Ži svoj život.. V to verí a podľa toho žije mladý zaľúbený pár spod Tatier plný ideálov a snov, Mary a Buddy. Spoločne so svojou tanečnou skupinou West Coast Crew snívajú o lepšej tanečnej budúcnosti a bohatstve. Najviac húževnatý je Buddy, ktorý je pre výhru schopný obetovať takmer všetko, aj lásku... a práve vtedy na scénu prichádza citlivý Hugo, u ktorého hľadá útechu a pochopenie sklamaná Mary... Pri tanečnom súboji si ich všimne uznávaný producent a pozve ich na casting do tanečnej súťaže, ktorá by im otvorila dvere do sveta šoubiznisu. Aby si splnili svoj sen o úspechu a bohatstve, musia čeliť rôznym tvrdým prekážkam, kde sú ich vzájomné vzťahy a charaktery podrobené veľmi tvrdej skúške. Postupne sa stávajú miláčikom publika a producent pre väčšiu sledovanosť vyťahuje na verejnosť ich neľahké životné osudy a skutočnosti, ktoré môžu poriadne naštrbiť ich dlhoročné priateľstvo... (Bontonfilm SK)

silentname

Scenár vraj písali dvaja ľudia. Ja tvrdím, že to napísal počítač podľa klišé a šablón. O originalite totálne pomlčím, lebo originálne tu nie je skutočne nič. Film je jedno prevarené obohrané a miliónkrát prežuté klišé. Viete presne čo sa bude diať. A nemá to žiadne prekvapenia. Herecké výkony hlavných predstaviteľov sú s výnimkou Mary Bartalos a Ondreja Hraška strašne strojené a dialógy naučené. Soundtrack je jeden popový grc, ktorý sa vôbec nedá počúvať. A vizuálnu stránku filmu hodnotím ako bez nápadu a so všetkou teatrálnosťou, čo ukazuje TV JOJ. Ostatní herci sú celkom okey hoci neviem prečo Judit Bárdos rozpráva po česky. Má to nejaký hlbší význam? Film dokopy funguje len v jednom aspekte. Choreografia a tanec. To sa podarilo. A Bartolos s Hraškom majú medzi sebou asi najlepšie scénky. Užijeme si to asi so všetkým. Citovým vydieraním, škandálmi, ohrozením života a dokonca aj konfliktom záujmu. Keď na konci vlastne pochopíme, že to všetko vlastne bola len pomsta. Neviem čo viac o tom rozpisovať. Príbeh je klišé, postavy sú stereotypy. Odtancujte od toho niekam preč. To je moje doporučenie. ”Backstage” do slovenskej kinematografie prináša len ďalší trapas. Hodnotenie: D ()

Uhlijo

Slováci dabovaní češtinou,... Bože! Asi nejbizarnější věc co jsem v kině viděl! Navíc když všichni říkají, že jsou Slováci, ale Ř říkají líp jak český rodilý mluvčí .... Celé je to špatné, děj zmatený jak lesní včela, hudba měla být lepší! Snaha hrát si na Let's dance prostě nevyšla ... Jedna hvězda za menší ukázku manipulace s výsledky v televizních soutěžích a dobrá choreografie skupiny Muertas. Ale to je tak vše. Druhý díl prosím NE! ()

-bad-mad-wolf-

Nechtěná karikatura mediální manipulace a prohnilýho zákulisí talentových show, jejíž neplánovanou vtipnost povyšuje místy dost křečovitý předabování. A taky taneční film, nebo tak něco. Rozpačitýho napětí jsem si v průběhu filmu užil dost, díky čemuž jsem dvakrát vyprskl smíchy v místech, kdy se paradoxně nic nedělo. Takže ano, zábava se koná vlastně obrovská a abych někomu nekřivdil, nasnímaný je všechno povětšinou moc hezky. Pozitivem je určitě taky Mária Havranová, na kterou se přinejmenším dobře kouká a Judit Bárdos, jejíš rostoucí údiv nad tím, v čem se to sakra pohybuje, by se dal ironicky vztáhnout na celej film. Cílovka (věk kolem 15 let) si klidně může přihodit pár hvězd. ()

Olík

Vau, takhle se dělá díra do světa……….ne, sranda……..tohle opravdu ne. Proč se podobné pokusy vůbec točí? Není lepší investované peníze dát na záchranu Pandy velké? Rádoby děsně cool taneček v kombinaci s dalším odpadem naší kultury, talentovou soutěží. Do toho samozřejmě láska, rodiče, zrada a tohle a tohle a tohle….všechny „originální“ zápletky sepsané sedmiletou prvňačkou během velké přestávky. Cristovao s Hádkem, vy si neumíte vydělat na svačinu nějak jinak? Tohle by snad bylo pod úroveň i pro Martina Dejdara. Paní Sedláčková, chytněte se za ruce s Dušanem Rapošem a běžte se podívat do kina, jak má vypadat film….tohle hraničí s ostudou. ()

Selixinho odpad!

Trash. Tohle je jedna z těch situací, kdy videoklip k úvodní písni "Padám" je mnohem poutavější podívaná, než samostatný film. Amatérské herecké výkony i když bylo z čeho čerpat. Primitivní zápletka, prakticky neexistující scénář. Vždyť tohle nemůže bavit ani ty kluky a holky, co se tanci opravdu věnují. Hrůza, nikdy víc. ()

• Ben Cristovao ve filmu hraje porotce, kterého si po dotočení zkusil doopravdy v SuperStar 2018 (od r. 2018) (Duoscop)
  • „Bylo tam deset tanečních skupin, dvanáct televizních kamer, naše dvě televizní kamery, padesátičlenný štáb televizní, náš padesátičlenný štáb, asi čtyřicet maskérek i kostymérek. Byly to moje nejtěžší natáčecí dny,“ svěřila se režisérka Andrea Sedláčková. (SONY_)
  • Pri finále majú tri skupiny rovnaké SMS číslo, pričom ale v základných kolách mala každá skupina vlastné SMS číslo. Hlasovanie preto nemohlo fungovať. (Johnny.ARN)