Tridsať rokov po tom, čo Krotitelia duchov ovládli svet, sa obľúbená značka vracia. Režisér Paul Feig prichádza so sviežou, akciou nabitou komédiou plnou veľkolepých vizuálnych efektov. Tešiť sa môžete na jedny z najlepších amerických komičiek a tiež hercov zo „starej partie." (Itafilm)

Peddro

Čekal jsem, že to nebude povedené. Zkrátka mám pod kůží tu skvělou původní verzi. Jsou tu hloupé a naprosto nevtipné dialogy, nikdo z není sympatický. Působí to jako hodně nepovedená parodie. ()

Destoroyah

Po štyroch rokoch znova no stále to ľutujem. Tento film sa má brať vraj ako pocta k originálu no toto je skôr jeden veľký prúser ktorý originálu robí akurát tak hanbu. Pamätám si to ako dosť zlý priemer ale keď som si to znova pozrel... ja som sa nemohol nedočkavo prestať pozerať na to kedy toto utrpenie skončí. Humor tu funguje, no skôr nefunguje vôbec a ani pri jednej "vtipne" branej scéne som sa ani len neusmial. Krotiteľky duchov a celé toto fiasko je jeden feministický, trápny, stupídny a otrasný pokus o oživenie perfektnej série. Je vidieť že herečky si natáčanie neužili a jediná postava ktorá ako tak držala film na nohách bol Kevin v podaní Chrisa Hemswortha. Naozaj zúfalé a ďakujem všetkým svätým že sa nejedná o pokračovanie Raitmanovej originálnej série. HODNOTENIE: 3/10 ()

SamMarlowe odpad!

Chci zpátky těch 120 minut života co jsem strávil v tom kině. Nevtipný, postavy ubohý a nesympatický, triky na dněšní dobu dost slabý, ppůvodní film vypadá podstatně lépe. Podotýkam, že do kina sem šel bez jakýchkoliv předsudků ač nemám rád remaky tak jsem si říkal, že to může být i fajn oživit klasiku. To co jsem zhlédl předčilo i mé nejhorší očekávání. ()

Keiniku

Tak prosimvás. Chápu, že některým se to fakt nemusí líbit, ale pod třicet procent? Tak hrozný to snad nebylo. Herečky spolu navzájem fungovaly, postava Kevina sice místy dost pokulhávala, ale jako prostředníček zaběhlým stereotypům blbých sexy sekretářek docela dobrý, záporák na nic, ale celková zápletka fajn, aspoň jsme viděli pár kreativních výstřelků onoho světa a 3D efekty se mohly trochu vyřádit, k tomu se objevili veterání z původních Ghostbusters ve hezoučky schovaných minirolích... no prostě popcorn, nohy na stůl a bavit se. Tenhle film potápí dva druhy lidí - ti, kterým se prostě fakt nelíbil, neseděl jim humor, nemají rádi Melissu McCarthy nebo co já vím, a pak sexističtí idioti, co nedokážou přenést přes srdce, že když si teď vygooglí dámský kostým Krotitelů duchů, vyjede jim kombinéza a ne minišatečky s kozama venku. No, pak jsou tu takoví, kteří se snaží film tahat nahoru tím, že dávají plné hodnocení aniž by ho viděli, což je sice strašně hezké, ale zkombinujeme-li to s předchozím, v podstatě to znamená, že nikdy nedojde k opravdu objektivnímu zhodnocení filmu, protože stojí uprostřed přestelky mezi misogynii a misandrií. A taky rasismu. Zuula na vás všechny, fakt. ()

f.AJimMy

Musím říct že tento film je pro mě velice příjemným překvapením, když jsem si četl negativní komentáře ostatních uživatelů CSFD. Humor v podání nových krotitelek byl naprosto skvělý :D A sekretářka v mužském podání s IQ tykve za mě taky palec nahoru :) 3D efekty výborné :) Doporučuju tento film shlédnout :) PS: Melissa McCarthy je dokonalá herečka :) ()

Lucinda458

Moc jsem se na film těšila, jako velký fanoušek prvních dvou dílů. Popravdě jsem na film reagovala tak nějak neutrálně. U snímku se zasmějete - některé hlášky jsou vážně výborné a hloupoučký Chris Hemsworth tomu také pomáhá. Efekty jsou pochopitelně lepší a bylo jich řádně využito, což jsem ocenila hlavně u prvního "strašidla"/"ducha". Přepracovaný soundtrack, no stále se asi více přikláním k originálnímu. "Nové" Krotitele (Krotitelky) duchů hodnotím 3* a vážím si nostalgie, kterou mi film přinesl. Krásné zavzpomínání na dětství, i když zůstávám věrná originálu. ()

DarkDRAGONS odpad!

