nejdřív pustil tento remake u kterého jsem se skvěle bavil a až pak si pustil původní dva originály a málem usnul. Sice nemám rád moderní předělávky filmů ale v tomto případě jsem vyjímečně pro. ()

Raketka12 odpad!

Miluji klasické zpracování krotitelů duchů, ale s prominutím na toto se nedalo ani dívat. Dle mého názoru si toto mohli odpustit. Byl to opravdu první film s Chrisem Hemsworthem, který se mi vůbec nelíbil. Snažili se tam vtipkovat a napodobovat původní dvě verze a vážně jim to moc dobře nešlo. ()

ferdomravec

zamerne nebudem porovnavat s Krotitelmi z 80tok ... ja som sa bavil. Keby vypustili par trapnych konveraziek typu macka vo vreci a prepracovali par efektov / najme duch draka / bolo by to 5 hviezdiciek :) ()

Welington odpad!

Odkazovat se tu na původní filmy je stejný nesmysl jako vzít s sebou do čínské restaurace na večeři psa a rezervovat mu místo předem. Je mi ze srovnávání podobně, jako kdybych si do kuchyně vzal medvěda, co mě přehnul přes linku a začal na mě rajtovat, aniž by mi napřed věnoval pusu. Ne, celé je to krásně odkazující, a přestože je tu pár světlých momentů, nad kterými jsem si povzdychl, zavzpomínal a nostalgicky se pousmál, ne, znovu ne, nemohu jinak, jsem znechucený. Osobně nemám problém s obsazením, ale představitelky se zde chovají jako tupé stádo, které se chce bavit stejně jako kluci, ale vůbec jim to nejde a tak se z těch fekálií, ve kterých jsou až po uši, jen přihlouple snaží uplácat kuličky, které mi zpětně hází do obličeje. Je to skutečně nezáživné, nevtipné, tupé a iritující a jediné, co by snad stálo za pozornost jsou efekty, které nic nezachrání. Pro mě ztráta času a hluboké zklamání. ()

PRASÁK

Mnohejma lidma zatracovanej snímek, kterej však není až tak špatnej! V hlavních rolích se zde představují čtyři herečky: Melissa McCarthy (jako Dr. Abigail Yates), Kristen Wiig (jako Dr. Erin Gilbert), Kate McKinnon (jako Dr. Jillian Holtzmann) a Leslie Jones (jako Patricia Tolan). V epizodních rolích se vobjeví i herci ze starších filmů vo Krotitelích duchů: Bill Murray (jako Martin Heiss), Dan Aykroyd (jako taxíkář) nebo Sigourney Weaver (jako Rebecca Gorin). Tenhle snímek natočil americkej herec a režisér Paul Feig, kterej má na svědomí i filmy: Vysvobození, Malí rošťáci, Ženy sobě, Drsňačky nebo Špión. Nečekejte žádný zázraky, je to jen film pro pobavení a rozptýlení, navíc plnej vizuálních efektů. Snímek „Krotitelé duchů” stál studio Columbia Pictures 144 miliónů americkejch dolarů a zatím vydělal přes 229 miliónů dolarů. ()

destiny.plit

Jedna hvězda za určitý význam pro feministické hnutí, druhá za Kate McKinnon. Na to, jak byl tento film nahypovaný, to tedy bylo jen velké zklamání. Pokusy o humor značně pokulhávaly, Chris Hemsworth se sice snažil, ale ani tak z toho nebylo nic. Některé dialogy byly úplně zbytečné, stejně tak jako nutnost každou "akční" scénu vyplňovat různými poznatky a trapnými pokusy o vtip. Na herecké výkony hlavní čtveřice se dalo dívat, nebylo to ovšem nic závratného a místy jsem měla pocit, že se snad dívám na parodii na původní film. Film nepřinesl ani nic nového, neurazí ani nepřekvapí. A jedno shlédnutí úplně stačí. ()

Dr.Miku

Uprimne, chapem preco kultovi fanusikovia Ghostbusters toto povazuju za odpad resp. ine dehonestujuce nazvy. Ale nakolko ja nie som zaryty fanusik tak ma to ako komedia neurazilo a ani nesklamalo. Jasne, nie vsetky vtipy sa tu podarili, ale na 3* za komediu to staci. Kazdopadne som toho nazoru, ze hollywood by si nemal poziciavat osvedcene kultovky, aby ich premenil na feministicke kvoty-splnajuce remake-y. Neznasam to, a to som zena. ()

Parisienne09

Tak mě tenhle á la remake pobavil! Je fakt, že scénář slabej průměr (spíš podprůměr), ale hlášky výborný a místy parádní efekty. Parta holek, které si sedly navzájem a jejich "asák" se nakonec dobře vyklubal. Asi nejvíc mě dostala taková blobost, ale smála jsem se hodně: "Nebuďte jako starosta z Čelistí!" :-))) Jsem přesvědčená, že tvůrci se při realizaci hodně bavili a na celkovém výsledku je dobrá nálady vždy přínosem! ()

