Dokáž to!

všetky plagáty

Mladá Lauryn (Mary Elizabeth Winstead) pomáhá po předčasné smrti svých rodičů bratrovi Joelovi (John Reardon) s provozem autoservisu, který jejich rodina provozovala. Současně ale trénuje na zkoušky do taneční školy v Chicagu. Když je ale na zkoušce odmítnuta, nedokáže se vrátit zpátky domů. Dana (Tessa Thompson), se kterou se seznámí, jí nabídne možnost ubytování a sežene jí práci účetní v místním tanečním klubu.
Jednoho dne po zavření klubu, nedokáže Lauryn odolat pokušení a zkusí si zatančit na prázdném podiu. Místní DJ Russ (Riley Smith) ji při tanci uvidí a zjistí, že je dost dobrá. Zanedlouho se mu podaří prosadit, aby Lauryn dostala šanci naostro, ta po krátkém zaváhání souhlasí. Cesta za sny ale obvykle nebývá tak jednoduchá... (oficiálny text distribútora)

Ketchi

Hodnocení značně navyšuje Mary Elizabeth. Kdo nemá rád tuhle kočičku, co má nohy dlouhý jak hajzlovej pavouk, tak nemá jedinej důvod proč tenhle film zhlédnout. Je hloupej a nelogickej, třeba by mě zajímalo, od kdy se začaly kluby s tančícíma ženskejma plnit dalšíma ženskejma oproti obvyklé klientele úchýláků se stovkou v drobnejch. ()

kritička

Dle mýho soudu je to film s nízkým rozpočtem, kterej má šanci bejt alespoň pro někoho ukázkou slušného tance. Hodně záleží na tom, jestli vás berou filmy o tancování. Hlavní herečka má šmrnc, válí a navíc má i drive. Umí prodat i to blbý kroucení zadkem, což každej nezvládá. Skvělá podívaná a super herečka v hlavní roli ... :) ()

jawesy

U mě jsou to tři hlavně proto že mám slabost pro hudební (taneční) filmy. Jinak mi to příjde jaksi nedotáhnuté, opatrné nebo co. Nejde zrovna o strhující dílko každopádně, jako plus bych viděla závěr ve kterém autoři zbytečně neprotahovali finále a nenutili diváka sledovat 30 minut dramatického závěrečného tance kdy se vše stihne na poslední chvíli. Z tohoto filmu jsem jaksi na rozpacích, stavba vystoupení v tanečním klubu byla velmi zajmavá ale celkově děj trochu umíral. Prostě tenhle film asi jen pro příznivce hudebních filmů. ()

dopitak

Pár štastných náhod a z neznámé husičky je rázem krásná všemi obletovaná labuť chovaná ve zlatě. Že už to tu bylo tisíckrát? No a, jenže v žádném v tom "tisíckrát" nehrála Mary Elizabeth Winstead, jež se nám pomalu proměňuje v krásku filmových pláten. Je mladá, je krásná, a umí se sakra dobře hýbat.___ Dokaž to! je popravdě hrozná ptákovina ne nepodobná Let´s dance, béčko mezi dramaty (no ono to vlastně moc drama není, spíš by seděla kategorie taneční, případně tedy taneční drama). Takže: Pokud jste muž, doporučuju otevřít zeširoka pusu, přilepit oči na obraz, dát si pod sebe slinták a.. VYCHUTNÁVAT. A dámy? Ehmm. Líbí se vám Libor Bouček (Riley Smith)? Ne? Smůla, pak už vám zbývá jedině slušná porce tance a moderní hudby á la Britney a Christina.___Čekáte-li strhující drama s ohnivou zápletkou a nejlíp ještě vytříbenou pointou, pak na tohle do Palace Cinemas rozhodně v prosinci nechoďte. Leda v lednu :-)__-Edit:Dallas: Já jo, jedním okem titulky, druhým okem M.E.W :-) ()

O_riginals

Od tohoto tanecniho filmu jsme cekali vsichni, jak jsme sedeli u DVD vice a bohuzel vsechny to zklamalo. Malo tanecnich scen a spatne vybrani herci. Bratr si byl az moc podobny s pritelem od hlavni hrdinky a nekdy byl problem je rozeznat:)). A na to ze snazila dostat na tanecni skolu tak jsme z ni videli jen prijimacky s panem reditelem. Dominika Cubanova z Ostrava City rekla ze to bylo trapne ()

• Ve filmu si zahrála jednu z hlavních tanečnic Ashley Roberts, dřívější členka skupiny Pussycat dolls, která byla známa právě svou choreografií. (Aknah)