Bad Boys navždy

• Česko Mizerové navždy (viac)

Kým Marcus (Martin Lawrence) sa pomaly chystá do policajného dôchodku, Mike (Will Smith) je presvedčený, že bude loviť zločincov do konca života. A to môže byť čo nevidieť – niekto sa ho totiž pokúša zabiť. Svojskí miamskí detektívi si tak naposledy musia zmerať sily s nepriateľmi v očakávanom pokračovaní populárnej akčnej komédie. (Itafilm)

Atheas odpad!

Tady je další krásný příklad jak může být všechno špatně. Hlavní hrdinové, kdysi tak vtipní svou mírnou trapností, dnes pouze trapní. Děj v tomto filmu mohli rovnou vynechat a možná by to bylo lepší. Scénař je velmi násilný a vypadalo to tak, že to nebavilo ani hlavní dvojici hrát. Neuvěřitelně ubohé a nedůstojné zakončení. Těžko pochopitelné jak Marcus a Mike mohli souhlasit, že se tohoto pseudoprojektu zůčastní. ()

TheSpearCZ

Ani třetí Mizerové po dlouhých sedmnácti letech nezklamali a dostavilo se nám nutné dávky přestřelek, honiček a miamského humoru. To vše podporuje to, v jakém tempu celý film odsýpá, člověk se u toho prostě nemůže nudit a podle mě filmu nejvíce přispěl fakt, že trojku nenatočil Bay (proti kterému nic nemám), ale nová krev v podobě dua Arbi/Fallah tomu rozhodně prospěla. Musím zmínit i kameru, která je výjimečně dobrá a vyniká především v honičkách. Samotná zápletka zabavila, především Smith se synem, ale na druhou stranu, ten nový tým (AMMO) je strašný a konec tvůrci jaksi vůbec nezvládli, čuměl jsem na to s otevřenou hubou, že jak můžou takovýhle film, takhle nesourodě zakončit a udělat z toho na posledních patnáct minut mexickou telenovelu. Celkově se mi film líbil, ale ten konec nemůžu přehlédnout, ten mě fakt naštval. Lepší 3* ()

Sunny.69

Byla to příjemná, nenáročná komedie. Hezky to (doufám) ukončilo příběh "Mizerů". SPOILER - doufám, že ta závěrečná scéna neznamenala dalších X špatných dílů, kdy budou vykrádat jen sami sebe. ()

nonick1

Bohužel, hodně slabá záležitost. Kvůli totální přebarvenosti obrazu jsem musel stáhnout barevnou sytost až téměř do černobílého módu – tvůrci si asi řekli: když průšvih, tak alespoň hóódně barevný. Scénář je slabý jako vybitá baterie a děj ke konci místy doslova infantilní. A to pomíjím skutečnost, že policajt s tak luxusním autem a ještě luxusnějším bytem by se sám záhy dostal do hledáčku svých kolegů. I přes Bruckheimerovu produkci (nebo možná díky ní) je z toho jen další navoněná zdechlina, plná rádobyvtipných a zbytečně přisprostlých hlášek. Ta jedna hvězda je něco jako rána z milosti. ()

barteca

NO ! .....místy zábavné, místy krkolomné... Zatím co se strážníci před strážnicí hádali, zloději se opatrně na strážnici vkrádali......jako fakt trochu telenovela. Alexander Ludwig z Vikings bez vyholené lebky ztratil úplně charisma. ()

warrenur

Par vtipnych momentov v tom mnozstve uvrieskanych "halusiek". Nie som fanusik serie, a tak za mna len priemer. Opat kamera a presaturovany farebnych filter typu najnovsieho holywoodskeho braku - typu Fast and Furious. Taka blbina so zaujimavymi postavickami a uletenym, ale predvidatelnym scenarom. Na zabitie nudy, ci pre fanusikov vsak odporucam. ()

theSaint

Nadšené ohlasy nesdílím. Po většinu času mi to přišlo trapné. Humor slaboučký, akce doslova směšná. Nateklý Lawrence k pláči. Kdyby mi bylo 15, tak možná. ()

simon84

Kdyz nechate mezi dily 17 let pauzu, tak to vzdycky smrdi pruserem. Tohle ale kupodivu vyslo. Dvojka me moc nebavila, ale trojka se povedla. Zapojeni mladych se dvema dedkama tentokrat vyslo slusne. Smith a Lawrence jsou ve forme, zase to jejich partactvi dobre funguje. Trochu to jedou uz ve stylu posledni Smrtonosne zbrane, coz ale nevadi, vek uz na to maji taky. Jen se bojim, ze dalsi dil uz bude ten one too many.. ()

Bozvav

Mizerové, ač jsou už výrazně starší a omšelejší, pořád ještě mají co nabídnout. Pravda, není toho mnoho, ale pořád více než mnozí mladí bukanýři. Scénáristi se sice moc nevytáhli, spíše se snažili hrát na strunu nostalgie, což bylo v tomto případě spíše na škodu. Akce dosti a dobrá. Zápletka ubohá, hudba super, obsazení příjemné a hlášky fajn, než jim došel dech. Suma sumárum, čtyřku bych už rozhodně netočila, úroveň dolů šla, ale bavila jsem se. Kdyby tam nebylo tolik sladkobolných keců, dala bych o hvězdu výše. Takto za mne 60%. Viděno podruhé a v meritu toho, co se dneska děje, asi jeden z posledních nekorektních filmů, kde si ze sebe umí i černí udělat legraci, kde ženy  jsou ženskýma, takže přihazuji 15%. ()

TomasKotlant

Kdyby to bylo v originále, tak bych se na těch 5* ze sentimentu snad dostal. Jako dobrá pohodičková prča, autíčka a kulky. Teda zbraně. A nějaký to kung-fu. ()