Niesom fanúšik Ghostbusters, prvý diel som videl len jeden krát veľmi dávno a dvojku si už ani nepamätám. Chcel som si len pozrieť nový film s čistou hlavou a vobec mi nevadilo, že to má byť "reboot", no tentokrát s ženskými postavami. No tom som ešte netušil, čo má to čaká za rana do slabín. Toto nie je film, to je feministická propaganda. To myslia vážne? Režiser sa znížil k tejto úbohosti, aby sa viac film zviditeľnil. Žiadna chlapská postava tu nehrá normálnu rolu, všetci sú to tupci, trapoši a úbožiaci. Scéna typu : strielajte do p*nisu! K tomu sa snáď ani nemusím vyjadrovať. Na filmu ma nenaštvalo len to. Naviac ma prekvapili ich nudné postavy. Herečky, až na Leslie Jones, sú podľa mňa celkom dobré, no to, za aké nudné postavy to hrajú je tragédia. Ich scenár, ako keby bol napísaný nejakými opicami v zoo, ktoré fekáliami obtreli papier a z toho nejak režiser vylúštil ich scenáre.Hrozne vtípky, celý film je strašne trápna komédia, ešte trápnejšie, než niektoré komédie so Sandlerom a to je už čo povedať.... Vtípky pri ktorých by sa človek s normálným IQ ani len nepousmial, tu ich chŕlia jedna radosť. Už nikdy viac nechcem vidieť reboot čohokoľvek, keď sa to bude držat takýchto nekvalít. Paul Feig padol na samé dno týmto filmom. Nemohol som nájsť ani jednu hviezdičku, za čo by som dal tomúto filmu, tie efekty mi tiež prišli hrozné, umelé a svietilo to všetko, až ma naťahovalo na zvrackanie. Takže to zhrnieme. Hrozný scenár : ✓ Feminizmus: ✓ Neuveriteľne trápne komediálne scény: ✓ CGI z ktorého vás natiahne: ✓ Nuda: ✓ Chuť spáchať samovraždu: ✓ 0/5 hviezdičiek zaslúžene ()

Varanka odpad!

Bohužel, slabí scénář a bídné herecké obsazení. Mám pocit, že by se z třetích krotitelů dalo vytřískat mnohem a mnohem víc. Je to vážně škoda, ale první díly jsou svojí kvalitou bohužel někde úplně jinde. ()

vlcekmirek odpad!

Do kina jsem šel spíš ze zvědavosti. Chtěl jsem vědět, zda to bude jakože pokračování po 30 letech nebo je to pojato jako remake. Je jasné, že B je správně, jen v rámci celosvětové feminizace hrdinům upadly pytlíky a narostla prsa. Jediný chlap v týmu je předveden jako úplný pitomec a na tom je postavená velká část jakoževtipných ,,scének". Nemám nic proti ženským hrdinkám, ale všeho moc škodí a tady už to navíc nebylo ani vtipné (což bych u komedie asi očekával), ani hezké. Přehnané zmužnělé typy působily až nepřirozeně a vtip se vytrácel v nedohlednu. Co se triků týče, po příchodu z kina jsem si pustil originál z roku 1984 a musím říct, že se kvalitativně moc nelišily. A původní film byl nestovnatelně vtipnější, než žhavá novinka. Ano, pro feministky a lezby musím uznat, že jistá dávka sexizmu tam byla, ale hlavní hrdince ani tehdejším divákům zájem muže o ženu nijak nevadil. Narozdíl od novinky, kde to vypadá spíš na estrádu pro nadrženou starou pannu, tři mužatky a vylízaného Kena. A děj? No, po pravdě byl tak nezáživný, že už druhý den jsem celkem lovil v paměti, když jsem měl známým vyprávět, o čem to je. ()

GOTFAN

Párkrát jsem se zasmál to nemohu popřít. Efekty s duchama nebyly špatný až na nějaký mezidimenzni tunel či co ... To bylo trochu moc . Duchové samotní fajn, ale děj byl uplně o ničem . Vše se sehrávalo rychle a až moc v pohodě . Duchové samotní byli takoví .... Tupí a lehce porazitelní . Hlavni postavy zkratka nijak nepřilnuly k srdci a vůbec jsem necítil napětí . Bylo zkrátka jasné že to dopadne jak dopadne . Staré ghostbusters to nepřekoná . Chyběla ta atmosféra . Jak bych koukal na nějaký vymatlávak z disneychannel ale s lepšíma efektama a sem tam sprostým výrazem . Nedivím se že nás v celém letňáku bylo 10 a ještě tam pustily bezďáky ať se kouknou bo na tom filmu moc nezarobily tak už to bylo jedno. Díky bohu že s tímhle týmem se už nic nechystá. ()

Thuffir odpad!

