Pětadvacetiletý Adam žije obyčejným životem se svou přítelkyní a prací. To ovšem jen do chvíle, než ho zasáhne zpráva, že má rakovinu. Nečekejte však dojemné drama, ale komedii o tom, jak se hlavní hrdina a jeho okolí s osudnou zprávou vypořádá a o tom, jak se svou zákeřnou nemocí bojuje. (oficiálny text distribútora)

Ferencvaros

Ač podle některých šablonovitý film, já od něj celou dobu čekal že Joseph na konci umře..Posledních 15 minut jsem se klepal a upřímně bál jestli se tak stane. Krásný film o tom jak bojovat s rakovinou, jak si vážit života..a ač se to zdá, je tady na světě sakra málo času. Jasnejch 5*. ()

panMiroslav

Tenhle snímek na mě dost zapůsobil, trefil se přímo do černýho. Jedním dechem jsem sledoval tenhle boj mladýho člověka s rakovinou a zajímavý bylo sledovat taky reakce lidí kolem něj. Především jeho "přítelkyně". Moc se mi taky líbilo, jak se tvůrcům povedlo vyvážit vážnější scény humorem. Výbornej film pro lidi, kteří si myslí, že už je nic horšího nemůže potkat. Po tomhle filmu si totiž dotyční lidé zaručeně uvědomí, že může. Při scéně, kdy odjíždí Adam na sál, jsem měl na krajíčku.. ()

Tominko12

Pre diváka veľmi lákavá a zaujímavá téma, ktorá však nemá diváka hneď prvoplánovo rozplakať. Skvelé herecké výkony a jemný ironický humor je ozdobou tohoto filmu..Šanca s rakovinou je 50 na 50 - lepšie šance ako vyhrať v kasíne. ()

Shaman::..

¾ roku slyším, o jak povedenou komedii se jedná. Do toho nyní nominace na Zlatý glóbus v kategorii Komedie/muzikál. Slovo komedie si dejte opravdu do velkých uvozovek! Hlášek, u kterých se zasmějete, je mnoho, ale rakovinový nádor ve vzduchu tím nezaženete, jen popoženete. Filmů o této smrtící nemoci již bylo natočeno spousty. Tento je však ve svém podání s trochou nadsázky, humoru, ale zároveň lidskosti, v lecčems originální. Myslím si, že ve své podstatě by takhle mohlo vypadat u leckterého mladého člověka zjištění zhoubné nemoci. Nejdříve „wow efekt“, neuvědomění si skutečných důsledků nemoci a následné vystřízlivění i s kocovinou. Postavy nejsou vedeny sice do hloubky - v tomto případě to vůbec nevadí, a stopáž je také sympatická. Bohužel doslovný konec filmu název 50/50 trochu potápí a střih závěru měl proběhnout dříve. ()

Epco

Rakovina je sviňa a nie každý človek má šťastie na na kamaráta ako je Seth Roegen alebo terapeutistku ako Anna Kendrick. A už len to stačí aby hlavný hrdina dokázal prehodnotiť svoj postoj k životu a naštartovať chuť bojovať. Dobre obsadená a dobre zahraná dojímačka, ktorá sa dá dopozerať bez pachuti, že sa ma opäť niekto pokúšal citovo vydierať. ()

de-andre

Příjemné překvapení, kdy spíše čekáte spílání nad životem, navzdory přijde působivě natočená výpověď nemocného Adama. I když se mi ze začátku více líbí Bryce D. Howard jako umělecky založená přítelkyně a nevím, proč se (mimochodem vynikající J. Gordon-Levitt) Adam baví zrovna s Kylem (S. Rogen), na konci vše do sebe zapadne a i ta Anna Kendrick se mi začne zamlouvat. K tomu Pearl Jam s Yellow Ledbetter jako třešnička na místy hořko-sladkém, avšak moc dobrém dortu. ()

roboxxl

Toto a komédia??? To snáď nie, čo ma na tom malo pobaviť? Určite viac sa mi páčil Reinerov Bucket List, aj keď ten bol smutnejší. Rogenov trápny suchý humor mi vadil hneď od začiatku, sa moc snaží dať do filmu prvky Stand Up comedy. Ale Gordon-Levitt bol v pohode. Určite to mohlo byť lepšie... ()

pradous

Taky nemám moc v lásce klišé příběhů umírajících lidí a ten patos kolem. Vím, že to existuje, čeká mě to, ale proč bych se na to ještě měl dívat. Tenhle film je tak trochu něco jiného. Smutek je upozaděn, hlavní hrdina nám ukazuje, jak by se mělo k blížící se smrti přistupovat. Kéž bych měl jednou tolik síly, jako hlavní hrdina. ()

