Bad Boys navždy

• Česko Mizerové navždy (viac)

Kým Marcus (Martin Lawrence) sa pomaly chystá do policajného dôchodku, Mike (Will Smith) je presvedčený, že bude loviť zločincov do konca života. A to môže byť čo nevidieť – niekto sa ho totiž pokúša zabiť. Svojskí miamskí detektívi si tak naposledy musia zmerať sily s nepriateľmi v očakávanom pokračovaní populárnej akčnej komédie. (Itafilm)

Shitonit

Tak předně je to barevný. Hodně barevný, a to mám na mysli jak barevný lidi, tak barevnej děj. Pak je to akční, hodně, vtipný, taky hodně, vrcholně mizerovský, a song bad boys tady dostává nový rozměr. Trošku psycho, emocí, zápletka která vysvětluje předchozí díly, super svět miamy, navozujíce atmošku Miami vice.. co se nevešlo do předchozích dílů, je zde, a to velmi vrchovatě. tzn pro tupouny, Mizerove navždy je fakt majstrštyk. ()

alldo.raine

Bad boys, bad boys, Whatcha gonna do, Whatcha gonna do when they come for you? Mizerové jsou zpět a jsou pořád badasss. Stále skvělí, akcí nařvaní. Hlášek, že by se jeden posral smíchy. Mimochodem scéna v sajdkáře je fantastická. Ty vole tohle je jak sklep nasranýho bělocha. Mizerové prostě staále baví. One more time pleaseeeee. ()

vetsinezobri

Chybí Bay (ten štěk se nepočítá), chybí lehkost. Při prvním stylovým vylejzání z Porsche srdce zaplesalo ale jinak toho moc nebylo. Spousta zeleného plátna, digitální oheň. Dvojka je prostě dvojka. ()

ŠpetaMarek

Nebýt přepáleného digi finále, je to 100% nejlepší díl. Bohužel si to v brzké době neověřím, protože se bojím pustit dvojku. Herci tu hrají, zápletka má nějaký smysl, scény mají hlavu a patu a hlavně nikdo neřve. Až to vypadá jak kdyby někdo z šuplíku vytáhl scénář, změnil jména a dal tomu nálepku BB3. ()

Brooks

Rozprávaním striedmejšie než Bayove zárezy, prízemnejšie, s rozumnejšie dávkovanou akciou a ústrednou dvojkou, ktorej to spolu, aj po toľkých rokoch, stále svedčí. Dejovo to tiež, až na záverečný twist, dáva zmysel, ale nech už si o Bayovi myslím čo chcem, tá jeho supercool forma, ktorá zdobila prvé dva diely, tu proste chýba, tunajšia režisérska dvojica výraznejší rukopis jednoducho nemá. Poslední Bad Boys tak pôsobia skôr dojmom síce slušnej, ale rutinnej žánrovej výplne, nie ako akčna udalosť roku. ()

ANTYCHRYST

Takovejch roků to trvalo .. Nežli se člověk znovu setká s touto absolutně nejlepší policejní dvojici :) krom pár kg navíc u Marcuse.. To snad není ani možný.. Vypadají pořád stejně.. Film jede.. jak za starých časů.. Rychlé auta.. honičky.. Přestřelky.. Prdelky.. Hlášky.. Nic z toho nechybí.. občas jsem měl trochu strach.. aby to nesklouzlo k Mexické telenovele.. :) :) ale bez obav.. :) dobrej výběr herců.. Lokalit.. Hudba.. Vše v cajku.. Jsem rád.. že jsem po letech mohl opět vidět tuhle dvojicku.. No a jak koukám 2021 tu máme další pokračování.. :) tak jsem zvědav.. 80% ()

DaweForeman

Je vidět, že hlavní tahoun filmu je především jeho typický humor. Po akční stránce se nám tu zase dostane určité podívané, ale už je to není na takové úrovni jako předchozí díly. Na druhou stránku se to tu vydalo trochu na příběhovou stránku, kdy se sem přimíchalo drama v podobě různých zvratů. Bohužel mě ale zklamal konec s tím záporákem, kdy mi to přišlo až příliš vynucené (nelogické) s tím obratem po odhalení pravdy. Samozřejmě by se mohlo zabrousit do jiných situacích v průběhu filmu, kterými by se to dalo objasnit, ale stejnak to tam působí jak pěst na oku. Efekty jsou velice zajímavé a po hudební stránce to má taky několik vynikajících míst. ()

