Luke je osiřelý streetový tanečník, který se zoufale snaží vyhnout vystěhování z jediného domova: starého skladiště v New Yorku, které je rájem pro mladé tanečníky z celého světa. Tato de facto rodina má taneční skupinu (dance crew), House of Pirates. Aby skupina přežila, musí porazit své dlouholeté rivaly, House of Samurai, v blížící se soutěži World Jam Competition, kde nejlepší týmy z celého světa soupeří o obrovskou finanční odměnu. Luke v různých undergroundových tanečních scénách ve městě hledá nové talenty, které pomůžou Pirátům vyhrát World Jam. Nakonec najde přesně dva tanečníky, které potřebuje: NATALIE, tajemnou streetovou tanečnici a MOOSA, komediálního tanečníka z druhého dílu filmu, který je nyní v prvním ročníku na New York University. Natalie má tajemství, o kterém Luke neví, a které může zničit jejich začínající romanci a vše, co Piráti vybudovali. Piráti dají dohromady úžasnou taneční sestavu, kterou jim ale Samurajové ukradou. Jak se čas krátí, Moose se obrátí na svou starou skupinu MSA o pomoc. Budou Piráti a MSA schopni dát dohromady nové taneční číslo na poslední chvíli? A bude to dost dobré, aby porazili nejlepší streetové tanečníky světa? (oficiálny text distribútora)

RajCZitko

Škoda, čekal jsem od toho trochu víc. Začátek byl slibnej, ale konečný vygradování, který by pohltilo celého člověka a nepamatoval si tak ty slabší části prostě nepřišlo. A u posledního tanečku bych bučel klidně celej den, hlavně kdybych je dostal ze stage. ()

_aandyy_

Jediným plusem trojky Let's Dance je tanec. Oproti předchozím dvěma, které měly příběhy ještě "jakž, takž, možná asi, docela..." překousnutelné, je tahle trojka ve 3D otřes. Příběh pro blbce a posuzovat jde pouze tanec a herci... V podstatě samí tanečníci, takže o herectví není moc řeč. Oni umí, ale tancovat. A tvůrci umí vytvořit choreografii, ale ne ucelený příběh propletený tancem, který by měl větší úspěch. Je to opravdu nuda. 1 hvězda za choreografie, 2. za píseň Got Your Back znějící v závěru - bohužel jiné plusy tady nenajdu (a snad nebude čtyřka!!). ()

touchud

Když se nemluví a tancuje, je to fajn, příběh se teda moc nepovedl :), ale kouká se na to v poho, když dokáže člověk pěkně vypnout, přehlížet klišé a neustálou "naprahovou" reklamu na boty NIKE. ()

fojtas

jakožto naprosto street dancem neposkvrněný člověk hodnotím vysoce - hlavně díky tomu, že velice hloupý děj a scénář nijak nerušil skvělé taneční scény. ()

dydl1

Taneční scény super.Děj není důležitý,ten má zaujmout náctileté divačky a přinést víc peněz do kasičky.Pro mě skvělá taneční zábava a ještě lepší chorerografie. ()

Aress

Dialogy a herecke vykony strasne stereotypni, jako kdyby sestrihali jednicku a dvojku a dali to do trojky, jedine co bylo skvele, super a osvezujici byly choreografie tancu, hudba a celkove "svetelno-tanecni" show ...... ale jelikoz je to film tak se to musi hodnotit jako celek takze pouze 3* ()

Lukaso1

Dával jsem si na čas než jsem se na snímek podíval a bylo to na pul dobrý důvod. Z Step Up 3D mám pocit že film točily 2 režiséři i když to tak nebylo. První který natočil scény v kterých se netančí je totální kopyto který mě málem uspal a druhý který si vzal taneční scény je totální génius. Taneční scény byly dokonalý a opravdu pecka koukat na ně. Čeho jsem si všiml a už se toho začínám bát čím dál víc je 3D na který se člověk kouká ve 2D. Totálně to boří atmosféru, herci vypadají jako loutky a okolní prostředí při blízkém záběru na herce jako by bylo celé před modrou plochou a dohráno dodatečně. No uvidíme jak se bude 3D vyvíjet, ale já osobně se ho začínám bát už ted. ()

dawnie

Ta * je samozřejmě za tanec. Za co jinýho by byla, když se tvůrci ani nenamáhají vymyslet jedinou repliku, která by nezněla jako vytažená z příručky kýče a herci (zejména hlavní páreček) se nesnaží vypadat, že mají v hlavě mozek. ()

