Kým Marcus (Martin Lawrence) sa pomaly chystá do policajného dôchodku, Mike (Will Smith) je presvedčený, že bude loviť zločincov do konca života. A to môže byť čo nevidieť – niekto sa ho totiž pokúša zabiť. Svojskí miamskí detektívi si tak naposledy musia zmerať sily s nepriateľmi v očakávanom pokračovaní populárnej akčnej komédie. (Itafilm)

rublik05

Přiznám se, že když jsem třetí Mizery viděl poprvé, byl jsem hrozně zklamaný. Po roce se naskytla možnost vidět Mizery znovu, dal jsem jim tedy druhou šanci v naději, že snad to tentokrát bude o poznání lepší podívaná. Mohu směle konstatovat, že překvapivě nesdílím pocity zklamání a naštvanosti, nýbrž ve mně převládají pocity radosti a spokojenosti. Strašně rád jsem viděl své oblíbené duo miamských detektivů zase v akci, neztratili nic na svém charismatu a chemie mezi nimi stále funguje na jedničku, oba dva trousí jednu hlášku za druhou, pobavil jsem se náramně, byť je tentokrát příběh mnohem vážnější, než jaký byl v předchozích dvou dílech. Největším překvapením pro mě byla perfektní kamera, akční scény jsem si vyloženě užíval, oceňuji i slušnou míru brutality. Tvůrcům se podařilo navodit příjemnou nostalgickou atmosféru, jednotlivé scény podporuje solidní hudba, emoce rovněž až na pár výjimek fungují, v tomto ohledu nemám co vytknout. Největší problém jsem měl se záporáky, jejich motiv a především jejich jednání mi nepřišlo moc promyšlené, nesedli mi ani vybraní herci. Stejný problém jsem měl se členy nového policejního týmu, kteří mě taktéž nezaujali, byť tuhle myšlenku beru jako takové fajn zpestření. Celkově mě ale film velice potěšil, nečekal jsem tak příjemný a hlavně skvěle natočený akčňák, který sice má své mouchy, ale pokud se vážně jedná o rozlučku, jedná se o sakra důstojné zakončení. 8/10. ()

Aleix

To jako fakt ? Smrtonosná zbraň a tlapková patrola nahání Willova levobočka ,až nakonec skončí v láskyplném objetí ! ? Mizerové navždy víc ne. ()

vikino1

Už je to docela dlouho, co jsem s otevřenou hubou sledoval jak Righs a Murto společně na plátně zestárli, a už tu mám druhou oblíbenou dvojici poldů, co řeší úplně stejný problém.. Ty vole za chvili - a už to nebude trvat tak dlouhou - začnu nad penzí uvažovat i já. Zpět k filmu, je to prdel, je to barevné (Miami v noci i ve dne je prostě úžasné), je to správně ulítlé, je to akční ale taky si drží svůj dospělejší look, protože se umírá krvácí a kulky setsakra bolí. Prostě akční sranda pro 20+. Asi jsem cílovka - za mě dobrý. ()

Hashirama

Rašíd a Sulejmán konečně dopřáli špatným chlapcům náležitou péči. Bayovo vizuální kouzlo zůstává zachováno, ale narozdíl od hyperaktivního Michaela zaopatřili film i jakýms takýms dějem a nejen afektovaným kokainovým oparem. Při akčních scénách samozřejmě svoje klipové kořeny nezapřou a zaujmou spíš vypiplanými jednotlivostmi než celkem, nicméně od seňora Bumpráska jsme se málokdy dočkali vyspělejších příspěvků. Tudíž je třeba si přiznat, že na třetí pokus konečně dostali špatní chlapci svižný seksy příspěvek se zábavnými dialogy, spoustou eye candy divadýlka a s uctivou prací s populárními postavami, jejichž charakterové pozadí konečně dostalo důstojnou fasádu. Plus se chlapcům mimoděk povedlo zatraktivnit miamské kulisy, ač v nich běhá výkvět nejtrapnějších takzvaně “hudebních” antitalentů. ()

