Zamestnanie televíznej produkčnej je ideálne pre workoholikov, ktorým to rovnako rýchlo hovorí ako myslí a ktorí nemajú problém zariadiť na počkanie nemožné. Teda aj pre Becky (Rachel McAdamsová), ktorá má zachrániť vädnúcu rannú televíznu šou, ktorej sledovanosť klesla na minimum. Akčná Becky má mraky nápadov, čo urobiť inak a lepšie, lenže hneď ten prvý sa zmení na permanentnú nočnú moru. K ostrieľanej moderátorke ranného vysielania Colleen Peckovej (Diane Keatonová) sa totiž rozhodne pridať legendu medzi americkými novinármi Mikea Pomeroya (Harrison Ford). Tento nesympatický a nafúkaný búrlivák ju v dôsledku zmluvy, ktorú podpísal s televíznou spoločnosťou, nemôže poslať do čerta, a preto jej z moderátorskej stoličky aspoň znepríjemňuje život tak, ako sa len dá. Akoby to nestačilo, nebezpečne to škrípe aj medzi Mikeom a Colleen a sledovanosť neustále klesá, aj keď už pomaly nemá kam. Tvárou v tvár nevyhnutnému krachu sa Becky pokúsi o nemožné. Podarí sa jej zachrániť reláciu aj napriek tomu, že jej čas a energiu začína pohlcovať rodiaci sa vzťah k sympatickému kolegovi Adamovi Bennettovi (Patrick Wilson)? (TV JOJ)

iamek

Příjemná komedie, která je přimočará a rozhodně nevybočuje ze zajetých romantických komedií což mi po dlouhé době nevadilo, protože to celé krásně příjemně utíká.I když někdy jsem nestíhal číst ani titulky, protože dialogů je tady neuvěřitelně moc. ()

klerik

Chcelo by to byť neškodnou hollywoodskou komédiou, ale napriek fajn obsadeniu len rodičovská zápletka medzi starnúcim mrzútom a hyperaktívnou producentkou nestačí. Zniesol by som posilnenie romantickej línie, aj na úkor pribudnutia nejakého žánrového klišé... Takto je to len o jednej melancholickej scéne na lavičke... ()

Yardak

Příjemná komedie z netradičního prostředí. Slušní herci, uvěřitelný scénář a dobrá hudba. Plus k tomu skvělý bručoun Ford! S pořadem Daybreak by se vstávalo opravdu dobře:-)). Silné 4 hvězdy! PS: Asi nějak takhle (snaha zvednout sledovanost) se natáčela Snídaně s Nohou :D. ()

Flego

Omeletka na príjemne strávený čas je urobená, otázkou zostáva, či si ju niekto nechcel prichutiť. Mne sa celý čas žiadalo pridať ingrediencie podľa mojej chuti, napokon mi zostal len obyčajný príbeh ambiocióznej mladej čertice ( inak báječnú Rachel McAdams ani nazvať nemôžem ), ktorá si postavila hlavu a urobila z nesledovanej rannej show dobyvateľa ratingov. ()

rikitiki

Příběh je klišovitý a nezajímavý, a tak zjevně proto se mu tvůrci snažili dodat drajf hlavní hrdinkou, která se chová jako hyperaktivní ukecaná fretka. Dvě chyby najednou - v tenise je za to ztráta podání a v tomto filmu taky. V hrůze z toho, že musí řídkou kaši natáhnout na celovečerák, šáhl režisér po tak provařených klišé jako jsou hudbou podmalované obrázky, nějaký ten brekot za zmarněné šance žít mravně v rodině a usmíření na závěr. Hnus, klišé a trapnost. ()

Roman.Ticka

Rachel se celým dějem protáhla jak namydlený blesk, ale role jí přesně seděla. Její energické třeštidlo plus miloučká tvář neviňátka prostě nezná překážek, bylo nasnadě že ani takový otřelý stoik Mike ve skvělém podání Forda dlouho neodolá. K tomu neřízená střela Diane a partička veselých optimistických spolupracovníků, laxní šéf moucha Jeff, trpělivý kolega Patrick v zajímavém tématu práce+média podaní prověřenou formou k zaujetí diváka, což v celkovém presu nemůže nefungovat. Já jsem se začala nejvíc bavit od chvíle nájezdu moderátorů skrz on-line vysílání zpráv až do sice trošku skřípajícího, ale o to realističtějšího konce. ()

honajz

Jediným důvodem, proč když už, tak sledovat tento film, je Harrison Ford a jeho příjemný cynismus - než v rámci žánru převáží vzpomínky na vnuka a dosavadní vyrovnanost tohoto muže se ukáže jako lichá a je nutno z něho udělat veselého chlápka, který nezkazí legraci. Pro peníze, pro sledovanost, a aby se neřeklo, i pro tu televizní "rodinu", která tady nakonec skvěle šlape. ...brrr... Rachel McAdams s tím předkusem je hnusná jako poleno, ale zas nechci urážet polena, a její diblíkovské kreace mi lezly od začátku neskutečně na nervy. Prezentována je sice jako sečtělá producentka s neuvěřitelnou pamětí, ale na druhou stranu z ní tvůrci udělali puberťáckého blba pronášejícího ty nejstupidnější hlášky a chovající se jak aspirant na Darwinovu cenu, kterou bych se bál zaměstnat jako uklízečku hajzlíků, natož abych z ní dělal producentku. Škoda, že rovněž příjemně cynický Goldblum se z příběhu postupně vytratí a nakonec jen přikyvuje nad grafy sledovanosti.A jak tady někdo píše, jak to pokračovalo, když všichni vystřízlivěli a čísla šla zas dolů, o tom už film nemluví. ()