JohnZ87

Na vytoužené pokračování Mizerů se čekalo dlouhých 17 let. Stálo to čekání vůbec za to? Film osciluje mezi komedií a dramatem a občas se bere až neskutečně vážně. Dějová linka Willa Smithe je až nezdravě podobná jeho předchozímu filmu Blíženec, kooperace s týmem mladých cool technoidů zase připomíná neslavné třetí Expendables. Oproti skvělé dvojce jako by film trochu ztrácel dech a těžko říct, jestli je to tím, že za kamerou už nestojí Michael Bay... za to před kamerou se překvapivě na chvíli ukáže... :-) Vtipných hlášek ubylo, za to originální český dabing to až přeháněl s výrazem "do p*či", který ve filmu zněl až nepřirozeně často (poprvé to bylo vtipné, pak už ne). Velice zamrzí jeden scénáristický přešlap v podobě zbytečné a z mého pohledu bezúčelné smrti skvěle hláškujícího kapitána Howarda, který je se sérií neodmyslitelně spjat už od jejího počátku a kterého považuji za třetí hlavní postavu. Velká škoda a za mě důvod, proč bych byl možná raději, kdyby tento díl vůbec nevznikl. Akce je spíše střídmá a navíc jí ani zrovna moc není, je ale řemeslně dobře zvládnutá. Celkově jsme dostali lehce nadprůměrný akční film, který sérii příliš neobohatil ani neposunul, naopak jí poškodil tím, že jí zcela nesmyslně a zbytečně připravil o velmi oblíbenou a charismatickou postavu. 60% ()

Duke90

Přiznávám, že počáteční hodnocení, které se začalo na ČSFD objevovat, mě vyloženě překvapilo svými klady. Už dvojka byla na mě příliš "vytuněná" a navíc si něco málo nakradla (nechci příliš spoilerovat) z filmu Police Story (1985). To stál ale za kamerou jiný režisér a ta přehuštěnost ve všech možných směrech by se dala očekávat, pokud jste předtím viděli Transformers. Třetí pokračování je mnohem "klidnější" a pravděpodobně jeho vývoj koresponduje s věkem hlavních představitelů, kde jeden z nich chce práci úplně pověsit na hřebík. Asi bych se neodvážil označit děj přímo za telenovelu, ale řekněme že je poměrně hodně plytký a postupem času se z něj vytrácí dech, který ještě v první třetině kvůli hláškám hlavního dua docela "fungoval". I tak poslední Mizery považuji za příjemné rozloučení (doufám) a plynou z toho dvě věci - a to, že nejvyváženějším dílem stále zůstává ten první a Martina Lawrence bych na 100m stále předběhl. ()

SpikeX6

Oproti prvním dvěma dílům celkem bída. Marcus ala veterán v důchodu, co chce mít klid, to dost brzdí a do toho zamotaná rodinná pouta? No a časově jim to hned od začátku také nějak hapruje. Solidní akce to zachraňuje na třech hvězdičkách. Nebýt dobré značky, tak po tom filmu ani pes neštěkne. ()

Milda003

Líbilo se mi to. Pěkný to bylo... Nehráli si na žádný mladíky, ba naopak přiznávali že jsou starý, ale žádnou nudnou komedii o starých policajtech nečekejte - je tam i dost akce i moderní technologie. Nečekaně příjemný sobotní večer ... ()

papadoce

Napriek zmene režiséra si Bad Boys ponechali starý známy koncept, ako aj Majamskú žltú a ponúkli nám do tretice klasický príbeh Marcusa a Mikea, dvoch detektívov z protidrogového. Navyše sa mi maximálne páčil výber Bad Guya. Mladý Mexikán sa fajtil na výbornú. No nemôžem si pomôcť, ale dokonca filmu som neprijal fakt, že Marcus má pretučnetú hlavu. Vyzerala ako hnusná napuchnutá buchta. Fuj. Obezita Martina Lawrencea je nechutná. Nemôžete predsa pribrať iba na hlave, nie ?! Samotný film mal šťavu ako všetky diely, svojský BB rukopis a celkom slušnú akciu. Dal by som tri hviezdy, no špeciálnu bonusovú udeľujem za využitie pôvodných hudobných motívov a to ako legendárnu “bežiacu” hudbu z jednotky, tak Bad boys Bad boys watch you gonna do. Skvelý ťah. Druhý dôvod na štvrtú hviezdu je pre mňa prekvapko ohľadom synátora. To som ozaj nepredpokladal. Môžem s kľudom hovoriť o spokojnosti. Aj tri by boli spravodlivé, aj štyri sú. ()