Turk1sh

Nemám rád filmy o chorobách, ktoré nútia diváka na konci plakať, pretože hlavný hrdina aj tak zomrie, čo sme vlastne všetci čakali už od začiatku. Nie vždy tomu tak musí byť, ako sme mohli byť svedkami. Film taký podobný týmto "emocionálnym vydieračkám" (vďaka Cervenak), ale zároveň taký odlišný. Získa si Vás na 100%, je to plné priateľstva, aj keď to nie vždy tak vyzerá a toho, čo ľudia v skutočnosti najviac potrebujú, keď sa ocitnú v takejto situácii..a ako sami zistíte, nie je to len to otrepané "Všetko dobre dopadne." ()

NSN

Vesele a optimisticky podaný, s přirozenou dojemností a lehkostí. Spolehlivě v divákovi - pacientovi zažene negativní myšlenky a navozuje pocit výhry nad nemocí. Alespoň v těhletěch 99 minutách. ()

vikin

Tohle téma mi je docela blízké, mám rád Rogena, taky Pearl Jam - takže za 5*. Myslím, že je propojení dramatu s komedií funkční a tak by to mělo být. I v životě ... ()

D||X

Film, na který jsem se těšil jako na dobře hodnocenou komedii se Sethem Rogenem. Místo hodiny a půl zábavy se mi dostala hodina a půl dramatu hodného dlouhého zamyšlení. Jsem tímto filmem opravdu nadšen, na téma rakovina to nejlepší co jsem měl možnost dosud shlédnout. Velice realistické, vyvážené a nezapomenutelné. 5* ()

ScoRPy

Komediálních prvků ve filmu moc není. Zato dramatická část se velmi vydařila a líbilo se mi, že tam nebyly přehnaně dlouhé srdceryvné scény a tím mi to přišlo daleko víc realné, než u jiných filmů žánru. ()

Zizou_

Neuvěřitelné. Tolik upřímných emocí v jednom filmu se jen tak nevidí. Samotný dialog před operací dohání k slzám. Režijně zvládnuté na jedničku. To samé výběr hudby. Jo, a Kyle tomu dodává šmrnc vesnického chlapíka ve scénách, kdy je to potřeba, protože by to bylo jinak moc vážné a nezapadlo by to do žánru komedie. Proti tomuhle filmu se zkrátka nedá říct křivé slovo. Dávám plný počet *. ()

Werca86

Postava Adama je úplně výborná. Jak se drží, přes to vše co se mu stalo ( rakovina, podvádějící jeho děvče ). Být v téhle situaci asi bych se zhroutila. Film je pozitivně naladěn, dává lidem víru, že to co se nám může v životě stát, nemusí dopadnout vždy zle. Film ukazuje i na super kámoše co mu velice pomáhá, jak je přátelství to nejlepší co člověk může mit. ()

"Spravedlivé" Zlaté glóby

01.01.2012

Seth Rogen svolává B-Team

Seth Rogen svolává B-Team

28.12.2011

Má za sebou rušný a opravdu pestrý rok. Byl komiksový v Green Hornetovi, digitálně animovaný v Paulovi a Kung Fu Pandě 2 a nakonec dojemný v 50/50. A jede dál. U studia Walt Disney Pictures zahájil… (viac)

Nominacím na Zlaté glóby vládne Clooney

Nominacím na Zlaté glóby vládne Clooney

15.12.2011

Asociace zahraničních novinářů akreditovaných v Hollywoodu dnes oznámila nominace na prestižní Zlaté glóby, které jsou tradičně považovány za oscarové předskokany. Letos se nejvíc těší George Clooney… (viac)