Xenthia

Musim se priznat, ze kdyz sel tenhle film poprve do kin, byla jsem jedna z tech ovci, co vykrikovaly, ze to stejne bude stat za ho*no, a film jsem odsoudila driv, nez jsem ho vubec videla. Dneska, o 2 roky pozdeji, jsem se konecne odhodlala ho shlednout na Netflixu, a popravde to nebyla takova hruza, jak jsem cekala. Puvodni Krotitele duchu se mi nikdy zas tak nelibili (milovala jsem hlavne dvojku a je mi uplne jedno, jestli vetsina populace povazuje jednicku za kultovni klasiku), takze jsem nemela problem s ruzovyma brejlickama a nostalgii, coz nejspis dost pomohlo. Cekala jsem remake 1:1, akorat s rozdilnym pohlavim protagonistu, ale bylo tu dost odlisnosti na to, aby film udrzel moji pozornost cele 2 hodiny. Spousta vtipku a odkazu na original jsou samozrejmosti, a osazenstvo puvodniho filmu se tu a tam ukaze v nejake miniroli. Film konci jasnym cliffhangerem a zminkou o Zuulovi, a uprimne musim rict, ze me mrzi, ze se dalsi dily konat nebudou. Docela by me zajimalo, jak by remake prvniho filmu vypadal s timhle obsazenim, protoze hlavni hrdinky me docela dost bavily, nicmene to se uz nedozvime. Film totalne propadnul a Krotitele jakozto serii ceka dalsi reboot. R.I.P. ()

Atavan odpad!

Tendence točit více filmů s ženami v hlavních rolích, proč ne, vlastně to vítám. Ale tupý remake ve stylu "vezmu klasiku přelomu 80./90., změním pohlaví hlavního obsazení a zbytek doplním čímkoli" prostě JE odpad. ()

Flammarion odpad!

Naprosto nepovedený a otravný film s pofidérním humorem. Po celou dobu jsem jen kroutil hlavou a těšil se, až to skončí. Takhle ne... ()

funesfilm

Prioritou je neporovnávať s tým, čo už bolo. Inak sa dostávame na úroveň neobjektívneho hodnotenia. Súčasnosť žiaľ udáva iné trendy a ostatné tak ide do úzadia. Okrem toho obsadenie protagonistov starších verzií filmu sa javí ako dosť nevhodné, nemiestne. ()

BigJohn02

Je to teda zbytečně dlouhý a ta čtveřice buchet moc nefunguje, ale mohlo to být horší. Melissa a Kristen ještě docela ujdou, ale Kate tam pořád poskakuje a tlemí se jako pako. A ta černoška jakoby utekla z některé Troškovy uřvané pohádky. Naštěstí diváka pobaví idiocie kancelářské síly Ghostbusters, kterou si střihl Chris Hemsworth. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Holky pojďme zachránit New York!" Nápad vyměnit původní mužské protagonisty za ženský tým nebyl dobrý. V hlavní roli byla sympatická Kristen Wiig, kterou znáte z druhé Wonder Woman, obézní komička Melissa McCarthy, Thor hrající mužskou verzi blbé blondýny a zelený duch Slimerem, který krotitelkám ukradne auto a fanouškům je důvěrně známý. Dle mého problém filmu netkví v předsudku, že hlavní představitelky jsou ženy, ač to tak z mého úvodu mohlo vyznít. McCarthyová je za mě solidní komičeka a umí být vtipná, pokud chce a dovoluje ji to scénář. No a scénář nedovoluje humor ani původním hercům v cameích. Vizuální efekty taky nic moc oproti předchozím dílům. Ghostbusters 2016 je tak zapomenutelný, hloupý a naprosto zbytečný film. - 40%. ()

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

06.12.2022

Snímek Krotitelé duchů: Odkaz z loňského roku slavil u fanoušků série úspěch. Režisérovi Jasonu Reitmanovi se v něm podařilo představit nové postavy a navodit silnou dávku nostalgie k originálu. S… (viac)

Sigourney Weaver zpátky v Krotitelích

Sigourney Weaver zpátky v Krotitelích

08.06.2019

Režisér Jason Reitman (Lítám v tom), syn Ivana Reitmana (Krotitelé duchů I, II), už nějakou dobu kutí pokračování ke kultovní sérii svého táty. To má ignorovat ženský reboot z roku 2016 a místo toho… (viac)

Hrdina Uncharted shání parťáka

Hrdina Uncharted shání parťáka

30.03.2019

Herec Tom Holland (Spider-Man: Daleko od domova) má momentálně plné ruce práce s tím, aby neprozradil žádný důležitý spoiler ohledně blížících se Avengers: Endgame, už brzy ho ale čeká natáčení… (viac)

Třetí Krotitelé duchů nabírají obsazení

Třetí Krotitelé duchů nabírají obsazení

03.03.2019

Pokud jste to prošvihli, Jason Reitman (Juno, Lítám v tom), syn Ivana Reitmana, režiséra původních Krotitelů duchů, chystá pokračování, které bude filmově navazovat na druhý díl a v podstatě tak… (viac)