Bad Boys navždy

• Česko Mizerové navždy (viac)

Kým Marcus (Martin Lawrence) sa pomaly chystá do policajného dôchodku, Mike (Will Smith) je presvedčený, že bude loviť zločincov do konca života. A to môže byť čo nevidieť – niekto sa ho totiž pokúša zabiť. Svojskí miamskí detektívi si tak naposledy musia zmerať sily s nepriateľmi v očakávanom pokračovaní populárnej akčnej komédie. (Itafilm)

ACDCKL

Překvapivě povedený návrat po skoro 20-ti letech. Hlavní dvojka již o dost starší a obéznější, ale ze svých vtipů a akce nic neztratili. Je to typická popcornovka, která však nezklame. 4*. ()

mig21

Jako fanoušek jsem byl přesvědčen, že mě to bude bavit, ale že to bude až takhle zábavný? Těším se na čtyřku! Spoiler! Starej dobrej kapitán mi bude chybět... ()

borohub

Předchozí mizerové mě příliš nebavili, takže se mi na tento film příliš nechtělo. Nakonec jsem i docela rád, že jsem to viděl. Příběh je takový jednodušší a předvídatelný asi od 10. minuty, celkově je to spíše taková oddechovka, nějaké vtípky dobré. Co mi trošku vadilo byl zvláštní střih a divná kamera. 70% ()

PAVLIS

50% Najde se tu pár vtipných výměn a celkové ladění je příjemně oddychové a pozitivní. A párkrát se tu blýskne nová generace Porsche 911. Tím pozitiva končí. Příběh nestojí vůbec za řeč, akce je nezajímavá a režie působí stejně jako hlavní hrdinové unaveně. ()

HEED

Chyběli hlášky od srdce, chyběla pořádná honička, finále bylo udělané dost levně, hlavně ty efekty jako z doby kamenné. Zkrátka to co Mizery dělalo Mizery je pryč. Smith to zde v podstatě odehraje sám, Lawrence se snaží sekundovat ale už tam není ta jiskra jako v předešlých dvou dílech. Jeho pohybové schopnosti jsou omezené nejen jeho proporcemi, ale taky už i věkem. No a na rovinu, když dostanu chuť se kouknout na Bad Boys, bude to první a nebo druhý díl. Tohle je vážně nejnudnější díl. Těšil jsem se, nezaujalo mě to. Přesto film úplně nechci shazovat. Podívat se na to jistě dá. Ten kdo si to nebude spojovat s Bad Boys, ale bude na to koukat jako na klasickou akční jednohubku, může hvězdu přidat. Dodatečně přihazuji čtvrtou, na druhé shlédnutí musím uznat, že to není vůbec špatné. Je to mnohem dospělejší a syrovější. Bad Boys se vyvinuli správným směrem. ()

george82

I když klukům nějaký ten rok a kilo přibylo, tak to furt má šťávu a chemie je mezi nima znát. Bavil jsem se a jsem zvědavý na ten další díl, když tohle mělo být naposled. ()

curfew77

Co se povedlo: oba rejžové, obrazový feeling a la první dva díly, najít ženskou k Willovi, která nepůsobí trapně mladě, zároveň je sexy a ještě typově odkazuje na Téu Leoni z jedničky, napsat dostatek hlášek, všechny akční scény, zakomponovat do děje Martina Lawrence tak, aby byl použitelný, příjemně stylový soundtrack, moderní policejní vychytávky, mladý AMMO tým. Co se nepovedlo: zamaskovat fakt, že Will Smith už není cool motherfucker, dostat během prvních čtyřiceti minut film do tempa, najít uvěřitelnější hlavní záporačku, udělat vtip z třímilionkrát otřepaného triku "umře nám hlavní hrdina - no dobře, my jsme věděli, že vy budete vědět, že neumře", a hlavně - ani trojice (!) scénáristů nedokázala vymyslet nic lepšího, než zbytečnou cimrmanovskou hlavní zápletku. Kdo potřebuje ve filmech, jako jsou MIZEROVÉ (NAVŽDY), nějaké posrané citové motivace hlavních hrdinů? Pokud se děj drží vyšetřování, výslechů, pátraček a přestřelek, všechno šlape jak má, každý emoční výlev a tahání pětadvacet let starých blábolů, které navíc podkopávají první dva díly, to ale posílá celé zbytečně dolů. 60 % a žádné velké nadšení. ()

Mamlas

Dva černoši mluví a mluví a mluví. Ostatní postavy mluví a mluví a mluví. Tuto letargii občas přeruší zdařilá akce. A pak zase mluví a mluví a mluví. No, je to hrozně užvatlané, zcela nezábavné a místy akční. Žádná superlativa k tomu fakt nemám. S odřenými lokty i koleny za 3 hvězdy. (52%) ()

Hemlock

Milé překvapení, opravdu. Badboysáky mám rád, hlavně druhý díl si mě svým humorem naprosto omotal kolem prstu a i přes to, že trojka už tak vtipně ostrá nebyla, jedná se o více než slušnou akční komedii. Navíc skvělou akci doplňují perfektní efekty, zvuk a i děj odsejpá stejně pohodově jako ranní stolice, takže naprostá spokojenost. Na búro to sice není, ale účel to splnilo - 75%. ()

Echoes odpad!