Tento film je naprostým znesvěcením všeho, co původní Ghostbusters přinesli. Tohle absolutně trapné přemletí původního nápadu osazené naprosto strašidelnými čůzami s absolutně nulovou dávkou jakýchkoliv sympatií a trapným humorem je urážkou jakéhokoliv fandy krotitelů. Ostatním do toho mluvit nebudu, ale kdyby tu byli původní krotitelé, celý tým, co se na tomhle škváru podílel, by poslali do původní dementní dimenze, odkud sem přišli tohle lejno natočit. ()

Technical58

Na tak jsem to konečně viděl a jsem rozvířenej pocity nevím co si o tom mám myslet. Děj byl předvídatelný až hanba, strašidelný to je asi jako nějaký animák pro děti a herecké výkony za moc nestály(až na Chrise Hemswortha ten byl fakt dobrej). Jendoduše letní popcornovka, kterou zachraňují občasné vtipy. ()

Sangin12

Tenhle film si rozhodně nezasloužil tolik kontroverze a publicity, které kolem tohoto filmy vzrostly. Je to obyčejná, trochu podprůměrná SNL komedie jako dalších 20 každý rok hollywood zplodí. Nejlíp uděláme když na tenhle film zapomeneme, přestaneme se o něm bavit a vůbec jakkoliv peněžně podporovat tento film. Budeme mít na 30 let pokoj než to znovu restartují a třeba to příště bude lepší, jakože rozhodně nebude. ()

dark.knight

Pokusil som sa dat tomu sancu bez predsudkov ale pocas filmu sa zial nedalo mysliet na to coho nastupcom? / remakom? / pokracovanim? je tento film....dufal som ze to nebude tak zle a sice to bolo trochu pozeratelne ale celkom som sa pri tom nudil..dokonca som si zrychloval niektore pasaze..do deja ma to nevtiahlo a ani jedna postava mi neprisla zaujimava, vsetky herecky o nicom a dokonca ani jeden zaujimavy duch. Skor mi to prislo vsetko strasne nasilu, kazda veta, pokus o zart, pohyb, gesto. Nebudem to porovnavat s originalom pretoze to sa ani neda...asi bolo dopredu jasne ze tento film nema vzniknut takze ma to neprekvapilo. Jedine co ma prekvapilo ze niekto veril ze to moze v takejto podobe uspiet. ()

pretorij

Proletari vsech zemi vyli*te si prd*l. Naprosto luxusni podivana. Je to prestrelene a na nic si to nehraje. Vetsina stupidnich vtipu je lepsi, nez v ostatnich komediich, protoze si to na nic nehraje. A tohle ujety srovnavani s puvodnima Ghostbusters... s tim jdete taky nekam. Haloo! To neni remake! To je uplne jinej film a navic i puvodni ghostbusters si delali srandu ze sebe. Nevim co v tom kdo hleda. Ja jsem se proste smal od zacatku az do konce a nevim co jineho bych v tom mel hledat. Jdete si radsi pustit neco co nepochopite. ()

perteus

Kdybych to hodnotil subjektivně, musel bych tomuhle filmu dát 1 hvězdu případně odpad. Nebudu to dělat. Zapomenu teď na to, že existují Krotitelé duchů a Krotitelé duchů 2, kteří i přes své stáří, mají lepší triky a vytříbenější humor, než tohle rádoby pokračování, nebo remake, či co to je. Jako obyčejná komedie je to nic moc. Má ale své světlé stránky a občas jsem se i zasmál. Nicméně jinak jsem se docela i nudil. O tricích, které tentokrát byly plně digitální, se nemohu vyjádřit nijak zvláště pozitivně. Duchové byly spíše groteskní a připomínali my vyobrazení duchů jedné staré počítačové hry, kde jste se snažili vystrašit obyvatele domu tak, aby z něho utekl. Tehdy to byla zábava a roztomilé. Teď je to trapné. ()

Aerilynn

Takovéto když se lidi od SNL nudí a řeknou si, že udělají trošku delší skeč s přidáním CGI. Tenhle film je bohužel urážkou Ghostbusters a to jsem tomu chtěla dát šanci. Nemá to ani hlavu ani patu a jediné dobré je na tom Hemsworth s jeho svetříkama.... ()

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

06.12.2022

Snímek Krotitelé duchů: Odkaz z loňského roku slavil u fanoušků série úspěch. Režisérovi Jasonu Reitmanovi se v něm podařilo představit nové postavy a navodit silnou dávku nostalgie k originálu. S… (viac)

Sigourney Weaver zpátky v Krotitelích

Sigourney Weaver zpátky v Krotitelích

08.06.2019

Režisér Jason Reitman (Lítám v tom), syn Ivana Reitmana (Krotitelé duchů I, II), už nějakou dobu kutí pokračování ke kultovní sérii svého táty. To má ignorovat ženský reboot z roku 2016 a místo toho… (viac)

Hrdina Uncharted shání parťáka

Hrdina Uncharted shání parťáka

30.03.2019

Herec Tom Holland (Spider-Man: Daleko od domova) má momentálně plné ruce práce s tím, aby neprozradil žádný důležitý spoiler ohledně blížících se Avengers: Endgame, už brzy ho ale čeká natáčení… (viac)

Třetí Krotitelé duchů nabírají obsazení

Třetí Krotitelé duchů nabírají obsazení

03.03.2019

Pokud jste to prošvihli, Jason Reitman (Juno, Lítám v tom), syn Ivana Reitmana, režiséra původních Krotitelů duchů, chystá pokračování, které bude filmově navazovat na druhý díl a v podstatě tak… (viac)