Tanečník Ash (Falk Hentschel) je samotář, který cestuje a soutěží ve streetdance. Snaží se být tím nejlepším z nejlepších a jeho snem je vyhrát Světový šampionát a porazit svého největšího rivala Vince z taneční skupiny Neporazitelní. Šance se blíží - tito trojnásobní šampióni budou brzy vystupovat v Paříži. Ash hned vyráží hledat nejlepší tanečníky po celé Evropě, aby mohl sestavit novou taneční skupinu. Se vším mu pomáhá jeho nový kámoš Eddie (George Sampson). První jejich zastávkou je dánský Copenhagen, kde získají Eddieho starého kamaráda Stepha, dalším je Tino, kterého na pláži na Ibize obklopuje houf krásek. Následuje Skorpion ze Švýcarska, Bam Bam z Amsterodamu, Kill a jeho bratranec Junior z Berlína. V Londýně narazí na skupinu The Surge. Potom se vypraví do Prahy vyzvednout Terrabita, dalším tanečníkem je Ali z Lyonu a pak už jen Yo Yo a Legend z Říma.

Jakmile je celé osazenstvo v Paříži, najdou si podnájem a navzdory několika maličkostem jsou všichni odhodlaní utkat se s Neporazitelnými. Eddie a Ash se ještě zastavují v samém srdci Paříže a to přímo v podzemním klubu Salsa. Zde Ash poprvé vidí krásnou Evu (Sofia Boutella) tančící vášnivou salsu na pódiu tvořeném boxerským ringem a rozhodne se ji do své taneční skupiny zapojit. Evě se ten nápad nejdřív moc nezdá, ale nakonec souhlasí. Spojení streetdance a vášnivé salsy nakonec probudí vzájemnou vášeň i v srdcích Evy a Ashe, ale co dál? Má vůbec narychlo spojená skupinka tanečníků z celé Evropy proti Neporazitelným šanci? (oficiálny text distribútora)

UniqueNett

StreetDance 1, StreetDance 2, StreetDance 159. A pořád dokola jedno a to samé. Tancujou, milujou se, tancujou, hádají se, tancujou a nakonec se zase milujou. A u toho ještě tancujou. Už mě to nebaví, postrádá to nápad. Nehodnotím, nechce se mi. Stejně jako se mi nechce, dívat se na další taneční film. ()

Johnny.ARN

Taký zdrb som mal pripravený, ale načo. To, že to má predvídateľný a otrepaný dej asi nikoho neprekvapí. To, že zadeľujú tanečky, to tiež každý vie. Tieto dance filmy sú dobré iba na to, že tam môžu zažiariť budúci skvelý tanečníci. Dejovo, výpravovo, režisérsky to veľmi nemá čo ponúknuť. Teraz pozitíva.Ano, predstavte si, aj tie to malo. Záverečný battle, pri ktorom som si dementne klepkal nôžkou a kýval hlavou do salsového rytmu a prekrásnu Sofiu Boutellu. Inak hlavný hrdina vrcholne nesympatický. 2 z 5 ()

nessbeal

OST: 1. We Will Rock You - Queen *** 2. Go In, Go Hard - Angel, Wretch 32 *** 3. Domino - Jessie J *** 4. High & Low - Sunday Girl *** 5. Rockstar - Dappy, Brian May *** 6. Who Says You Can't Have It All - Dionne Bromfield *** 7. Invincible - Lloyd Perrin, Jordan Crisp, Anwar Burton *** 8. Rack City - Tyga *** 9. Bow Wow Wow - Bodyrox, Chipmunk *** 10. Super Bass - Nicki Minaj *** 11. Mama Do The Hump - Rizzle Kicks *** 12. The Motto - Drake, Lil Wayne, Tyga *** 13. Troublemaker - Taio Cruz *** 14. Bright Lights - Tinchy Stryder, Pixie Lott *** 15. Burning Benches - Morning Runner *** 16. Unorthodox - Wretch32, Example *** 17. Apache - Incredible Bongo Band *** 18. Midnight Caller - Chase & Status, Clare Maguire *** 19. Bass Down Low - DEV, The Cataracs *** 20. Together - Herve *** 21. Hold On - Skepta *** 22. Baudelaires Tango No Vox - Lloyd Perrin, Jordan Crisp *** 23. Catacombs Dance Off - Lloyd Perrin, Jordan Crisp *** 24. Cuba 2012 - Latin Formation *** 25. Agua - Los Van Van *** 26. Ride My Beat - Polluted Mindz *** TRAILER MUSIC (nie je na OST): http://www.youtube.com/watch?v=JrSg-bTN63g&ob=av3e ***** Konečne film o tanci, a nie o obkecoch okolo toho! ()

bararich8

Viděl jsem, co jsem očekával: výborná choreografie, příběhová vata pěkně přeslazená a nechutná - spokojenost. Tanečky v tomto snímku opět trumfly všechny předešlé filmy na podobné téma. Kombinace streetu a salsy (ať už to bylo cokoliv) vypadá opravdu dobře a je to příjemné osvěžení. Soundtrack je dokonce našlapaný více než je obvyklé. Nicméně více než 3* dát nemohu, jelikož bych tím urazil "normální" filmy. Ale autoři si zaslouží pořádně nakopat do držky za to, co předvedli na mapě Evropy a následném představení ČR, to vypadalo spíš na Maďarsko a proč proboha naši zemi "reprezentoval", nějaký míšenec? ()

IrisHelenka

Víte, já rozumím tomu, proč většina lidí tenhle film označila jako odpad. Pro lidi, kteří nemají rádi tanec to musí být naprosté utrpení, protože o příběhu nebo ději se mluvit nedá. Ale kristapána... copak nemáte ani kouska pochopení pro to, že jde pouze a především o ten tanec? Je to natočené naprosto božsky, například to, jak je sestříhána scéna, kdy hlavní hrdinové tančí v ringu a zároveň probleskují záběry z parku a před Eiffelovkou a... navíc byla v tomhle filmu snad první líbací scéna, která nebyla trapná, bylo to tak zajímavě proložené - Ash a Eva tančí v restauraci, v příštím záběru se líbají někde úplně jinde a pak si zase dají první pusu v restauraci... Ach jo, je mi velmi líto, že tak málo lidí ocení neuvěřitelné taneční výkony, originální choreografie i pohyby, ať už je film baví nebo ne. Alespoň trochu úcty byste ke geniálním tanečníkům a lidem, kteří sledují a rozumí street dancu, mít mohli. Teď bych se mohla konečně trochu uklidnit a říct něco přímo k samotnému filmu. Závěrečný tanec v Paříži byl naprosto neuvěřitelný, salsa a street dance, to byl prostě neuvěřitelný kousek! Zaujaly mě vesměs především taneční výkony kluků a já jsem prostě absolutně nadšená! Od začátku do konce jsem se nenudila a myslete si o mně co chcete! ()

• V momentě, když jede Ash (Falk Hentschel) do Prahy i z Prahy, objevuje se česká vlajka ve špatném provedení, kdy je bílá barva vzájemně prohozena s červenou. (ČSFD)