Kým Marcus (Martin Lawrence) sa pomaly chystá do policajného dôchodku, Mike (Will Smith) je presvedčený, že bude loviť zločincov do konca života. A to môže byť čo nevidieť – niekto sa ho totiž pokúša zabiť. Svojskí miamskí detektívi si tak naposledy musia zmerať sily s nepriateľmi v očakávanom pokračovaní populárnej akčnej komédie. (Itafilm)

PatrikP4

Mike a Marcus už nejsou samy mají k sobě moderní bandu... Okej musí si to najít i mladší diváky, na to že skupinka hraje policejní bažanty tak velitelce je ve skutečnosti 42 a co si budeme povídat Paola Nuñez na to fakt nevypadá... K samotnému filmu vlastně duo M dělají to co vždy, akorát v moderním světě se to dělá jinak než před 20 a skoro 30 lety... Dědkové to zase pět rozjedou jako za starých časů, fajn dobrý, člověk se pobaví... ()

brasek

Mizerové v mizernom príbehu. Bad Boys bola kultová klasika na ktorej som sa zabával, "dvojka" bola u mňa už mierny prepadák a tento nešťastný film... naivne akčná záležitosť, vtipy založené na nadávkach a priblblé postavy. ()

bmx6

Na jedničku ani dvojku to nemá.Ze zajímavého příběhu se stala úplná úchylárna,ale nejhorší to nebylo.Trošku jsem se bavil. ()

p.a.douch

Nejsem schopen to dokoukat. Pěkné obrázky, rádoby cool hudba, akce, figury - ale nic mě nezaujalo. Po půlce filmu jsem to vzdal. Příšerně mě to nudilo a postavy se chovaly strašně debilně. Mám hrůzu z toho co tyhle dva ( Adil El Arbi, Bilall Fallah) udělaj z Policajta z Beverly Hills. Kam se tenhle film hrabe na Miami Vice, tam to co nám chce servírovat bylo už v 80-tých letech a mnohem lepší. ()

JokerBaby

Lepšie akčné krimi ako je BAD BOYS - Zlí chlapci / od polície / len tak ľahko nenájdete. Film je moderný a sú doň schválne vkladané aj prvky ako sú citý drsných policajtov akým je dedovská láska k narodeniu vnúčika. Jednička film - Akcia od začiatku až do konca . Skúsení pekní herci - film na úrovni . ()

Kozlowski8

Dvojice Will Smith, Martin Lawrence po letech opět na scéně. Michaela Baye na režisérské židli vystřídali dva mladí Belgičani a odvedli skvělou práci. Technicky a vizuálně oproti Bayovi trochu umírněnější a decentnější, ale stále je to podívaná par excellence. Navíc je zde - ve srovnání s jedničkou a hlavně dvojkou - výrazný posun nahoru, co se týká scénáře. Příběh má hlavu a patu a postavy (i ty vedlejší) jsou lépe a více do hloubky propracované. U mne toto třetí pokračování jasně nejlepší. 80 %. ()

wdc

Tento druhý film je přisprostlý jako první ale ta vulgarita zde není vtipná, spíše je to trapné a pokleslé. Více sugestivní/pozérské - i dialogy. Více krve a akční scény byly cool. Zabalili to do pěkného pozlátka i přes to pro mě negativa převažují. ()

PTuranyi

Akciou nahustená naháňačka s kriminálnikmi. Hoci obaja hlavní hrdinovia už vekovo pokročili a Marcus je už dokonca dedko, Mike je stále zlý chlapec. Práve naňho scenáristi vytiahli niečo z jeho minulosti, takže sa musí postaviť vrahovi, ktorého identita na konci prekvapí aj jeho samotného. Produkcia je výborná a technicky jej niet čo vytknúť. O niečo horšie je to s logickými lapsusmi a klišé. Tentokrát je našťastie scenár zábavnejší takže môžeme trocha privrieť oko. Herecky to klape tiež, hoci Martin Lawrence by to nemusel tak preháňať, ale má to zrejme v scenári. 70% ()

Habansz

Začnu tím, že souhlasím s tím, co napsal Hitman_47. A k tomu jen dodám, že Mizerové navždy určitě nejsou špatný film. Není to ani špatný pokračování. Bavil jsem se celou dobu. Dost jsem se i nasmál. Jen jsem se po skončení filmu nemohl zbavit pocitu, že to chtělo trochu víc od všeho. Paradoxně tolik nesnášená dvojka, co se týče akce, strčí trojku hravě do kapsy. Místo praktických efektů, tu máme záběry na blízko a v pozadí rozmazané CGI pozadí, CGI helikoptéru a CGI požár. Chápu, že Smith ani Lawrence nemládnou, nikdo z nás, ale to neznamená, že zapomenu na akční sekvenci hned, jak skončí. Už při sledování trojky jsem myslel na honičku ve Ferrari ve dvojce, přestřelku v domě s naprosto skvělou kamerou, nebo honičku slamama. kde to všechno bylo bylo víc doopravdy. Kam se to podělo? Že je hlavní záporak nakonec syn Mikea snad nikoho nešokovalo a celej ten rodinnej plot twist, kterým se vysvětlilo, přoc je Mike tím, kým je, je tam nacpanej vyloženě násilím a rohodně by se to obešlo bez něj. Bylo strašne fajn vidět tu starý tváře, to všechna čest (strašně me pobavil Reggie), ale to tak nějak nestačí. ()