bearmeedek

Možná přeháním s plnou palbou, ale jestliže jednička Mizerů měla ode mě 80%, tak tady musím jít výš. Pocitově nejlepší díl ze "série". Vliv má na to čas. Mizerové (1) byli ve své době velice úspěšní a opáčkem po 25-ti letech zjistíme, že čas nezastavíme a jistá vyčáchlost tu je. A právě trojka má současný náboj a kupodivu i dobrý nápad. Kromě lehké komedie je to i solidní akčňák. Vidět po těch letech ty dva stárnoucí policajty, kteří se snaží udržet tempo, je taky zajímavé. Po dlouhé době novinka, která upoutala. 90%. ()

Inozuka

Nejsem žádný fanda téhle série a tak za úspěch beru, že dávám tři jako jedničce. Děj je jak z nějaké telenovely, akce (hlavně ta závěrečná) krapet překašírovaná a vtipů pomálu. Na druhou stranu oddechovka bez nároků, co nenuceně ubíhá, těch pár vtipů je dobrejch (hlavně scéna v letadle) a ... vlastně nevím co, ale jít o hvězdu níž by mi přišlo jako nespravedlivé. ()

netWoor

pro mě docela zklamání. Hlášky jsem asi nějak přeslech (jestli teda se tím nemyslí vulgarity) a akční přestřelky ve stylu ... když geroj ujíždí na motorce, všechny kulky jdou do blatníku, espézetky či lemu sedla, což s motkou nic neudělá, mě už dávno nebaví ... tři z nostalgie. ()

Ceberus

Tak to byla jízda! Akce a humor vrchovatou měrou. Přestože v režisérském křesle neseděl režisér předchozích dílů Michael Bay (podle Smithe byl prý moc drahý, ale aspoň si dal cameo), je akce stále bayovsky spektakulární. Vždycky to sice trochu bije do oka, když se u dlouho známé postavy zničehonic objeví nějaká její minulost, o které dosud nebyla ani zmínka, ale to už je asi holt úděl prodlužujících se sérií, kde je třeba do příběhu najít něco nového. Jediné, co mi tam chybělo, bylo původní unikátní hudební koření mých oblíbenců Manciny nebo Rabina - místo nich film provázel celkem generický akční soundtrack, pokud zrovna nezněly remixované hudební útržky z předchozích dílů. Jinak představení herecké mládeže do širšího týmu je předpokládám podobná pojistka, jakou zvolil Sly v Expendables 3, kdyby se náááhodou někdo odvážil vrazit prachy na nějaký spin-off s vedlejšími postavami. :-) ()

samkko

Dobrá komedie která neurazí ani nenadchne. Po stránce děje je to okoukané a ohrané už tak 100x, ale ok je to komedie. Will a Martin mezi sebou mají potřebnou chemii což je fajn a fajn taky je, že jsem se od srdce několikrát nahlas zasmál. Takže hodnotím pozitivně a to 7/10 ()

TomStrom

Mizerové to jsou, ale něco tomu už přece jen chybí. Možná ten třetí díl neměl přijít až takhle pozdě, těžko už se pak trefuje kontinuita. Na Baye překvapivě umírněné, akce je slušná, ale nemá to větší wow efekt. Uznávám teda, že to mohlo dopadnout i hůř, takže asi musí pro tentokrát stačit fakt, že to nenadchne, ale zase ani neurazí. ()

Nix

Tak a potřetí spolu. WIll a Martin je rozhodně skvělá dvojice, která si sedla už od počátku a nabízí dycky skvělou podívanou plnou akce a hlášek. A tady je rozhodně se na co dívat. Důstojný pokračování, které značce nedělá žádnou ostudu. Při dívání má člověk nejen nostalgii, ale i pocit, že tohle se fakt povedlo. Škoda, že takových filmů není v poslední době více, určitě by to ocenil nejeden 90.tkovej fanda. ()

