Hra o trůny

• USA Game of Thrones (viac)
USA / Veľká Británia, (2011–2019), 67 h 52 min (Minutáž: 48–82 min)

Predloha:

George R.R. Martin (kniha)

Hudba:

Ramin Djawadi

Recenzie používateľa GejmronCZ k tomuto seriálu (30)

Oheň a krev (2011) (S01E10)

Zatím nejlepší díl! Ten konec byl prostě ultimátní emočně. BTW miluju draky!...Evropské, ne Čínské. ()

Bohové staří a noví (2012) (S02E06)

Teda super díl. No ale jako bejt Sněhem a potkat tak krásnou holku, týýjo jako nevim jestli bych se udržel. (Jo, jasně že mluvim o Rose Leslie) Teda jako jo, udržel ale svedl jí a ještě jak zkoušela potom zadkem....dal bych meeega moc 😈😈😈😈😈 (ikdyž to je 8 let starý, tak to mi teda fakt vůbec nevadí). Nevim proč vždycky takhle ve filmu najdou někde v divočině tu nejhezčí holku, taky chci mít takový štěstí ;) ()

Oheň a voda (2012) (S02E09)

"Jestli někdo zemře s čistim mečem, znásilím jeho mrtvolu!" a "Seru na královskou gardu, seru na město, seru na krále!" Naprosto ultimátní hlášky, fakt umírám XD Luxusní díl. ()

A nyní je jeho stráž u konce (2013) (S03E04)

"Drakaris!" No OMG, konec byl doposud rozhodně jeden z nejlepších, to bez debat. Tohle jsem nečekal. ()

Políbený ohněm (2013) (S03E05)

To jsem jediný, co si na konci dílu nepamatuje co bylo předtím? Hmmmm...no nic XD Tak či tak, Sníh konečně dostal ženskou do "postele", no a to rovnou pěkně divokou :D Rose Leslie je hezká, to jo, taky bych chtěl ;) ()

Cesta vzhůru (2013) (S03E06)

Teda úplný konec byl náádherný, ale že nádherný! Ten výhled, ta krajina, ti dva zabouchlí (Ohněm políbená a Políbený ohněm), no prostě úžasný wallpaper z toho bude. Super to je. ()

Druzí synové (2013) (S03E08)

"Chce-li aby se tu jebalo, v první řadě jebu já na něj!" Naprosto TOP hláška, u který jsem chcípal a skoro ani nedejchal. Bombastický prostě. K tomu má Daenerys ještě větší armádu a Sam asi poprvé zabil, no a rovnou Chodce! Super! ()

Dva meče (2014) (S04E01)

Doháje já tu Ariu fakt žeru! Zahrála to naprosto skvěle a je vidět, že si zabíjení docela užívá :D ()

Lev a růže (2014) (S04E02)

Tak zrovna v tomhle díle jsem si říkal, že ten blonďatej zmetek už dlouho kralovat nebude a podívejme se :D Tak brozo jsem to fakt nečekal XD Konec je teda hustej, ale musel jsem dost přetáčet, protože se to nedalo vydržet a bylo to mooooooooc dlouhý a některý momenty fakt trapný (dobře udělaný, ale ten pocit trapnosti nevydržím). ()

Zbaveni okovů (2014) (S04E03)

Konec opět dokonalý, vtipný a krásně memovatelný :D ()

První svého jména (2014) (S04E05)

Já si nemůžu pomoct, ale Sníh je prostě mega simpaťák a jeho příběhová linie mě zajímá ze všech nejvíc. Hned po něm mám rád Ariu a po ní Daenerys. To ostatní... moc mě to nebaví, sice dobré hlášky, vtipné scény, ale nezajímavé. ()

Zákony bohů a lidí (2014) (S04E06)

Dost solidní soud a divim se že Tyrion nevypěnil víc. ()

Strážci na Zdi (2014) (S04E09)

Úžasný díl. Teď je naprosto jasné proč díl nebo 2 předtím Zeď skoro vynechali, tady má pozornost jen a jen pro sebe. Upřímě, doufal jsem že Ygritte uvidím víc dílů, velká škoda, za tohle bych toho kluka vykostil za živa. Teď tam nebudu mít na koho koukat. Ta její krása byla.... jiná než ostatních. Prostě mám slabost pro divoký holky no ;D ()

Děti (2014) (S04E10)

Tak jsem doufal, že na poslední chvíli vstane z tý hranine a ono nic :( Moc dlouho nám nevydržela. Chudák Jon, snad tak neskončí i Sam. Aira opět perlí a Tyion se zmohl na poslední úder. Dobrej a dojemnej díl. ()

Tvrdodomov (2015) (S05E08)

Armáda bílých Chodců konečně ukázala svou moc. Lepší zachránit alespoň někoho než nikoho, pak nemáte tolik nepřátel a máte víc přátel. Lepší nepřítel po vašem boku než ho mít proti sobě s nekompromisní armádou Chodců. Tím narážím na přísloví "Nepřítel mého nepřítele je můj přítel." ()

Tanec draků (2015) (S05E09)

Ender Dragon in real life tohleto :D Luxusní konec, jeden z nejlepších celého seriálu! ()

Matčino milosrdentsví (2015) (S05E10)

Tak teď můžu vklidu říct, že ten trenér noční hlídky je fakt svině i s tim klukem. Chudák Jon. Snad nezemře úplně. ()

Domů (2016) (S06E02)

YEEEEEEEEEEEEEEES!!! YES! YES! YES! Já to věděl! Všichni ať táhnou dohajzlu, ale Jon bude žít sakra! ()

Kniha cizince (2016) (S06E04)

Luxusní konec tak jak měl být hned na začátku. Bomba! ()

Začaly práce na třetí sérii Prstenů moci

Začaly práce na třetí sérii Prstenů moci