Vtierka Castle

• Slovensko Castle (viac)
Z nakrúcania 1
Krimi / Komédia / Dráma / Mysteriózny
USA, (2009–2016), 124 h 47 min (Minutáž: 40–45 min)

Tvorcovia:

Andrew W. Marlowe

Predloha:

Barry Schindel (poviedka)

Nathan Fillion, Stana Katic, Molly C. Quinn, Susan Sullivan, Jon Huertas, Seamus Dever, Tamala Jones, Ruben Santiago-Hudson, Penny Johnson Jerald (viac)

suso

Skvělý seriál ! Kdyby to šlo,dám šest hvězdiček. Vtipné,chytré,napínavé,zábavné! Skvělé hlavní postavy. Jen doporučuji v originále, protože s českým dabingem kvalita zážitku notně klesá! ()

pupidup

Scénář v hodně dílech dost dobry...ale Castle je mi krajně nesympatický,navíc se nemohu zbavit dojmu,že prostě ten herec vubec neumi hrát! ()

Hidoshito

Moje srdcovka! Ústřední dvojici si nelze nezamilovat, takže pak snáze přejdeme různé poklesky ne až tak dokonalé kriminálky.;) Myslím, že 6 sezón by tomuhle formátu bohatě stačilo, pak už to lehce unavovalo i mě, čím vším si ještě museli detektivové projít. Každopádně skvělá oddychovka, u které doporučuji vyhnout se velkým obloukem českému dabingu (minimálně u dvou hlavních postav změní dabéra a zvlášť u Kate je to hodně ošklivé). ()