Luke je osiřelý streetový tanečník, který se zoufale snaží vyhnout vystěhování z jediného domova: starého skladiště v New Yorku, které je rájem pro mladé tanečníky z celého světa. Tato de facto rodina má taneční skupinu (dance crew), House of Pirates. Aby skupina přežila, musí porazit své dlouholeté rivaly, House of Samurai, v blížící se soutěži World Jam Competition, kde nejlepší týmy z celého světa soupeří o obrovskou finanční odměnu. Luke v různých undergroundových tanečních scénách ve městě hledá nové talenty, které pomůžou Pirátům vyhrát World Jam. Nakonec najde přesně dva tanečníky, které potřebuje: NATALIE, tajemnou streetovou tanečnici a MOOSA, komediálního tanečníka z druhého dílu filmu, který je nyní v prvním ročníku na New York University. Natalie má tajemství, o kterém Luke neví, a které může zničit jejich začínající romanci a vše, co Piráti vybudovali. Piráti dají dohromady úžasnou taneční sestavu, kterou jim ale Samurajové ukradou. Jak se čas krátí, Moose se obrátí na svou starou skupinu MSA o pomoc. Budou Piráti a MSA schopni dát dohromady nové taneční číslo na poslední chvíli? A bude to dost dobré, aby porazili nejlepší streetové tanečníky světa? (oficiálny text distribútora)

winetach

Brutálny zlepenec typických instantných zápletok, vzťahov z amerických filmov ale na druhej strane tanečné choreografie boli na vysokej úrovni. ()

M1k9

Oku lahodící podívaná doplněná skvělým soundtrackem. Rick Malambri a Sharni Vinson jsou vedle sebe kouzelní. Film je ve svižném tempu (hudebním) od začátku do konce. Děj je prostě tak jak má být, jenže příběh? Příběh značně pokulhává, je nelogický, ale výjimečně musím odpustit. Celkový dojem je velice kladný. Jde přece hlavně o to užít si tanec. 7.5/10 ()

LaGomme

Házet tenhle film do odpadu je směšný. A to že má méně % než např. 2012 je ještě směšnější. Jsou filmy, které jsou dobré pro to, že mají hlubokou myšlenku nebo mají sakra dobré herecké výkony nebo (bohužel) digitální efekty etc. A pak jsou filmy jako tento. Pro ně nemusíte mít dobré herce nebo efekty, ty si prostě musíte užít, aniž byste nad tím nějak přemýšleli. Bohužel už to není to, co to bývalo v předchozích dílech. 65% ()

Erik7595

Podla mňa najlepšia časť Step Up. Určite pomohlo, že ma film rýchlejšie tempo a zbytočne sa nezdržuje a sústreďuje sa najmä na tanec. Choreografie sú naozaj vynikajúce, povedal by som najviac prepracovane zo všetkých dielov. Záverečný tanec s led-svietidlami bol veľmi efektný. Potešilo ma , že tu hra Moose z dvojky, ( šikula chlapec vie veľmi dobre tancovať). Niektoré tie krkolomne kúsky, čo tu tanečníci stvárali.. pozeral som niekedy s otvorenými ústami . Síce dej je dookola opakované 100 krát videné klišé, ale tu ide najmä o tanec. ........................................................................... 75% ()

LukyNike

Myslím, že i ty 2 hvězdy jsou pro Step Up 3D úspěch. Drží si úroveň dvojky. Je sice ještě více kýčovitější, za to se jí aspoň trochu vrátil styl a se zpracováním si dali určitě také více práce. Alyson Stoner je sexy *. ()

LudeCZek

Můj předpoklad, že v postkocovinovém stavu, by byl tento film stravitelný, se nevyplnil. Nezvládl jsme víc než půlhodinu a posléze proklikání do konce...... sračka nad sračky a 1* je jen za to že asi fakt nedokáži ocenit pohybový talent :) ()

Gore

Příběh vůbec žádný a o ničem, choreografie velmi bídná, o hereckých/tanečních představitelech ani nemluvě. Jednu hvězdičku (hodně malou) dávám pouze za taneční kreaci dvou židovštích teenagerů na ulici na skladbu Freda Astaira, ta měla něco do sebe. ()

Lilloos

Jsem jediná, kdo si chvilkami připadal jako v telenovele? Otřesná kamera, stupidní dialogy a tanečníci, kteří ale nejsou herci (Rick Malambri celkem uchází a ještě se na něj pěkně kouká, ale ty dvě hlavní ženské představitelky nestály za nic). Na rozdíl od minulých dílů se tu vyskytuje pár úžasných momentů (večerní projížďka po NY, první pusa Luka a Natalie, zábavné protančení ulice v podání Moosea a Camille) a nápad s dokumentem, který vlastně prochází celým snímkem, taky není k zahození. Taneční choreografie jako vždycky nápadité, co písnička, hvězdné jméno (David Guetta, Jay-z, Alicia Keys, Pitbull, Jessie J, Flo Rida, Nicole Scherzinger, Lady Gaga, Timbaland, LMFAO, M.I.A., Estelle, Kardinal Offishall, K´naan, T-Pain, Jesse McCartney, T.I., Keri Hilson, Lily Allen), přesto se některé nedaly poslouchat. ()

