Tridsať rokov po tom, čo Krotitelia duchov ovládli svet, sa obľúbená značka vracia. Režisér Paul Feig prichádza so sviežou, akciou nabitou komédiou plnou veľkolepých vizuálnych efektov. Tešiť sa môžete na jedny z najlepších amerických komičiek a tiež hercov zo „starej partie." (Itafilm)

JerryPilsen

Normální trdlovaná,jakých amerika produkuje mraky.Neurazí a nenadchne.Seděl by spíš název krotitelky,takle to každej zbytečně srovnává s původním dílem. ()

dedavena

Němasne, něslane, žadny kfalitnějši napad. Nudil sem se a slza mi stekla po tfaři, gdyž sem si spomjel, jak fajně to robili předtym ti chlapi. To byl iny level. Ešče, že krotitelka měla u sebe nuš, bo jak ten sněhulak ostatni krotitelky zalehnul, tak bez noža by musel byť koněc filma. By ich tym břuchym udusil a co teraz s tymi duchami? ()

Marek.Skalka

Jednu hvězdičku dávám za původní melodii od Ray Parkera Jr., která tam čas od času probleskne. Jinak je to absolutní... no tady se tomu říká Odpad!. Jo a ještě i duch ženy v pruhovaných šatech vypadá dobře. Celkově ale platí, že bohatě stačí si pustit trailer, původní filmy a zapomenout na Ghostbusters z roku 2016. Škoda, podobné filmy tu chybí, jenže fekálním rádoby humorem a triky, které jsou známé už i z reklamy na prací prostředky, se díra do světa udělat nedá. ()

Merrin

Blekotejte si tady co chcete, ale já jsem se u tohoto filmu dobře bavil. Duchové byli perfektně vytvořeni, takže animáci odvedli dobrou práci. Bylo fajn vidět starou sestavu z původních Krotitelů duchů, jak si v tomto filmu střihli krátké výstupy. Je pravda, že největší zábavu obstarával Chris Hemsworth, který se u této role musel náramně bavit. Taky je pravda, že bez Leslie Jones, by tento film určitě obdržel aspoň o 1% větší hodnocení. Nesympatická herečka, která si mou pozornost rozhodně nezískala. Nevím, proč si černoši myslí, že musí být vždy ti nejvtipnější v každým filmu. Ona rozhodně není. Opravdu dobrá zábava a srovnávat to s původním filmem nebudu. Jelikož nevím jak vy, ale já jsem se u klasiky nějak zvlášť neřezal smíchy. Občas tam vtip byl. Ale ten film spíše zaujal tím, že tady nic takového nebylo. Dnešní krotitelé musí zaujmout efekty a taky akcí. A to tady všechno bylo. Za mě 5 hvězd a právem. A klidně si blekotejte dál. ()

MorbiDeath odpad!

Ako moze niekto tvrdit, ze je to rovnako dobre a zabavne ako jeho original predchodca? Esteze som to videl skor, nez som si to zakupil na bluray, za tie prachy by ma ulapilo! ()

Shadowrat

Tohle se jim opravdu moc nepovedlo. Vizuálně si grafici vyhráli, ale to je tak vše. Zatímco v původním filmu to bylo aspoň trochu uvěřitelné, tady to bylo podáváno všechno hrozně zkratkovitě. Jako by scénáristy napadlo "uděláme to vtipnější, odlehčenější, pár duchařských klišé a stereotypů z hororu, dáme tam odkazy na původní filmy a ještě to odlehčíme". Výsledek vůbec nedrží pohromadě v podstatě čímkoli. Hemsworth mě tam nejprve doslova ***** svou tupostí, ale byla to asi jediná konstanta v tomto filmu. Fakt škoda, i když vizuálně to bylo celkem pěkné, ale to bohužel nevyváří 2 hodiny toho ostatního. ()

aznaho

Jedna ⭐️ za pár vtipnejch džouků. Druhá ⭐️ za pár dobrejch efektů. Jako, bejt na tom v kině, tak zdrhnu. Takhle v pátek večer po práci, při další činnosti to zkoukneš a pak vypneš a zejtra už nevíš... ()

mykey77

Jedna hviezda za snahu. Strácam sa v tom, čo je dnes považované za komédiu. Zlátanina politickej korektnosti, sexizmu a debility. Samozrejme to pôvodné filmy značne uráža a z hereckým obsadením ala fat zombies to človeku ťahá kútik nie do úsmevu ale do úškrnu. Celý film je nemastný, neslaný a proste silený a kŕčovitý. ()

Shakal4972

Som nemilo prekvapený z tých negatívnych komentárov čo tu pribúdajú. Trošku sebareflexie vážení. Diváci v kine sa rehotali od začiatku až do konca. No ale samozrejme, čo je to publikum v kine oproti "profesionálom z filmárskej brandže" pôsobiacich na internete... . Ono, spoza tej klávesnice sa dobre kydá na celý svet zvlášť keď o tom človek nemá ani páru a ženie ho len nejasná potreba reagovať. Ja môžem povedať, že som po prvých recenziách a komentároch nečakal od filmu absolutne nič. No ale, po naozaj náročnom dni som sa úprimne zabával a smial až do konca. Za čo som tomuto filmu neskonale vďačný. Bolo tam zopár trápnych okamihov ale inak si myslím že to vôbec nebol taký prúser za aký to tu prezentujete. Snaď sa nedá Feig znechutiť. ()

monia

Myslím, že niektoré komentáre sú až príliš kritické. Ambície duchárskej komédie to splnilo, ja osobne som sa bavila. ()

DarkSikorski odpad!

