Let’s Dance: Revolution

• Slovensko Let's Dance 4 (viac)

Pôvabná Emily (Kathryn McCormick) prišla do Miami, aby si splnila svoj životný sen – stať sa profesionálnou tanečnicou. Netrvá dlho a zaľúbi sa do príťažlivého Seana (Ryan Guzman), pre ktorého je tanec tiež tým najdôležitejším v živote a ktorý je navyše vodcom tanečnej skupiny, ktorá už pripravila nejedno dych vyrážajúce predstavenie. Všetko sa ale riadne skomplikuje, keď sa bohatý investor rozhodne krásnu, no značne zanedbanú historickú štvrť, z ktorej celá skupina pochádza, vo veľkom sanovať, čo v preklade znamená prebudovať ju na luxusné miesto pre vyvolených a tisícky pôvodných obyvateľov odtiaľ nemilosrdne vyštvať! Sean, Emily a všetci ostatní tanečníci z partie sa rozhodnú pre otvorený protest proti tejto neprávosti spôsobom, ktorý im je najbližší – tancom! No svojím rozhodnutím bojovať za vyššie dobro riskujú veľa, vlastne... Úplne všetko! (TV Markíza)

Speedy01

Jedna hvězdička za kreativitu, nápaditost, prostředí... Zbytek jedna velká hrůza. Film pro vypatlance, kde zápletky a dialogy jsou tak stupidní, že mi těžce připomíná některé skupiny lidí. Hrozně předvídatelné, pro mě často hodně trapné... "např. můžou tanečníky zavřít na 50 let do vězení za to že tancujou na ulici" - WTF ??? No jsem rád že to mám za sebou, už se na to určitě dívat nebudu. ()

ChArLeNe

Viac než flash mob, na mňa zapôsobilo, keď z galérií urobili tanečné kulisy. To bolo nádherné. I keď, flash mob v business plaza tiež bolo super. Taktiež ma potešilo, že sa vo filme objavili dve pesničky od Skylar Grey. A Phillip Chbeeb som hneď spoznala, tie jeho signature moves. Príbeh je u tohto typu filmu prostý, čo sa týka mňa, tak by žiaden príbeh ani byť nemusel, ja by som radšej brala hodinu a pól len tancovania. ()

playboxguest

Příběh stupidní, klišovitej a obehranej až hanba. Ale co se patlat s kvalitou příběhu u filmu, kde o něj jde vlastně až na posledním místě a jeho účelem je slepit taneční scény, o který jde přece především. Tanec totiž vyřeší všechno, ať jde o lásku, která je ještě nasládlejší než v prvních dvou dílech, o strach, že nám jeden zlej pan podnikatel pro vidinu dalšího zisku zbourá naší domovinu, nebo o to, jestli dostanu angažmá v prestižní skupině, kam jen tak někoho nevezmou. Velké plus za to, že se se čtvrtým dílem konečně odstupuje od dance batlů a alespoň v něčem přichází svěží vlna, nesoupeříme tu už proti jiným tanečníkům, ale spojujeme se a chceme se dostat do povědomí milionů, což nedokážeme, pokud nebudeme doopravdy originální. A veškeré výstupy, ať už v galerii (můj favorit), restauraci, business centru, nebo ve finále, za to doopravdy stojej. 3D: *** mi tentokrát nepřipadá tak efektivní a promakaný jako u předchozího dílu (který má naopak jedno z nejlepších 3Dček na trhu), na efekty je umírněné (stojí za to snad jen u létajících bankovek a ve finále) ale i tak je celkem pěkně prostorové a zábavné. K tomu všemu třešnička na dortu v podobě sexy Kathryn McCormick, která mě udržela v pozoru, i když všechno ostatní začínalo selhávat (mňamózní jako Julia Voth). Všeho všudy asi nejzábavnější kousek série. 70% ()

Kaka

Choreografie je fantastická, hudba podmanivá a vizuálně je to velmi opojné - i s přihlédnutím k relativně střídmému rozpočtu. Bohužel dějově třepané klišé, které se mnohdy bere až příliš vážně a to se v tomto případě nedá tolerovat. Blbinka na jedno podívání. Kvůli Miami, hezkých hercům a dobré hudbě. V podstatě spíše než plnohodnotný film je to dlouhý natřískaný videoklip. ()

Vojťas

Naposledy to bylo Let's Dance 3D vs StreetDance 3D. Z tohoto souboje vyšel o trochu lépe britský StreetDance, který měl s předchozími "letsdénsy" společného mnohem více než zmiňované pokračování. Letos to je Let's Dance: Revolution vs StreetDance 2. A zde nekompromisně vyhrává pokračování oblíbené (jak pro koho samozřejmě) série. StreetDance 2 byl na hranici koukatelnosti a i těch 20% je hodně. Aktuální novinka, která je ode dneška v kinech, je jiná než její předchůdci a to v dobrém slova smyslu. Nápad tancování v netradičních prostorách se mi líbil (youtube prostě ovládá svět :-D), choreografie jako vždy povedená. 65% ()

• Ve scéně, kde je Moose (Adam G. Sevani) a kamera se přibližuje k jeho bundě, má kapuci nahoru, ale když se kamera oddálí, je kapuce dole. (..Lucas..)
  • Při příchodu do restaurace při Emiliině (Kathryn McCormick) premiéře si Emily sundá kabát, který zůstane na židli, ale když vystupuje na stůl, židle je již prázdná. (sona.1990)
  • Video, ktoré hlavní hrdinovia sledujú na tabletoch na stránke “youtube.com“, skutočne existuje. (N0X.)