wege

Asi nebudu z většinou souhlasit, ale ten návrat neměl nastat. Je to strašně unavené a není to jen stářím herců. I když zejména Martin Lawrence je prostě roky za zenitem a jde to strašně vidět. Ty nové postavy, zejména ti mladí policajti jsou fakt peklo. Nereální, bez zkušeností, a přitom v podstatě nezranitelní. Ach jo, asi si o víkendu pustím Michaela Baye, kouknu na Teu Leoni a budu opět spokojený. Přitom návraty po letech můžou fungoval, jen se to prostě musí umět – Top Gun! ()

Ex_Machina

Stávka na osvedčenú značku nikdy nemôže sklamať. Aj keď nám hlavní hrdinovia zostarli a už nie sú takí flexibilní ako bývali, stále to vedia rozbehnúť. A tak kým si Mike zafarbí šedivejúcu briadku a Markus stiahne brucho a nasadí dioptrické okuliare pokúsim sa vypichnúť pár postrehov z natáčania. Oproti predošlým dvom dielom mi to prišlo farebnejšie, akčne rovnako silné a humorne tiež fajn. Hlavná zápletka filmu sa mi nepáčila a zapojenie kindermanažmentu do úderného teamu našich dvoch hlavných hrdinov taktiež nemôže nahradiť po zuby ozbrojených bradatých veteránov z Kubánskej misie z druhého dielu. Ale ako celok fajn a na štvorku sa teším. ()

PlayEasy

Většinou k filmům viděným v kině píšeme poněkud protáhlejší komentáře, ale u Bad Boyů se tentokrát až tak nerozepíšeme. .... Áno, nechybí staré dobré hádky mezi Mikeem a Marcusem, nadupaná akce v Miami (tentokrát ale i moderní!), super songy (hudba z jedničky + závěrečný superznámý song ze dvojky) na druhou stranu je asi dobře, že se toho již potřetí neujal M. Bay, protože ten se v poslední době jen opakuje - a to dělá velmi špatně! :) Tvůrci i docela umí zahrát na jinou notu než jen nesmyslná akční oddychovka a pár dramatičtějších momentů, které např. ve dvojce totálně chyběly! Pár momentů bylo opravdu super, občas jsme se bavili, občas jsme byli napjatí, občas jsme sledovali dramatické momenty a tak to má být! Stručně řečeno: jsou to vlastně Mizerové I v moderním obalu.... :-) P.S. Kdo by prcal čarodějnici? ... My tedy rozhodně ne, ale další díl Mizerů si klíďo necháme líbit :D 70% ()

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

01.02.2023

Po úspěšnému návratu k sérii Mizerové se Will Smith (Král Richard) a Martin Lawrence (Jednej správně) oficiálně vrátí i pro čtvrtý díl. Situaci před rokem mírně zkomplikoval fakt, že si Smith ušil z… (viac)

Policajt v Beverly Hills našel režiséra

Policajt v Beverly Hills našel režiséra

10.04.2022

Dlouho očekávané pokračování pro mnohé kultovní série Policajt v Beverly Hills v hlavní roli s Eddiem Murphym (Pan Church, Cesta do Ameriky) má po mnoha letech oficiálně zelenou. Snímek čerstvě našel… (viac)

Projekty s Willem Smithem dostávají stopku

Projekty s Willem Smithem dostávají stopku

04.04.2022

Pokud poslední týden sledujete novinky a to nejen ze světa filmu, určitě vám neunikl enormně diskutovaný incident na předávání Cen Akademie, kdy herec Will Smith (čerstvý držitel Oscara za hlavní… (viac)

HBO Max plánuje seriál o Tučňákovi

HBO Max plánuje seriál o Tučňákovi

14.09.2021

Tučňák, resp. The Penguin, patří mezi nejznámější Batmanovy záporáky. V devadesátých letech ho nezapomenutelně ztvárnil Danny DeVito ve filmu Batman se vrací, a příští rok se pak dočkáme na filmových… (viac)