Ne... chtěl jsem tomu dát aspoň šanci i když jen pouhý pohled na ukázky ve mě vzbouzel myšlenku "Co to k.rva je???", ale přesto jsem si řekl, fajn zkusím to. Nedodíval jsem se... plus mínus polovinu jsem ještě zvládnul, ale na zbytek téhle hromady s.aček, jsem už fakt neměl žaludek. Je to blbá trapná vykrádačka původních krotitelů. Fakt příšerná ho.adina!!! ()

LikamCz

A já se na to docela i těšil :( Začátek dokonce nevypadal špatně ale pak šlo všechno do kopru, Komedie to skoro není a jako akčnější film to taky moc neuspěje. Casting taky nedopadl dobře zvlášť Hemsworth tady trpí . Jinak krotitelky (herečky) docela jdou. Ale i tak se jedná o těžce průměrný film. Nedoporučuji --1,5/5-- ()

GrooteLulu

New York v ohrožení! Tyhle filmy miluju a genderově vyvážená dvojka, jedničce, pokulhává pouze v nesmyslnosti duchařských zápletek a né, že nic novýho nevymysleli, ale hlavně o dost ubrali. A to je převeliká škoda. Mohli z toho vymáčknout daleko víc. ()

kratajirka odpad!

Za mě největší hvězdou byla Holzmannová a retardantskejThóóóór! Nějak nechápu obsazování FakeGillmorky. Vždyť se nikam nehodí - dobře - na reklamu nového spodního prádla od Victoria's secret možná - vždyť dneska frčí ty LX modelky. Nevím kámo. Jestli ale něco hodnotit kladně - soundtrack je kvalitní! A to je na tom to nejsmutnější, když zbydou slova chvály jen na písničky lidové tvořivosti. ()

Lapedro odpad!

Toto musel byť prúser už na papieri. Nie je tu čo hodnotiť, ak som mal aspoň nejaké totálne miniatúrne sympatie k Melisse McCarthy, tak sú už asi chvalabohu preč. Aby sme si ale rozumeli. Ja nemám nič proti rovnoprávnosti žien, ich emancipácií atď. Lenže toto bol ten totálne najviac neoriginálny, odporný, feministický a nezábavný výplach v histórii kinematografie, na ktorý môžte naraziť. Navyše neklamný dôkaz toho, že aj vo veľkých štúdiach sa nájdu totálni dementi, ktorí sedia na peniazoch, a tak môže čosi takéto vzniknúť. Čudujem sa Hemsworthovi, že sa na toto dal. Odpad, vole, odpad! ()

renegad

Nie je to síce totálny odpad ale na viac ako jednu * to nemá. Hlavné hrdinky sú buďto výkladnou skriňou feminizmu alebo v jednom prípade nesmelého kariérizmu. Z mužskej populácie sa tu robí ufňukané tupé stádo volov ktoré si takmer ani samostatne nezaviaže šnúrky na topánkach. Cameo roličky pôvodných (bohužiaľ už len štyroch) hercov poväčšinou urážajú fanúšikov pôvodných filmov a s tými CGI duchmi to tiež nie je až také ružové - skôr vyzerajú akoby vyliezli z nejakého kvalitnejšieho animovaného filmu. Vyfarbičkovaný film ktorý teda nedosahuje v ničom úroveň svojich predchodcov a veľké sklamanie. Jedna hviezda nakoniec za tých pár momentov kedy som sa toporne pousmial a za niektoré neurážajúce odkazy na pôvodné filmy. ()

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

06.12.2022

Snímek Krotitelé duchů: Odkaz z loňského roku slavil u fanoušků série úspěch. Režisérovi Jasonu Reitmanovi se v něm podařilo představit nové postavy a navodit silnou dávku nostalgie k originálu. S… (viac)

Sigourney Weaver zpátky v Krotitelích

Sigourney Weaver zpátky v Krotitelích

08.06.2019

Režisér Jason Reitman (Lítám v tom), syn Ivana Reitmana (Krotitelé duchů I, II), už nějakou dobu kutí pokračování ke kultovní sérii svého táty. To má ignorovat ženský reboot z roku 2016 a místo toho… (viac)

Hrdina Uncharted shání parťáka

Hrdina Uncharted shání parťáka

30.03.2019

Herec Tom Holland (Spider-Man: Daleko od domova) má momentálně plné ruce práce s tím, aby neprozradil žádný důležitý spoiler ohledně blížících se Avengers: Endgame, už brzy ho ale čeká natáčení… (viac)

Třetí Krotitelé duchů nabírají obsazení

Třetí Krotitelé duchů nabírají obsazení

03.03.2019

Pokud jste to prošvihli, Jason Reitman (Juno, Lítám v tom), syn Ivana Reitmana, režiséra původních Krotitelů duchů, chystá pokračování, které bude filmově navazovat na druhý díl a v podstatě tak… (viac)