Bad Boys navždy

• Česko Mizerové navždy (viac)

Kým Marcus (Martin Lawrence) sa pomaly chystá do policajného dôchodku, Mike (Will Smith) je presvedčený, že bude loviť zločincov do konca života. A to môže byť čo nevidieť – niekto sa ho totiž pokúša zabiť. Svojskí miamskí detektívi si tak naposledy musia zmerať sily s nepriateľmi v očakávanom pokračovaní populárnej akčnej komédie. (Itafilm)

bararich8

Naleštěná akční a dobře nahláškovaná jízda, která baví až do konce. Ústřední dvojka šlape jako hodinky i po všech těch letech a příběh jde pěkně v duchu minulých dílů. Rozhodně jedno z malá povedených pokračování. Na čtyřku se určitě rád podívám, lepší 4*. ()

DWR

Příjemné setkání s řekl bych kultovním snímkem po 17 letech. Prosluněný, oddechový, předvídatelný akčňák, který vlastně nezklamal. Fajn prostředí, vtipné dialogy, Smith skoro nestárne, vůbec bych mu nevěřil 51 let. Martina Lawrence jsem dlouho nikde moc neviděl, příjemné setkání, bavil jsem se. ()

Torgal

Trailery ma veľmi nepresvedčili, no nový Bad Boys sú skutočne dôstojným pokračovaním série po rokoch. Ústrednej dvojici to spolu stále funguje a ani moc nevadí, že Lawrence je vyžratý ako prasiatko a úplne “sfotrovateľ”. Len si nemuseli čo desať minút pospevovať tú svoju odtrhovačku o zlých chlapcoch, nie sme blbí a aj bez toho vieme na čo sa pozeráme. Dvojica režisérov inak úspešne imituje Bayov vizuálny štýl a na rozdiel od neho pozná mieru, ktorú neradno prekročiť. Akcie je dostatok a ponúka veľa eye candy okamihov, pričom neskĺzava do zbytočného digifestu. Omladina do filmu tiež nakoniec pekne zapasovala a výsledkom je nečakane asi najlepší diel série a to i napriek tomu, že sa dejovo ku koncu zvrhne do mexickej telenovely (ako situáciu trefne okomentoval priamo na obrazovke Lawrence). Ďalším prírastkom do série pod týmto tímom sa rozhodne nebránim. 8-/10 ()

HenryIvan

Ako sa dalo čakať, Bad Boys for Life slúžia ako perfektná brain from body separatizm podívaná. Je to vcelku slušná chuťovka. Osobne som už ani nečakal, že prídu s niečím, čo má ešte pobaví, no dalo sa to. Nevravím, že to neobsahuje presne nalikované schéma ako točiť pokračovanie akčnej pecky. Všetko tu je ako podľa učebnice, ale to až tak nevadí. BB nie sú filmom na rozmýšľanie, práve naopak. Chémia medzi Willom a Martinom tam stále je a hlášky sú stále spot on. Ani nové prírastky nie sú na škodu. Na záver sme sa dokonca dočkali menších zábleskov Bjorna, no a chrumkavosť Vanessy Hudgens ani nemusím opisovať. Celkovo sa to dalo a koniec sľubuje minimálne ešte jednu časť, tak sa nechajme prekvapiť. ()

dalziel

Martin Lawrence je tam tak 70% času a keď tam je, tak hreší ako dlaždič.WIll si ako vždy zachováva pózu neherca-šak je kurva drsňák néé!!! Napriek všetkým mojím výhrádam je trojka asi najlepší diel trilógie nakoľko ma nechytali driemoty ako pri predchádzajúcich dvoch dieloch.Hudba je v podstate recyklátom predchádzajúcich dvoch dielov. "Padouch nebo hrdina my jsme jedna rodina!" ()

Hpatrik

Původní mizerové mě nijak zvlášť nestrhli, a tohle pokračování na tom pravděpodobně nic nezmění. Sem tam to pobaví nějakou trefnou hláškou, ale akce je slabá a často nepřehledná, scénář unylý a bez nápadu a ten konec už je jen k smíchu - nebo k pláči. ()

aR3Zz

Moc příjemná oddechovka s celkem slušným mindfuck rozuzlením. Ale v podstatě fajn akční podívaná, co měla hlavu i patu. Trapnost Lawrence mi vadila v každém díle, ale tentokrát to nebylo tak hrozné (většinou). Poslední návrat Mizerů tak nebyl vůbec špatný, přesto mi nebude vadit, když posledním zůstane... 60% ()

LyBerion

Pokračování po tolika letech? Čekal jsem co z toho bude a naštěstí si chlapci udrželi úroveň a krásně završují třetí díl Mizerů. ()

Urukhaj98

Návrat po letech se povedl a duo šikovných režisérů vytváří dojem, jako by se vrátil starý dobrý Bay z dob, kdy bylo blbnutí s roboty ještě za humny. 8/10 ()