Punkey

Bad Boys for third time! Jasně, má to jedničkovej feeling, ale přišlo mi, že pořádně hláškovat a vtipný vtipy přišly až ve druhé půli filmu a proto to za mě není na 4 hvězdy, ale jedná se o silnou "trojku". ()

Sydonai

Další film u kterého nechápu nadprůměrné reakce - je to trapné, nudné, předvídatelné a plné sequelových klišé. A co všechny ty ubohé narážky typu "I am too old for this sh*t"? To jsem to tam viděl jako jediný? Takhle dlouho jsem se v kině fakt nenudil. 40% PS: Ten konec ala SW Epizoda V nikoho nerozesmál? :) ()

Vodny

Upřímnými emocemi nabitý akční film, to se jen tak nevidí. Rozloučení dvou veteránů, kteří sice fyzicky zas až tolik nezestárli, ale za ty roky se naučili ronit slzy. Stejně tak jsem uronil slzu i já. Podobně jako u posledního Terminátora. Víc než opulentní akce zde dominuje vzájemný vztah dvou "drsňáků", kteří si po těch letech tak nějak všeho a všech víc váží. Stejně tak filmu dominuje jeden hlavní dojímavý hudební motiv, který mi něco připomíná a za Boha si nemohu vzpomenout, z jakého filmu ten hudební náběh je. Akce je to poslední, na co budu v tomhle filmu vzpomínat a spíš bych nechal do kamene tesat některá moudra a osobní zpovědi o splašeném koni, životě, smrti a přátelství. Pokud někdo tvrdí, že tohle není film pro současnou generaci, protože neznají ty Mizery z pětadevadesátýho, pak já říkám, že tohle řekne jakékoliv generaci víc, než dvacet Transformerů dohromady. ()

helloween93

Mizerové for life nezklamali, bál jsem se hlavně Martina Lawrence, kterého jsem léta ve filmu neviděl. Obavy budil i velký časový odstup od druhého dílu a přechod série od Michaela Baye k dvěma belgickým režisérům. Musím říct, že jsme se v kině nasmáli, akce bylo taky dost a vzájemné roasty mezi ústřední dvojicí + vtipné hlášky nových postav určitě nebyly na škodu. Feeling z předešlých dvou dílů zůstal zachován a jsem zvědav na boxoffice, jestli se kluci nevrátí ještě jednou. 4* ()

anatheman

Milé, nečekané překvapení. Je pravda, že jsem si musel ze začátku trochu zvyknout a postupně se naladit. Nicméně zanedlouho se stane z filmu nezastavitelná jízda plná akce a hlášek. A ústřední dvojice? Opět vynikající! Zkrátka se jedná o poctu devadesátkovým akčňákům zahalenou do moderního hávu. Poctivé 4 hvězdičky! ()

Trešlson

(Bad) Boys are back in town.. a je to rozhodně velké překvapení. Sedmnáctileté čekací manko je smazáno a Smith s Lawrencem (poprvé bez Baye) se vrací do svých nejznámějších rolí miamských policistů a od první minuty se jim podaří vykouzlit úsměv na rtech a my tak musíme uznat, že je rádi vidíme. Mizerové navždy jsou opravdu hodně povedená akční zábava, kde hraje prim většinou nepřehnaná akce a většina vtipů padá na úrodnou půdu. Určitě je ale na místě zmínit i některá ale. Stopáž už se ke konci zdála trochu dlouhá zejména díky neustálému opakování stejného.. hledáme padoucha - najdeme padoucha - velký bum - padouch uteče / padoucha chytneme.. tenhle postup se ve filmu zopakuje asi čtyřikrát a na konci jsem se neubránil dojmu, že se to alespoň o jeden tenhle pokus mohlo zkrátit. No a pak je tu scénář, který se i přes jeden vcelku nečekaný twist v samotném závěru nevyhne některým klišé a samozřejmě si nechá otevřená vrata pro další díl. I přes tyhle výtky musím ale nepokrytecky přiznat, že jsem se většinu filmu bavil a závěrem bych rád parafrázoval jednu hlášku z filmu: "Opravdu potřebuješ Mizery 4? -Ne, ale chci je" 75% ()

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

01.02.2023

Po úspěšnému návratu k sérii Mizerové se Will Smith (Král Richard) a Martin Lawrence (Jednej správně) oficiálně vrátí i pro čtvrtý díl. Situaci před rokem mírně zkomplikoval fakt, že si Smith ušil z… (viac)

Policajt v Beverly Hills našel režiséra

Policajt v Beverly Hills našel režiséra

10.04.2022

Dlouho očekávané pokračování pro mnohé kultovní série Policajt v Beverly Hills v hlavní roli s Eddiem Murphym (Pan Church, Cesta do Ameriky) má po mnoha letech oficiálně zelenou. Snímek čerstvě našel… (viac)

Projekty s Willem Smithem dostávají stopku

Projekty s Willem Smithem dostávají stopku

04.04.2022

Pokud poslední týden sledujete novinky a to nejen ze světa filmu, určitě vám neunikl enormně diskutovaný incident na předávání Cen Akademie, kdy herec Will Smith (čerstvý držitel Oscara za hlavní… (viac)

HBO Max plánuje seriál o Tučňákovi

HBO Max plánuje seriál o Tučňákovi

14.09.2021

Tučňák, resp. The Penguin, patří mezi nejznámější Batmanovy záporáky. V devadesátých letech ho nezapomenutelně ztvárnil Danny DeVito ve filmu Batman se vrací, a příští rok se pak dočkáme na filmových… (viac)