May_tee

Tanec vážně výborný, ale zbytek je naprostá hovadina! Film určen tak pro 12 puberťačky. Doufám, že čtvrtý díl si už odpustí. ()

Rehooo

Jako taneční výkony jsou úžasné a vlastně vše co se tohoto týká. Bohužel zápletka už tak skvělá není. Některé věci jsou úplně vytržené z kontextu filmu. Což mi příjde škoda. Myslím si, že by se dal snímek natočit zajímavěji. A víc rozvinout Lukeův dokument a na tom to postavit. Na druhou stranu film neurazí a své taneční nadšence si určitě najde. ()

DHDV

Dobré taneční sestavy vs. klasický kýčovitý příběh. Forma vs. Obsah. Mám hodnotit dle kvality celého díla a nebo se soutředit jenom na to lepší z filmu? Dám 3 hvězdy za hodně nevyvážený film, který ale dokáže diváka v určitých okamžicích zaujmout. Opad je hodně tvrdé hodnocení! Ale to je asi od lidí, kteří neznají nic jiného než Eva a Vašek a nebo mají nějaké komplexy ze současné společnosti. ()

Pitaya

Tak příběh nebyl sice bůhví jak propracovanej a co já vim co ještě, ale je to film o tanci, tanec byl perfektní a mě se tento film velmi líbil. Viděla jsem ho ve 3D. ()

Olík

Takže tu máme podmnožinu tanečníků klaďáků a podmnožinu tanečníků záporňáků a jednu velkou množinu, která znázorňuje mezinárodní taneční soutěž, kterou touží obě podmnožiny vyhrát. Dále tu máme jistě kvalitní taneční choreografie (což já nemohu erudovaně ohodnotit), neskrytou reklamu na Nike, lásku, zradu, tančící puboše………kurně, je to snad Déjà vu, nebo jsem to fakt už někde viděl. ()

sbl

Dobře se na to dívá a i když jsem jenom rekreační tanečník (čti tancuju minimálně s dvojkou v krvi) tak se mi to líbilo, protože choreografie je zvládnutá parádně. Absolutně je to ale zazděné tím, že se snažili hrát na vážnou notu. Scénář nic nového, ústřední čtverka se mi líbila jen zpoloviny. Ti dva starší byli trapní, kdežto mladí byli sympaťáci každým coulem. Navíc tanec na ulici byl perfektní. Na závěr musím ještě vytknout jednu maličkost. V tomto typu filmů se divák těší na monstrózní finále, které strčí do kapsy dřívější vystoupení. Mě se naopak líbilo nejvíc vystoupení, které bylo přesně uprostřed filmu. ()

Fawkes

Třetí Let's dance je u stupeň výš než dvojka ale na jedničku prostě nemá. Děj je pořád stejný, jediné co se stále zlepšuje, jsou taneční choreografie a hudba, tento díl navíc ještě 3D, mrzí mě že jsem ho neviděl, vystoupení na konci musí být ve 3D úžasné. Myslím, že Let's dance je prostě o tanci, proto přehlížím opakující se děj a za skvělé choreografie dávám 4 hvězdy. Adam G Sevani hraje mnohem lépe než ve dvojce. (80%) ()

Heroine odpad!

I když jsou taneční kreace na konci docela dost zajímavé, a oproti vychvalovaným amatérům např. z ČeskoSlovenského Talentu jsou i opravdu na vysoké úrovni profesionality, jako film je tohle nefalšovaný odpad. Škaredí, trapní herci, blbý příběh, trapné dialogy. Zlatý Channing Tatum, zlatý průměr. ()

hazaba

Tohle mě minulo. Ve srovnání s předchozími "díly" o příběh nejde, což by ani tak nevadilo, ale ani choreografie neoslnila. Jedna hvězda tak za představitele Moosa. ()

MickeyStuma

No, je fakt, že se zde už jen vaří z vody, ale na druhou stranu je stále se na co dívat. A tentokrát dokonce i ve 3D, což zážitek velmi umocňuje. Co se týče příběhu, jednodušší už asi ani být nemohl. Ale to není zase až tak podstatné. Prostě se blíží další taneční soutěž a tak se jeho účastníci připravují a vymýšlejí různé taneční kreace, aby uchvátili porotu a byli nejlepší. Choreografie je opět úžasná a dechberoucí. Oproti předchozím dílům je snímek o něco slabší, ale to je možná i tím, že je již toto téma krapet okoukané. Nejedná se tedy vůbec o špatný film. Ba právě naopak. Je svěží, je plný energie a je plný zápalu a nadšení do moderního tance. A tak to má být. ()

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

07.06.2011

Studio Paramount chce za každou cenu dostat příští léto do kin G.I. Joe: Cobra Strikes, tedy pokračování relativně úspěšné akční blbiny z roku 2009. Natáčení by mělo odstartovat už koncem tohoto… (viac)