JohnnyKladno

Měl jsem toršku obavy, že to nebude fungovat. Po 17 letech a se dvěma belgickými režiséry, kteří toho za sebou moc neměly, ale produkce Bruckheimer a ten si to snad umí pohlídat. A já byl spokojen. Nebylo to tak vtipné jako první dva díly, ale o to lepší byla zápletka. Kartel máma uprchne z vězení a začíná se mstít prostřednictvím svého syna. Na jejím deadlistu je i Will Smith a jdeme do akce. Na mě to vlastně fungovalo dobře, pořád to slušně šlape, bavil mě i nový team a je to prostě pořád hrubý, sprostý, celkem nahláškovaný a správně újetý. 80% ()

E lan

No tak nevím. Ten scénář je opravdu hloupý a konec vyloženě blbý. Přesto musím říct, že jsem se zas tak zle celou dobu nebavil, takže to vlastně není taková hrůza. Akční scény nejsou zlé, ale malinko nepřehledné. Prostě, dejme tomu... ()

BDMarty007

Nastavovaná kaše. Na akční film tomu chybí opravdové napětí, na komedii je to zase málo vtipné. Veškerý humor jsou rozhovory dvou hlavních hrdinů, ale po hodině už je to jenom otravné, pořád to samé. Po hodině jsem začal koukat na hodinky. Po technické stránce téměř dokonalé. Vítězství formy nad obsahem. ()

Likan7

Stačí první scéna a je Vám jasný, že si to pánové neskutečně užívají. Smith je pořád zatraceně cool a Lawrence pořád ví, že ho budeme milovat pouze tehdy, když bude z rukávu sypat jednu hlášku za druhou. Pánové belgičtí režiséři mají očividně předchozí díly v malíku, protože nejen, že jim dávají krásnou poctu, ale přidávají do toho i příjemnou vážnou notu. Mizerové jsou překvapivě silní nejen v akčních scénách, které mají stoupající tendenci (finále je parádní inferno se skvělou kamerou), ale i ve chvíli, kdy se vytahují staré rány. Tady zase ukazuje Smith, že je to pořád dobrej herec a když si vezme svý stylový sáčko, je to Mike Lowrey každým coulem. Akce není tak čistá, tak vymazlená jak za Baye, ale výměnou za skvělej humor a stále nadstandardní akci jsem si třetí Mizery parádně užil. Dokud to bude pánům takhle fungovat, sypejte do mě další díly. ()

Maximilianus

Nie som nejaký fanúšik Bad Boys série, ale beriem to ako fajn akčnú oddychovku, ktorá neurazí. Taký je aj tretí diel. Postavy sú fajn, je tu vidieť ich určitý vývoj, humor je zhruba rovnaký, ale akcia bola omnoho slabšia oproti predchodcom a miestami chaotická. 7/10. ()

hospoda96

Rozhodně nejslabší díl, ale furt nic tragickýho, Smith a Lawrence tu chemii furt mají, bohužel chybí styl Míši Baye, který byl nakousnut v jedničce a v rámci série plně vyvrcholil ve dvojce. ()

ER

Tvůrci se nenechali vtáhnout do sentimentální hry na staré známé a s přihlédnutím na stáří hlavních postav a obtloustlého Martina natočili akční komedii, která zdařilé manévruje mezi takto vytýčenými mantinely. Všudypřítomné parodické vtípky jsou toho důkazem. ()

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

01.02.2023

Po úspěšnému návratu k sérii Mizerové se Will Smith (Král Richard) a Martin Lawrence (Jednej správně) oficiálně vrátí i pro čtvrtý díl. Situaci před rokem mírně zkomplikoval fakt, že si Smith ušil z… (viac)

Policajt v Beverly Hills našel režiséra

Policajt v Beverly Hills našel režiséra

10.04.2022

Dlouho očekávané pokračování pro mnohé kultovní série Policajt v Beverly Hills v hlavní roli s Eddiem Murphym (Pan Church, Cesta do Ameriky) má po mnoha letech oficiálně zelenou. Snímek čerstvě našel… (viac)

Projekty s Willem Smithem dostávají stopku

Projekty s Willem Smithem dostávají stopku

04.04.2022

Pokud poslední týden sledujete novinky a to nejen ze světa filmu, určitě vám neunikl enormně diskutovaný incident na předávání Cen Akademie, kdy herec Will Smith (čerstvý držitel Oscara za hlavní… (viac)

HBO Max plánuje seriál o Tučňákovi

HBO Max plánuje seriál o Tučňákovi

14.09.2021

Tučňák, resp. The Penguin, patří mezi nejznámější Batmanovy záporáky. V devadesátých letech ho nezapomenutelně ztvárnil Danny DeVito ve filmu Batman se vrací, a příští rok se pak dočkáme na filmových… (viac)