Thomick

Ernie ruleeezzz !!! Ne, vážně ... celý film jsem se netěšil na konec, na nutnou Mikeovu proměnu v hodného strýčka. Michell ji ale nakonec provedl celkem nenuceně (na hollywoodské poměry), až příjemně. Nevím, jestli jsem byl prostě jen příhodně naladěn, a proto mi to ve finále nepřišlo tak hrozné - nicméně faktem zůstává, že jsem se při pár scénách prakticky smíchy rozbrečel (tolik k žánru "komedie"), romantická linka byla natolik upozaděna, že nebylo možno nadávat na klasicky přehnaný nával emocí/klišé (tolik k zařazení k "romanťárnám"), a drama to sice bůhvíjaké nebylo, ovšem celý ten závěr okolo kuchtícího Forda mi celkem zachutnal, což je asi to hlavní (tolik k údajnému "dramatu"). Navrch mi sedlo obsazení - Forda jsem (takhle skvěle) neviděl hrát ani nepamatuju (z té starší generace navíc patří k mým největším oblíbencům), má soukromá favoritka Rachel nezklamala ani v nejmenším a potěšila i minirole Jeffa Goldbluma. Pěkných 75%. ()

claudel

Jedno z mých letošních největších zklámání. Očekával jsem z hvězdně obsazení komedie mnohem více. Rachel McAdams je podle mě velmi dobrá herečka, ale tentokrát šlápla trochu vedle, byť paradoxně dostala hlavní roli. Nejlepší scény se objevily v ukázce a nic víc, než Diane Keaton v sumo souboji či rapování s 50 centem už divákovi nebylo nabídnuto. Škoda, ()

ReneeS

Nabručený hláškující Harrison Ford - i když v jednodušší komediální (romantické) oddechovce - no ukažte mi někoho, kdo by si jeho výstupy neužil (anebo radši ne) ()

becki_tu

Vtipná filmová glosa současného stavu seriózního/bulvárního zpravodajství s úžasnou Rachel McAdams, bručounským Harrisonem Fordem a intelektuálkou Diane Keaton. Příjemná žánrovka do nepohody. 70% ()

Lacike

Harrison Ford je skvely, zabavny a na konci dokonca dojimavy, ale vsetky ostatne linie mi prisli nedotiahnute a tym padom absolutne priemerne. Proste do velkem miery sa jedna o premrhany potencial, co je mi dost luto, lebo nakusnutych zaujimavych linii z ktorych sa dalo vytazit podstatne viac, tam bolo dost. Celkovo sa jedna o mierny, ale fakt len mierny nadpriemer, ktory dokazuje, ze Harrison Ford aj v pokrocilom veku este ma co ponuknut. ()

ScarPoul

Pre Rachel McAdams mám určitú slabosť. Neviem čím to je, či tým jej čarovným úsmevom, alebo faktom, že jej nikdy nevadí ísť do nohavičiek. Každopádne nemusím hovoriť, že ona bola jediný dôvod prečo som sa rozhodol pozrieť tento film. A kupodivu som nebol sklamaný. Film, ktorý sa nesie v podobnom duchu ako diabol nosí pradu - to značí, že je milý, dobre sa na neho pozerá a hlavne nepôsobí hlúpo. Lenže bohužiaľ režisér ako keby nevedel na čo presne sa má zamerať. Vzťahy, ktoré sú to rozvinuté sa neustále prekrývajú, s toho niektoré sú doslova násilne odhodené na druhú koľaj hneď na začiatku - vzťah McAdamsovej a Wilsona. Ostatné - tie dominantné - vzťah Ford a McAdams - sa nahusťujú a nahusťujú a vyriešia sa v posledných 10 minutách. Prechod a vývin vzťahov nie je plynulí a je dosť rušivý. Inak si film pohráva z mnohými žánrovými klišé, ktoré sú tu zjemnené a vďaka tomu s toho nerobia tupučký odvar dávno známych konvencií. Druhé zhliadnuté ešte príjemnejšie ako prvé. Film, ktorý možno nepôsobí ako skvelá oddychovka, ale z odstupom musím priznať, že podobné príbehy značne prevyšuje. ()

GeusX

Nadprůměrná příjemná komedie z televizního prostředí s Rachel McAdams, na kterou se dobře dívá (tzn. že taky dobře hraje). Film má svižné tempo a po několikátém opakovaném shlédnutí zvyšuji na 4 hvězdy. 75% (kino, tv) ()