Hra o trůny

• USA Game of Thrones (viac)
USA / Veľká Británia, (2011–2019), 67 h 52 min (Minutáž: 48–82 min)

Predloha:

George R.R. Martin (kniha)

Hudba:

Ramin Djawadi

Recenzie používateľa GejmronCZ k tomuto seriálu (30)

Nikdo (2016) (S06E08)

Aria válí, konečně zase seká Jehlou. ()

Bitva bastardů (2016) (S06E09)

Dost solidní díl. Super bitva, ikdyž se mi místama už zdála moc zdlouhavá. Hezkej konec nejspíše posledního obra a Remzi dostal, co si zasloužil... konečně! ()

Vichry zimy (2016) (S06E10)

Jedna z nejlepších epizod celého seriálu, naprosto luxusní. Na konci si zase musim udělat wallpaper, je to nádherný! __ Král Severu! ()

Dračí kámen (2017) (S07E01)

Aria mě nepřestane udivovat. Likviduje nepřítele a zrádce. Jonovi tím ubývá pomalu nepřátel. Konec s Daenerys je snad i lepší představení než měl Minas Tirith v Pánu prstenů. Topka a k tomu luxusní hudba jak na konci, tak na začátku u Arii. Skoro jako v traileru kdyby to bylo. ()

Válečná kořist (2017) (S07E04)

Drakáris! No doháje, mám nový oblíbený slovo. Bombaaaaa! Neuvěřitelná dechberoucí a žhnoucí podívaná v bitvě, které naprosto jasně dominuje naše ohnivzdorná blondska Daenerys! Zcela upřímě se musim přiznat, že jsem z toho skoro s*****l. (Raději vycenzurováno pro mladší diváky, protože mi je jasný, že si tohle středověký fantasy porno nenecháte ujít.) ()

Drak a Vlk (2017) (S07E07)

Úžasný díl s naprosto neuvěřitelnou pravdou. Zeď padla, vzplála poslední naděje lidstva v nadcházející bitvě. ()

Rytíř Sedmi království (2019) (S08E02)

Tohle je naprosto úžasné. Jeden ne-li vůbec nejlepší díl ze všech! Hned jako první uznávám, že Arya mě dostala do kolen, absolutně jsem to nečekal. Ale taky co když umřete, jak by jste strávili poslední hodiny? Já určitě stejně, kdyby bylo s kým. (žádnej spoiler tu neni, nebojte ;) ) Vždycky jsem obdivoval Pool Party v LoL, kde se všechny postavy vykašlali na svoje zápasení a užívají si párty u bazénu. Tohle doslova udělali, když se sešla většina našich hrdinů u ohně, kde dokonce Podrick zazpíval. Neskutečně nádherné... a jak jim to jde. A abych nezapoměl, tak tohle je naprosto boží materiál na memes! Užívejte plebs! :D (Hráči Siona...LOL....určitě zaregistrují jednu scénu, která jim bude hodně blízká XD) ()

Dlouhá noc (2019) (S08E03)

Suprová bitva a dokonce ani není znát těch exkluzivních 22 minut, které nám nadělili. Jediné co, tak že draci tam mohli být více k užitku, ale jinak hustý. Boží chaos kam se podíváte, všude odhodlání a beznaděj. Pro nás všechny tu je ale naše Arya. A už není dívka, je skutečná žena. (Spoiler >) Naše zachránkyně a Králokatka, zabijačka Nočního krále! ()

Poslední ze Starků (2019) (S08E04)

Daenerys si opět bere topovej konec, celá ona. Hned teď bych se podíval na další díl, protože to je mega otevřený, ale vzhledem k tomu, že chci taky trochu spát, tak až ráno. Doufám, že uvidím Sersei hořet v dračích plamenech, nebo že jí Daenerys sama zabije, to by byl super konec. Uvidíme jakou roli tam ještě zahraje Jon alias Egon....stejně mu budu říkat Jon, líbí se mi to mnohem víc. ()

Zvony (2019) (S08E05)

Opět bitva celých 78 minut. Tentokrát jsem musel jít už čůrat :D Každopádně opravdu solidní grafické a emocionální zpracování. Nevím jestli můžu říct i hudební, ale nebylo to špatné. Jen mě trošku zarazilo, že to opravdu Daenerys nevydržela a vypálila to celý i tak. Teď už nebude královnou Králova přístaviště a 7 království, ale ani královnou popela, o to se určitě po tomhle Jon postará. Přehnala to, ale zase může říct, že jako jediná dobyla Rudou Baštu a to dost s přehledem. Musím ale vypíchnout začátek bitvy, kde krásně zlikvidovala Železnou flotilu. ()

Začaly práce na třetí sérii Prstenů moci

Začaly práce na třetí sérii Prstenů moci