RAFT

Měl sem obavu že, třetí díl nebude až tak dobrý ale,nestalo se ,tak .Mike a Marcus opět spolu .Hlášky výborné,bavil sem se skvěle.Sice Marcus nám za ty roky trošičku nakynul .Sedmáct let jsme museli čekat a vypaltilo se .Příště jestli bude další díl,tak nejlepší by bylo at nečekáme tolik dlouhých let bohatě by stačilo max 5.A nováčci taky dobří . První film viděn v kině v roce 2020 .Za mě 80% ()

Alois88

Mizerové jsou pro mě srdcovou záležitostí. Umírněná jednička, která je naprosto klasickým buddy movie. Totálně přepálená dvojka plná kultovních scén a hlášek, které občas velmi rád cituji. Osobně myslím, že od dob Smrtonosných zbraní lepší série buddy movies nebylo a jelikož už tento žánr moc nefrčí, tak asi ani dlouho nebude. Proto jsem se hodně těšil na třetí díl už když se o něm jenom spekulovalo. Pak ohlásili, že se na tom nebude podílet Michael Bay a z toho jsem měl taky hodně strach. Žádné zklamání se neudálo, naopak. Film se drží přesně toho na čem jsme u této série zvyklí a to včetně práce kamery, která je pro Bayovy filmy charakteristická. Stylem je to někde mezi prvním a druhým dílem, čili mi to přišlo vtipnější než první, ale ne tak přemrštěné jako druhý díl. Prostě si to kvalitu udrželo a myslím, že každého fanouška Mizerů to rozhodně potěší. Pozor SPOILER: Dějová linka Willa Smithe mi až hodně nápadně připomínala nedávný akčňák Blíženec. Asi náhoda, ale bylo divné vidět pár týdnů po sobě stejného herce ve skoro stejné úloze. ()

brabbik

vělá jízda po letech, která se udržela v kolejích a dokáže konkurovat starým dobrým Bad boys z přelomu milenia. Papa Lawrence sice slušně vyměkne, ale Reggie, Mike a nálož španělštiny z úst "bruja" to jistí s náloží akce, vtipu i překvapení. 85 % ()

Shitonit

Tak předně je to barevný. Hodně barevný, a to mám na mysli jak barevný lidi, tak barevnej děj. Pak je to akční, hodně, vtipný, taky hodně, vrcholně mizerovský, a song bad boys tady dostává nový rozměr. Trošku psycho, emocí, zápletka která vysvětluje předchozí díly, super svět miamy, navozujíce atmošku Miami vice.. co se nevešlo do předchozích dílů, je zde, a to velmi vrchovatě. tzn pro tupouny, Mizerove navždy je fakt majstrštyk. ()

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

01.02.2023

Po úspěšnému návratu k sérii Mizerové se Will Smith (Král Richard) a Martin Lawrence (Jednej správně) oficiálně vrátí i pro čtvrtý díl. Situaci před rokem mírně zkomplikoval fakt, že si Smith ušil z… (viac)

Policajt v Beverly Hills našel režiséra

Policajt v Beverly Hills našel režiséra

10.04.2022

Dlouho očekávané pokračování pro mnohé kultovní série Policajt v Beverly Hills v hlavní roli s Eddiem Murphym (Pan Church, Cesta do Ameriky) má po mnoha letech oficiálně zelenou. Snímek čerstvě našel… (viac)

Projekty s Willem Smithem dostávají stopku

Projekty s Willem Smithem dostávají stopku

04.04.2022

Pokud poslední týden sledujete novinky a to nejen ze světa filmu, určitě vám neunikl enormně diskutovaný incident na předávání Cen Akademie, kdy herec Will Smith (čerstvý držitel Oscara za hlavní… (viac)

HBO Max plánuje seriál o Tučňákovi

HBO Max plánuje seriál o Tučňákovi

14.09.2021

Tučňák, resp. The Penguin, patří mezi nejznámější Batmanovy záporáky. V devadesátých letech ho nezapomenutelně ztvárnil Danny DeVito ve filmu Batman se vrací, a příští rok se pak dočkáme na filmových… (viac)