Vtierka Castle

• Slovensko Castle (viac)
Z nakrúcania 2
Krimi / Komédia / Dráma / Mysteriózny
USA, (2009–2016), 124 h 47 min (Minutáž: 40–45 min)

Tvorcovia:

Andrew W. Marlowe

Predloha:

Barry Schindel (poviedka)

Nathan Fillion, Stana Katic, Molly C. Quinn, Susan Sullivan, Jon Huertas, Seamus Dever, Tamala Jones, Ruben Santiago-Hudson, Penny Johnson Jerald (viac)

catt odpad!

Pilotní díl je ukázkou průměrného příběhu (ano, hodnocení je postaveno na pilotu), mizerně načasovaných výkonů a postav bez charismatu. Koukáte na postavy a nevěříte jim ani nos mezi očima, holt je pouze málo herců, kteří se umí sžít s postavou. Opravdu nechápu, co na tomto seriálu kdo vidí. ()

haWranka

Po pár dílech opravdu musím hodnotit takhle vysoko. Případy jsou zajímavý, nenudí. Ale největším kladem jsou určitě hlavní představitelé a pak taky scénář. No řekněte, jak často se vám stane, že koukáte na seriál o vraždách a dost se pobavíte? ----------- Jsem u třetí řady a - světě div se - kvalita pořád vysoká! Nemůžu se dočkat dalších dílů! ()

Gezi94

Detektivka, která má napětí, vtip a navíc úžasnou ústřední dvojici. Castle má charisma a navíc hláškuje jak o život a Beckettová je správná policajtka. ()

Jonatána

Výborný. Pokažné se těším na kouzelné hlášky a hlavně to jiskření mezi Becketovou a Castlem. No, a navíc je Nathan Fillion opravdu zajímavý chlap a Staně Katic to moc sluší. takže...za pět je šílený Sheldon v The Big Bang Theory či Bernard V Black Books, ale čtyři jsou jasné:-) ()

dudo0606

Absolútne geniálny seriál. Gradácia deja v jednotlivých sériách je spracovaná výborne, každý diel má svoj príbeh, svoju pointu a zároveň sa skrz naskrz preliači pomedzi celú sériu jedna ústredná dejová línia danej sezóny. Presne takýto štýl sa mi páči a tu ho vychytali. Stana Katic je nádherná, silná, racionálna a nikdy neveriaca na nadprirodzeno, čo oponuje charakteru Castla a vytvára obrovský priestor aj na mnoho vtipných situácií v dôsledku nezhôd apod. Bez Becketovej by som si seriál nevedel ani predstaviť a jej krása dodáva vražednému krimi pôvab a akési nadnesenie, čo sa mi veľmi páči. Stana Katic má po tomto seriáli nového fanúšika! ()

RajCZitko

Výborný seriál z prostředí NYPD. Výborné herecké obsazení, Nathana sem měl rád už ve Firefly a Dr.Horrible songu. Ještě když se zde na halloween oblékne do kostýmu Malcoma Raynoldse (Firefly) a říká že je to už nějaká doba co to měl na sobě a že je vesmírný pistolník. Jinak geniální zápletky, napětí mezi hlavními herci. Opravdu doporučuji i když herce neznáte. ()

LakiyL

Vtipne natočený seriál z policajného prostredia. Výber hlavných postáv na jednotku, takisto aj zápletky jednotlivých dielov. Naozaj sa na tomto seriály podieľa scenáristická špička, pretože niekedy je dej taký zapletený, že nechápem ako to môže scenáristov napadnúť, klobúk dole :) ()

nick_sekac

Zamotané detektivní příběhy + Nathan Fillion v naprosto dokonalý roli + jeho vsuvka jako Malcolm Reynolds z Firefly v 6. díle druhé série + neustálé roztržky mezi ním a S.Katic = dokonalý krimi seriál s prvky komedie. ()

dj_kure

Jednoznačně nejlepší detektivní seriál který může TV v dnešní době nabídnout. Ještě jsem neviděl díl s nezajímavým případem. Humoru je taky až nad hlavu. Kolikrát se zasměju mnohem víc než u nějakého sitkomu. Role Castla je pro Filliona jak ušitá. Doufám, že kvalita seriálu se udrží na té nejvyšší míře. 95% ()

alldo.raine

Právě jsem dokoukal 4. sérii a už se nemohu dočkat té další. Miluju ten jeho spisovatelský pohled na daný zločin. Vždy zatím vidí špionážní či gangsterskou zápletku, i když se jedná jen třeba o krádež :). ()

Margerie

Jak už tu bylo řečeno, tenhle seriál nepřináší nic nového. Krásná žena v roli detektiva, spisovatel, který pomáhá policii, klasické vraždy, sem tam nějaké to drámo s pronásledovatelem jednoho z hlavních hrdinů... ale to jiskření mezi Katic Fillionem! Huh, z toho se vám podlamují kolena i jako divákovi. ;-) A kvůli tomu ten seriál stojí za to. Stana Katic je dle mého názoru nedoceněná herečka (vlastně Herečka). Díky tomu odpustíte Castlovi jakékoliv klišé, dokonce i dcerku čistou jak padlý sníh, který samozřejmě v dnešní době nikdy bílý nevydrží, k čemuž měli tvůrci přece jen trochu přihlédnout. :-) 90% ()

Baghira

Dva k sobě hodící se sympatičtí hlavní aktéři, jiskření mezi nimi a vtipné hlášky. To je kombinace, která dost slušně pobaví ()