Mark Hoffman (Costas Mandylor) pokračuje v krvavém odkazu svého mentora Jigsawa (Tobin Bell), jenž před léty celou zvrácenou hru odstartoval. Kdo si pro tentokrát zaslouží bojovat o svůj život? Jaké hračky čekají na ne zcela nevinné oběti? A hlavně, řekl už mrtvý Jigsaw své poslední slovo? Jednu z rolí v šestém dílu slavné krvavé série získala vítězka soutěže Scream Queen hudební stanice VH 1 Tanedra Howard. Název soutěže odkazuje na titul scream queen, který kdysi nosila herečka Jamie Lee Curtis za účinkování v hororech jako Mlha nebo série Halloween. (oficiálny text distribútora)

Petulka88

Tak tahle hra mě mile překvapila. Po dlouhé době totiž pozvedla zvolna skomírající sérii z čistého hororového průměru. Pasti už jsou zase promyšlené, krev teče proudem a Jigsaw dostává větší prostor než v předchozích dílech. A to je jen dobře, protože Costas Mandylor se může klidně přetrhnout, ale charisma Tobina Bella mu prostě schází. Je jen škoda, že se z toho pomalu stává seriál, ve kterém se po vynechání byť jen jednoho dílu nemáte šanci orientovat. Nebo dokonce, že by se někdo rozhodl podívat se rovnou na šestý díl. V tom případě bude nadobro ztracený a po půl hodině to vypne. Já jsem viděl všechny předchozí pokračování, ale i tak jsem v tom místy plaval. A to je taky asi zřejmě důvod, proč jsem nepochopil scénu po závěrečných titulcích. Tuhle provázanost si mohli tvůrci odpustit, je to už zbytečně komplikované. Ale jinak jsem byl se šestým Saw opravdu spokojený, možná i proto, že jsem od něj nic neočekával. ()

sarfian

Celý tento príbeh začal James Wan a stvoril perfektný film. Po ňom to prevzal Darren Lynn Bousman, ktorý natočil 2. 3. a 4.diel v celkom slušnom a kvalitnom podaní. Ďalej v 5. pokračovaní ešte ako tak sa držal stále na skvelej úrovni David Hackl. Teraz prevzal režisérsku stoličku Kevin Greutert ... a to bola chyba. Šupol túto sériu do priemeru a ja som len zvedavý na ten posledný diel, ktorý režíroval tiež on. VIDENÉ 1x ()

LucyD

Dle mého názoru zatím nejslabší díl. Docela mě zklamalo, že Hoffman vraždil na svobodě a celkově zápletky dle mě upadají. I informace z předchozích dílů se k nám dostávají v jiném světle. ()

Sammy.Boy

Zatím nejohavnější začátek střídá skvěle vystavěný děj s množstvím důležitých flashbacků, který vygraduje v závěr kvalitativně podobný prvnímu a třetímu dílu. ()

mira.l odpad!

Tak kam až se tenhle čirý humus ve své logické nesmyslnosti dostane? Dokoukám je teda všechny, ale jen proto, že to mám stažený. ()

Hellknight12

Stále slušné pokračovanie. Film znova začína tam kde predchádzajúci film skončil. Dozvieme sa niekoľko noviniek z histórie predchádzajúcich filmov okolo pascí a hráčov. Hra ale hlavne hráči sú zaujímavo vybratý. Netuším podľa čoho sa robil casting ale ich výkony boli priemerné. Za takú krátku chvíľu, ktorú tam majú veľa nezahrajú ale ani zas nijako dobre. Hlavne postavy to vyťahujú hore. Celkové hodnotenie za mňa je 60%. Odporúčam ale len ak sa chcete dozvedieť pokračovanie. ()

Nix

Jediné, co si člověk opravdu nedokáže tipnout je, kolik že vlastně těch dílů bude. A rok co rok se člověk obává, že to tvůrci nevzdají. Jako prostě nebýt těch pastí, tak se na to člověk ani nekouká, takže svým způsobem chce vidět jak zas ty lidi naporcují. ()