Šňůra

Street dance se mi líbí, ale v tomhle filmu jsou dlouhé pauzy mezi několika hodně slušnými tanečními čísly vyplněny idotsky tupou vatou o tom, jak se jedna hezká mladá dívka pohybuje mezi dvěma mladými chlapci, z nichž jeden je milý a hodný sirotek, starající se o své kamarády, se kterými bydlí ve skladišti, kdežto ten druhý je bohatý, ale zlý, prohnilý a bezcharakterní frajírek. Jak to asi dopadne? Tanec dobrý, ale to ostatní zkrátka nestojí za nic. ()

oja_bua

Účinkující ovládají s naprostou přesností ty nejmodernější taneční styly. Dobré hodnocení dávám z několika důvodů - 1) řemeslná preciznost, která je dostatečně prodána špičkovou choreografií. 2) Potěšil mě střih, který jde přímo na ruku tanečním číslům, prodává to, co prodat má (pouliční komediální číslo Moose, dynamika finále World Jamu). 3) žánrová pestrost, která se v takové míře v podobném street dancovém filmu nerozvíjí - ples, ulice, závěrečné titulky (chlápek na židli, co 10 min v kuse jede minimalistickej tanec jenom rukama a prstama). Vzdáleně připomíná staré dobré taneční filmy. Samozřejmě, že samotnému vyprávění vládnou anachronismus, nepropracovanost a reklama na boty Nike. Ale to už hold patří k žánru. ()

Tetsuya

Tak jsem si zase jednou dopřál popkulturní zážitek... Něco, tak prázdnýho a bezduchýho jsem už dlouho neviděl. Všem těm naivním dětem bych povinně pouštěl All That Jazz, aby viděli, co je to choreografie a co znamená žít tancem. ()

Lofrod

Pre boha! Take tupe sceny vidite vo velmi zlych serialoch od Disneyho, Hannah Montana atd... pribeh nula. Naopak tanecne sceny uzastne, choreografie wau, kamera tiez, podla mna mal film dvoch reziserov, jeden robil tanecnu cast a druhy ten brak co je medzi tym... ps: hlavny hrdina sweet american boy, neni co dodat ()

kubasimo

nevím, proč bych musela být bláznivá puberťačka, když jdu do kina na takovýto film.......ano, souhlasím se všemi, kteří mu dávají špatné hodnocení, tyto filmy mají naprosto stejný děj, který ke všemu není ještě nijak ztrhující, ale kdo jde na taneční filmy , aby ho naplnil děj, tak ho asi moc nechápu.......na tyto filmy se chodí kvůli tanci a hudbě, kterými je film plný, odcházela jsem nadšena, tango mezi hlavními hrdiny je bezkonkurenční ()

Luciee113

Opět milé překvapení. Nový příběh, jiný tanec - zase originální. Jeden z nejlepších tanečních filmů - jak první, druhý i třetí díl. Kdo má tanec rád, rád se na něj dívá, nemůže hodnotit jinak. Takže opravdu nevím, na co ti ostatní na ten film chodí, snad jen proto, aby pak byli nasr... , že se tam opět pořád jen tančilo :-) ()

Pharlap

Proti předešlým dvoum dílů, tohle je výprava do třetího rozměru. A především díky této dimenzi je to výprava do tanečních kreací, čísel, akcí, akrobacií a super kousků. A tím to de facto celý film u Vás vyhraje či projede. Pokud budete hledat příběh, nějakou romaci jako v LD 1 či 2, pak ji nenajdete, jen v jakési zpotvořené formě. Především radikálně osekané. Protože tento snímek byl "dizajnován" jen pro oči. Pro požitek ze "street dance". A tahle linie by u Vás měla vyhrát, jinak se budete zatraceně nudit! ()

Rora.

Proč vůbec někdo píše komentář o tom, že je to příběh jako při každým Let´s dance nebo o hereckých výkonech...kdyť je to jasný, že jinej prostě být nemůže, aby to zaujalo co největší škálu diváků..tenhle film je o tanci, kterej je tu dokonalej a bez chyby...taky se radši přeci kouknete na porno natočené od profi hereček než nějaké amatér :DD když to tak srovnám...nevím jak vy, ale já koukám na Let´s dance proto, že chci vidět monstrozně úžasně vynikající street dance, kterej sem dostal!..úžasný, skvělej zážitek, miluju tanec a pro každýho kdo to tam vidí, tak je to něco úžasnýho, jasných pět hvězd! čaaau :P :) ()

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

07.06.2011

Studio Paramount chce za každou cenu dostat příští léto do kin G.I. Joe: Cobra Strikes, tedy pokračování relativně úspěšné akční blbiny z roku 2009. Natáčení by mělo odstartovat už koncem tohoto… (viac)