Co to má být? Divák je nucen celé ty dvě hodiny zkouknout asi ve 20 minutách, protože pokud nepřeskakuje, usne... P.S. V kině se nedá přeskakovat, poučení tedy zní: nechoďte na to do kina! ()

johnsnow

Comeback jak sviňa. Skvelá akcia ktorá graduje, perfektná dvojica, dobre vystavané emócie, tentokrát sa tu rieši prípad ktorý sa osobne dotkne Mikea. Mladá partička skvelá, Hudgens s tými vlasmi zaujímavá. Záporáčka fajn. Chlapíci to dali viac než fajnovo, dokonca občas lepšie jak predtým Bay. 5* zaslúžene a Marcusove do píči prišli vždy v super okamih. ()

oasismanik

Až sa mi hlava zatočila, keď som sa dozvedel, že od prvých Bad Boys ubehlo už 25 rokov! Trojka je príjemná retro akcoška, sem tam nejaká hláška, nejaký twist...veď to už poznáte. ()

mirkath1

Z úcty k hlavním představitelům, každý po jedné hvězdě, jinak na odpad. Kde je hravost a vtip? Všechno se vytratilo, hlášky křečovité a v mnoha případech nevhodné k situaci na plátně. Nepobavil mě ani Lawrence.Zápletka trapná. Tentokrát jsem Willovi nevěřila ani hovno :( Viděla jsem film -Není co ztratit- s Lawrencem a Robinsem-smíchem mi tekly slzy a teď jsou to slzy lítosti. ()

DoubleJack

Určitě to nebylo špatné. Dějově to kopíruje rastr Bad Boys 2, který obohacuje o fakt, že chlapcům zkrátka už není 20. Proto do hry přichází mladší generace. Nové postavy jsou sympatické, ale do značné míry fungují jen jako křoví. Když se ale v půlce film dostane na osobní rovinu, film nabere na obrátkách. Hudba je velmi pěkná a znalec starších dílů určitě ocení i klasický záběr přeletu letadla nad značkou Miamy. Co mě naopak trochu zamrzelo je fakt, že zlončinci nám v tomhle filmu nějak až podezřele lehce utíkají. Akce je na vysoké úrovni, ale chybí mi tam ten klasický Bayův driving. To dětinské hraní si s detaily a něco, co by ukázalo, že se nejedná jen o okopírovanou dvojku. I tak se ale jedná o docela povedenou záležitost. Tři a půl. ()

Kuzmik

65/100 Akční nářez! Obstojné pokračování, které funguje stejně jako dvojka. Na plný plyn od začátku až do konce. Na první pohled lze vidět inspirace a respekt k tvůrci Michaeovi Bayovi. Konec výrazně pokulhává až bije do očí a začnete si klepat na čelo. ()

Ivoman

Tak Mizerové 3 tak jakoby nějak trošku zklamání. Vzhledem k tomu, že 4ka nikdy nevznikne, tak scénář obrovská slabota. Sice hodně upomínek a napomínek, ale prostě prvních 5 minut je 100% dalších 80 minut je na 30% a posledních 20 minut je na kupodivu tak cca 60%. A to hodně přidávám za nostalgii. ()

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

01.02.2023

Po úspěšnému návratu k sérii Mizerové se Will Smith (Král Richard) a Martin Lawrence (Jednej správně) oficiálně vrátí i pro čtvrtý díl. Situaci před rokem mírně zkomplikoval fakt, že si Smith ušil z… (viac)

Policajt v Beverly Hills našel režiséra

Policajt v Beverly Hills našel režiséra

10.04.2022

Dlouho očekávané pokračování pro mnohé kultovní série Policajt v Beverly Hills v hlavní roli s Eddiem Murphym (Pan Church, Cesta do Ameriky) má po mnoha letech oficiálně zelenou. Snímek čerstvě našel… (viac)

Projekty s Willem Smithem dostávají stopku

Projekty s Willem Smithem dostávají stopku

04.04.2022

Pokud poslední týden sledujete novinky a to nejen ze světa filmu, určitě vám neunikl enormně diskutovaný incident na předávání Cen Akademie, kdy herec Will Smith (čerstvý držitel Oscara za hlavní… (viac)

HBO Max plánuje seriál o Tučňákovi

HBO Max plánuje seriál o Tučňákovi

14.09.2021

Tučňák, resp. The Penguin, patří mezi nejznámější Batmanovy záporáky. V devadesátých letech ho nezapomenutelně ztvárnil Danny DeVito ve filmu Batman se vrací, a příští rok se pak dočkáme na filmových… (viac)