Luke je osiřelý streetový tanečník, který se zoufale snaží vyhnout vystěhování z jediného domova: starého skladiště v New Yorku, které je rájem pro mladé tanečníky z celého světa. Tato de facto rodina má taneční skupinu (dance crew), House of Pirates. Aby skupina přežila, musí porazit své dlouholeté rivaly, House of Samurai, v blížící se soutěži World Jam Competition, kde nejlepší týmy z celého světa soupeří o obrovskou finanční odměnu. Luke v různých undergroundových tanečních scénách ve městě hledá nové talenty, které pomůžou Pirátům vyhrát World Jam. Nakonec najde přesně dva tanečníky, které potřebuje: NATALIE, tajemnou streetovou tanečnici a MOOSA, komediálního tanečníka z druhého dílu filmu, který je nyní v prvním ročníku na New York University. Natalie má tajemství, o kterém Luke neví, a které může zničit jejich začínající romanci a vše, co Piráti vybudovali. Piráti dají dohromady úžasnou taneční sestavu, kterou jim ale Samurajové ukradou. Jak se čas krátí, Moose se obrátí na svou starou skupinu MSA o pomoc. Budou Piráti a MSA schopni dát dohromady nové taneční číslo na poslední chvíli? A bude to dost dobré, aby porazili nejlepší streetové tanečníky světa? (oficiálny text distribútora)

UniqueNett

Už jsem viděla mnohem lepší taneční filmy. Scéna s vodou lehce trapná, jelikož byla už v druhém díle. Příběh naprosto o ničem a ani to 3D mě nijak nenadchlo. 45% ()

jacko

k deji se nema moc smysl vyjadrovat, takze pokud nejste nactilecti a prekvapuje vas jeho prostoduchost a predvitdatelnost, tak to stoji za povazenou...pro me ve 3D SUPER vizualni zazitek a naslaply, i kdyz trosku popovejsi soundtrack...choreografie hodne promakana a dobre tanecni kreace---break a dalsi formy moderniho tance se mi vzdy libily...herecky to zachranuje bohuzel pouze adam sevani... ()

Alice02

Adam Sevani opět zaválel, ale trojka Step Up už mi příde trochu zdlouhavá opakovačka předchozích dílů, co se snaží vytáhnout z tance, to co tu ještě nebylo a přitom to tu bylo už mockrát. Podle mě je kolem toho moc velký povyk. Ale možná že kdybych skoukla ve 3D, tak maličko změním názor - přece jen je to v kině trochu něco jinýho. ()

bararich8

Jsem názoru, že bohužel vetšina tanečních filmů sklouzává ke klišé...tenhle není vyjímkou, takže pouze 3*-jedna za přeci jen pěkné choreografii, druhá za snahu o zajímavý příběh a třetí za bráchu, kterému se to líbilo. ()

jurca

Step Up movies jsou v podstatě všechny úplně stejné a i přes to mi přišlo, že tento díl je v nečem jiný. Možná je to soundtrack, možná prostředí, každopádně jako celek je to velice příjemný film. ()

cerbygerby

Noooo tak to tedy koukám... nechápu, jak někdo může napsat že je to nejslabší díl.. naopak, tohle jsem fakt nečekal.... a ve 3D by to muselo být ještě lepší, už při normálním zkouknutí byla kamera skvělá, suprově se na to koukalo.. no a kdo má rád dance crew tak tady si fakt užije...kam se hrabou nějaký skupinky v talentu..tohle nemá obdoby co tam předváděj za taneční kreace... Super hudba a tanec, fakt doporučuju...příběh je tak nějak podobný ve všech třech provedení, ale tady to nadzvedává do těch nejvýšších výšin ten bombastickej tanec... samá chvála, ale jinak falkt nemůžu.. 5* ()

ER

Je to,jako když skládáte puzzle,které znáte a několikrát jste je již složili.Takže vždy sáhnete po správné části a čas při tom strávený příjemně plyne.Poté vás potěší výsledný obrázek,byť ho znáte. Přesně takovým dojmem působí dějová skládačka filmu Let´s Dance (v pořadí třetího),která skládá dílčí sekvence příběhů taneční crew do jednoho výsledného obrazu.A byť jde o povrchní děj,nic neruší,netahá a neškrábe.Rytmus je slušný,taneční kreace jakbysmet,občas nějaký ten vtípek a hlavně skvělý Moose.Tradičně "přeslazený"závěr už dopředu tušíte,takže vše je OK. PS.Ve 3D působily některé záběry srandovně,jelikož došlo k rozměrovým disproporcím (platí pro sledování v Cinestaru,možná v IMAXu to bude v pořádku) a postavy se "žirafovitě" protahují. ()

Zenithgirl

Prostě nářez! O zápletku nejde, takže vůbec nevadí, že film je průhlednej od začátku až do konce, ale 90% filmu tvoří naprosto úžasný taneční čísla, díky kterým zapomenete úplně na všechno včetně gravitace :-) Dvojčata z Argentiny nemají chybu a Adam G. Sevani v roli Moose prostě exceluje. Nejlepší scéna filmu - jednoznačně tanec na ulici. ()

Design

chvílema to bylo neskutečně stupidní. Jako poskakování na pisoárech a mezi nima.,...... a ten konec taky... a co říct ktěm tanečním battlům, vždy mi přišlo že jejich soupeř tančil mnohem lépe jak oni :D ()

sigf07

Hrůza, kam až tato série došla. První díl sice nebyl vrcholem originality, ale mohl se vedle tanečních čísel, pochlubit i charismatickým obsazením a skvělou hudbou. Ve dvojce nám zbyla vlastně jen hudba a dokonce i ta se v nejnovějším pokračování vytratila. V podstatě jsem se téměř dvě hodiny díval na pásmo videoklipů, z nichž jen ten závěrečný měl nějakou koncepci a nápad. Mizerné výkony mizerných herců a nevýrazný dance soundtrack rovněž snímku na atraktivitě nepřidaly a 3D komentovat snad ani nebudu - když jsem totiž o Souboji titánů tvrdil, že je v něm třetí rozměr využit vypočítavě a amatérsky, nečekal jsem, že by se mohl objevit film, který by mohl Titány trumfnout. Stalo se... ()

Ardo odpad!

otras hnus a neviem čo ešte, klišovitejší príbeh sa asi nedalo napísať. "Ak je tanec našou zbraňou potom topánky sú naše brnenie" :D ()

Slunkoo

Stále to iste, dej je hneď pochopiteľný, samozrejme láska najlepšieho a najlepšej,zrada pád, o chvíľu sa mu omluvila pomohla a zvíťazili . Šťastný koniec + novy štyl tanca bumbox. ()

Claude Speed

Nudný příběh nesoucí se ve stylu Disneyho filmů. Předvídatelnost každé minuty mi ještě více zkazila zážitek z kina. Co mě možná nakonec překvapilo byly ty boty které dostal. Snažím se nedávat odpad tak alespoň za ty taneční kreace najdu 1 hvězdičku. Je to prostě stále dokola ohrávaná píseň. (bohužel viděno v kině) ()

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

07.06.2011

Studio Paramount chce za každou cenu dostat příští léto do kin G.I. Joe: Cobra Strikes, tedy pokračování relativně úspěšné akční blbiny z roku 2009. Natáčení by mělo odstartovat už koncem tohoto… (viac)