HBJ

Na tohle jsem se těšil od Bad boys 2, protože to je moc velká pecka.Tady je teda znát, že už to nemá v rukou šílený Míša B, ale i tak těch 16 let čekání stálo za to.Smith i odulej Lawrence jsou pořád fajnový cool sekáči a je s nima prdel :) ()

bigmatko

pokračovanie akčných dvojíc v štýle smrtonosnej pasce som od Bad Boys očakával a veruže som ho aj dostal. Bay by filmu určite dodal trocha viac duše a pravdepodobne by vynechal pomerne zbytočný tím mladých pseudo kriminalistov zo CSI Miami, ktorí zrejme hneď po strednej škole nastúpili do tajnej jednotky o ktorej nevedia ani samy policajti. Našťastie mala omladina pomerne málo priestoru a neprekážala v ceste majstrom akcie a humoru. Zjavne si produkcia myslí že bez mileniánskej vložky by sa dnešná generácie nedokázala vžiť do akčných scén, v ktorých by chýbali drony a pokročilé technológie. Will a Martin to však rozbalili tak ako sa patrí. Martin v štýle starnúceho humoristu a Will stále v postavební akčného hrdinu. Zápletka bola dobrá a drobné nelogické momenty sa stratili v deji. Mexická diva bola tajomne čarovná, akcia mala spád a tempo a humor nebol prehnane silený. Bad Boys si pokračovanie zaslúžili a pokiaľ ďalšie nebude o 10 rokov tak to ešte utiahnu obaja predstavitelia. ()

Sombreri

Pokračování se rozhodně povedlo... Je poznat, že za kamerou není M. Bay a je to sakra dobře! Efektní výbuchy apodobně zůstaly, ale nejsou ani zdaleka tak přestřelené, famózní a velkolepé jako od Michaela, což je osvěžující. Příběh samotný místy maličko pokulhává a logika má pár děr, ale rozhodně to rádi odpustíte, protože prostě nový díl se povedl, hlášky jsou super, vizuál je povedený, vše se drží v uvěřitelných hranicích... Prostě jsem si užil jízdu. ()

Royaldell

Fajná akční oddychovka, kdy si minimálně třikrát myslíte, že jdete do finále, ale ono se to zas pokazí a jedete odznovu. Fresh prince ve fialovým obleku je to, co jsem nevěděla, že potřebuju, Lawrence celkem vtipnej a někdy se tam dokonce i zasmějete. A ta krásná španělština muuuuy bien! ()

Lukkyn

ooooh yeaah!!!!!!Marcusi nasaď si brejle a kurva střílej!!!!!!!Po 13 letech se vrací Mizerové bez Michaela Baye, v režii dvou arabů , tak od tohohle jsem fakt nevěděl co čekat. Nebo takhle spíš jsem čekal průser!!!Jenže je to přesně naopak. Velkolepá akční jízda, která vzdává hold Michalovi Bayovi a skvěle střídá vážné momenty s povedenými vtípky!!!Nové postavy jsou celkem sympatické hlavně ty policejní miciny a ty staré válí jako by uběhl jeden a ne 13 let!!!!!A protože asi ani sami tvůrci nevěděli jak to dopadne konec si přece jen nechali otevřeny!!Vizual a prostředí Miami je pecka pokud bych si měl vybrat 5 měst , kde chci žít Miami bude na stupních vítězů!!!!Jo a konečně někomu došlo , že Mikeovi sluší Porsche a ne nějaký pojebavý ferko pro slečinky!!!Já jsem si poslintal v kině blahem a to , že někdo překoná Bayův akční výstřik ve dvojce , tak za to palec nahoru. Pokud tenhle úspěch staroušů neotevře dvířka pro pátou Smrtonosnou zbraň tak už fakt nevím!!!!!!! ()

Bednaa

Před premiérou jsem si říkal, že už to sice možná nebude co to bývalo, ale i tak si to nejspíš užiju. Bad Boys for Life jsou ale přesně takoví, jaké jsme si je všichni vysnili. Jediní, kdo si ten film užívá víc než fanoušci jsou Smith s Lawrencem. Takhle má vypadat návrat po letech, buddy movie i akční komedie obecně. ()

Stinger78

Po sedmnácti letech se vrací Fresh Prince a Divočák, aby zase nasekali dupy padouchům v Miami. Lehce prošedivělí, jeden obtloustlý, ale oba stále v laufu. Měl jsem z toho docela vítr, ale bavil jsem se od první sekundy až do konce, a doufám, že tohle ještě nebyl konec. ()

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

01.02.2023

Po úspěšnému návratu k sérii Mizerové se Will Smith (Král Richard) a Martin Lawrence (Jednej správně) oficiálně vrátí i pro čtvrtý díl. Situaci před rokem mírně zkomplikoval fakt, že si Smith ušil z… (viac)

Policajt v Beverly Hills našel režiséra

Policajt v Beverly Hills našel režiséra

10.04.2022

Dlouho očekávané pokračování pro mnohé kultovní série Policajt v Beverly Hills v hlavní roli s Eddiem Murphym (Pan Church, Cesta do Ameriky) má po mnoha letech oficiálně zelenou. Snímek čerstvě našel… (viac)

Projekty s Willem Smithem dostávají stopku

Projekty s Willem Smithem dostávají stopku

04.04.2022

Pokud poslední týden sledujete novinky a to nejen ze světa filmu, určitě vám neunikl enormně diskutovaný incident na předávání Cen Akademie, kdy herec Will Smith (čerstvý držitel Oscara za hlavní… (viac)

HBO Max plánuje seriál o Tučňákovi

HBO Max plánuje seriál o Tučňákovi

14.09.2021

Tučňák, resp. The Penguin, patří mezi nejznámější Batmanovy záporáky. V devadesátých letech ho nezapomenutelně ztvárnil Danny DeVito ve filmu Batman se vrací, a příští rok se pak dočkáme na filmových… (viac)