Sú mladí, talentovaní a plní energie. Každú hodinu každého dňa venujú príprave na svoje životné poslanie. Tréning študentov baletnej školy je rovnako namáhavý, ako príprava vrcholových športovcov. Každý z nich chce uspieť, ale hviezdou sa stanú len tí najlepší. (TV Markíza)

Lina

Další 70% záležitost. Příběh tři hvězdy, taneční výkony určitě čtyři, možná i víc. Klasický balet a možnosti toho moderního, který se mu klidně může vyrovnat. Jde o jeden ročník výběrové baletní školy s různými typy studentek a studentů, včetně učitelů, s nimiž se dá příležitostně zaplést. Krásná podívaná a poctivá baletní práce, takže jsem v hodnocení přidala. ()

Tsuki

Vím, že dějově je to téměř o ničem a sledujeme jen starý známý otřepaný příběh. Zasazení do baletní školy a důraz na tanec ale přecejen přináší něco trochu víc originálnějšího. Osobně mám pro tento film trochu slabost. Závěrečná scéna je dokonalá (koho by napadlo dát Jamiroquaiovu píseň dohromady s baletem? :) ) ~(4,3)~ ()

Pharlap

1/ Předvídatelný turbo Happy End na závěr.. to beru jako mínus.. copak nelze zakončit film positivně a bez tleskání a bez ovací a bez publika apod.?? 2/ Super mezigenerační střet matky s nenaplněným snem a dcery která za to trpí.. 3/ Skvělé, ale naprosto super scény z baletních představení.. chápu, že to film, ale i tohle museli komparsitsti a herci pracně a dlouho secvičovat a povedlo.. chválím choreografii!!! A hlavně kvůli tomu dostal ode mne tento film tolik hvězd! 4/ Moderní Popelka v novějším podání? :-) 5/ Co je to za komentáře od gouryella, apod. Jaky teenage filmy, jaky Flashdance?? To s tím nemá NIC, prach nic společného!! Jasně.. "teeage" to splňuje.. ale to předsi není jediný, proč by měl být film jen pro teenagery. U mne, mojí matky i ségry.. i manželky tenhle film funguje.. ;-) Hlavně kvůli tomu, že tu dřinu, co s tím ti lidi maj (jako studenti).. dávají ve filmu s jakýmsi "pozlátkem", co nás nutí si řící.. "Ty voe.. to je makačka..", ale líbí se nám na to koukat ;-) 6/ Viděl jsem to už asi po šestý a tentokrát orig.znění v CZ sub., a bombice!!! :-) ()

inachisio

To, co bylo v úžasných tanečních scénách, škoda, postrádaly herecké výkony a zachránili to trošku leda sympatičtí herci. Ačkoli mě na příběhu lautr nic nepřekvapilo, čekala jsem, že to dopadne uvěřitelněji, dalo se na to koukat. Poslední choreografie mě taktéž nenadchla, ale byla ve filmu znát snaha o jistou originalitu, která se tam úplně neztratila, ale nevynikla tak, jak by měla. ()

cityman

Možná ten nejlepší film o tancování za poslední dobu. Jestli se vám líbil Flashdance tak je to film pro vás. I výkony, které povětšinou neherci předvádějí jsou uspokojivé, zvláště pak na baletním jevišti. Balet na Michaela Jacksona sice asi není to pravé ořechové pro uctívače Labutího jezera, ale kdo jen trochu dokáže ocenit nečí umění musí smeknout. Tak jako já. ()