Řekni prostě ano

• Holandsko Just Say Yes (viac)
všetky plagáty

Lotte je nevyléčitelná romantička, ale šlamastyka se svatbou snů a zasnoubení její sobecké sestry jí obrátí život vzhůru nohama. (Netflix)

Malarkey

Co si mám myslet o filmu, kde v první scéně nějakej týpek na lavičce řeší svědivý koule. Přitom když vím, že Nizozemci jsou filmařsky slušní úchyláci. Snad jenom to, že by to tady mohlo být poměrně dost neortodoxní. Jenže skutek utek a z komedie se stala holčičí komedie, která mě po pěti minutách přestala bavit. ()

oveckaoa

Zjednodušený popis. Lotte se má vdávat, ale její nastávající jí řekne v televizi, že ji nemiluje tak je Lotte nasraná změní image a zamiluje se do jiného chlapa. Mezitím se vdává její sestra a Lottin bývalý jí řekne, že ji zase miluje a ona se chystá opět vdávat , ale neví s kým. Plusové body za hudbu a ženské teda hlavní herečku po proměně a její sestru příběh průměr vtipy tak možná 2 romantika průměr herci průměr. Určitě je to lepší než ta Jihoafrická komedie co byla na Netflixu minulý rok tuším. Optimálně 40 za tu hudbu přihodím 20 ()

Marze

Pusobi to jako prazdny, uspechany pokus vytvorit neurazlivou romantickou komedii, kterou zname a milujeme. Ale je to bezzivotne. ()

Aljak

O nejakej originálnosti asi nemôže byť reč, keďže človek má pocit, že takýchto tuctových filmov tu bolo až-až. Svojim štýlom a podstatou mi to dosť pripomínalo film The Ugly Truth, s ktorým sa to veru v mnohom prelína - či už prostredie televízneho štúdia a reportérstva, alebo vplyv nového drzého kolegu, ktorý hlavnej hrdinke radí, ako vzbudiť pozornosť u muža jej snov. Výrazným odlíšením bola akurát tá svadobná tématika a napätie medzi sestrami. Celkovo mám z toho priemerné dojmy, pozerať sa na to dalo, sem tam dokonca aj trochu zabaviť. Najväčším plusom celého filmu však bola určite Yolanthe Cabau, ktorá sa mi však oveľa viac páčila ako šedá myška (teda ešte pred jej premenou). 3* ()