Psycho.R

Střihač celé série si usmyslel, ze chce taky svůj film, ale mit v rukou režijní otěže mu moc nejde. Příběhově tak nejak recyklujeme a rozuzlení uz neni nicim zajimave nebo snad šokující, spíš uz se jede na setrvačník. ()

Franche

Je fakt, že kolotočová scéna byla velice zdařilá ikdyž opravdu brutální jako celý tento díl. I tak, pohlédneme-li na předchozí díly, lepší 3* ()

danielwanderer

Zase nadšené hľadanie si voľného večera kedy už ako každý rok pravidelne zasadneme s bráchom, zhasneme a pustíme si nové pokračovanie série, ktorá začína akosi smrdieť. Najskôr vyslovím čo ma nepotešilo. V prvom rade úlohy, ktoré dnes neboli veľmi "chytré" ale vlastne ani veľmi nechutné (dobre, tak začiatok a "skoro" koniec boli celkom yummi :)). V rade druhom... Séria vždy vedela vykúzliť skvelý záver, ktorý sa dnes akosi nepodaril, pretože (a to dosvedčí aj môj brat) som vyslovil ako film skončí ešte pred polovicou a nemýlil som sa. Game over opäť nemusíte brať vážne pretože sedmička nás neobíjde? Prečo nehovorím o príbehu? Pretože to musíte mať naštudované diely dozadu a i keď dnes zomrie pár známych postáv, hra pokračuje lebo ešte stále je s kým ;). Uvidíme dokedy... ()

SKreyn

Toto pokračovanie sa mi celkom páčilo. Síce to nemalo na jednotku, ktorá už asi ťažko bude prekonaná, ale podľa mňa táto časť bola druhá najlepšia. Zopár vecí to vysvetlilo a teraz neviem, či sa mám tešiť na ďalšie pokračovanie alebo táto časť to už definitívne zakončila? To je otázka. ()

hero_bk

John Kramer je zase ve vrcholné formě a straší dál i ze záhrobí! To je ale jenom dobře, protože nám opět naservíroval 85 minut naprosto kvalitní brutalit! Kvanta krve, mistrovský střih atd. Akorát už to tímhle dílem mohli dobře ukončit, protože mě opravdu zajímá o čem bude sedmička... Ale to je jedno, už teď očekávám perfektní zážitek. ()

14neo11

Američani opravdu nevědí kdy přestat! Škoda že někdo nezabil tvůrce po třetím dílu. Takhle skazit hodně dobrý dojem z hororové série je zločin! Jediné co ujde je Charlie Clouser a nápaditost při nějakých pastích. Tohle mělo skončit u třetího dílu. A celá serie by si odnesla lepší 4*, ale tohle pokračování,..Někomu se to líbit může, ale já tento americký styl ždímání a parazitování na skvělých předlohách nesnáším! Hold peníze, peníze hýbou světem. ()

Koonix

Tento diel mi výdatne napravil chuť po nevydarenej päťke. Scény kde šéf poisťovne rozhoduje kto prežije a kto nie boli jednými z najlepších v celej sérii. Brutalita aj nápaditosť pascí išli oproti päťke nahor, avšak našťastie nie až na mieru trojky. Flashbacky nie sú otravné ako v iných dieloch, a je ich o poznanie menej. Potešil ma hlavne ten ktorý vysvetľuje niektoré udalosti z tretej časti. Saw 6 vlastne neprináša skoro nič nové, avšak je to veľké zlepšenie oproti predchádzajúcim filmom. Opäť sa tu ukáže nečakaná a nepredvídateľná pointa na záver, ktoré tak chýbali v dieloch 3 a 5. Bohužiaľ taký zvrat ako na konci jednotky už asi neuvidíme. Aj tak je šestka pre mňa (po jednotke) druhým najlepším filmom tejto série. ()

Marfab

pořád dokola.vlastně tu nic nového není,snad jen že se příběh neustále zaplétává do čím dál tím větších uzlů. ()

Scraffy

Po zlom piatom diely je tu šiesty, ktorý je už o triedu vyššie. Buduje sa tu temná atmosféra a vraždy sú tu opäť brutálne. ()