Mark Hoffman (Costas Mandylor) pokračuje v krvavém odkazu svého mentora Jigsawa (Tobin Bell), jenž před léty celou zvrácenou hru odstartoval. Kdo si pro tentokrát zaslouží bojovat o svůj život? Jaké hračky čekají na ne zcela nevinné oběti? A hlavně, řekl už mrtvý Jigsaw své poslední slovo? Jednu z rolí v šestém dílu slavné krvavé série získala vítězka soutěže Scream Queen hudební stanice VH 1 Tanedra Howard. Název soutěže odkazuje na titul scream queen, který kdysi nosila herečka Jamie Lee Curtis za účinkování v hororech jako Mlha nebo série Halloween. (oficiálny text distribútora)

george82

Hloupost stejně velká jako je postava detektiva Hoffmana. Ten pán je tak nudnej a trapnej, že je škoda to hodnotit. Všechny vyvražďuje a nechává stopy a všichni neví kdo za tím stojí. ()

Brano

Neverending story. Aspoň sa dá už na to pozerať, na rozdiel od nezvládnutej piatej časti. Je to zaujímavejšie a zároveň napínavejšie. V príbehu to veľmi nepokročilo, opäť bezhlavé vyvražďovanie s menším návratom do minulosti, kde sa niečo viac dozvieme o hlavnej postave. V rámci sérii ujde. ()

ac1976

"Hlavní slovo mají skurvené pojišťovny" - tak sa nám to zvrhlo na akési krvavé Sicko. O čom asi bude ďalších 18 pokračovaní? ()

Guran

No sláva, konečně filmaři natočili díl, který kvalitou, příběhem a napínavostí dohnal první díl. Krev sice zůstala, ale ani to tak nevadí, protože nejbrutálnější je podle mě ten začátek. Tvůrci přišli na nové nápady a tak je využily, zkrátka máme tu konečně pořádný Saw. ()

Daertelon

Jak definovat průměrnost Sawu? To je něco mezi pětkou a jedničkou. Saw IIIIII se drží naprosté průměrnosti, čímž je mi protivný, ale vzhledem k nelogičnosti alternativního postupu musím dát tři hvězdy. Zajímavá hra, úžasný příběh, ve kterém se dozvídáme spoustu nových informacích o starých časech a mé oblíbené pasáže se sestřihy krátkých snímků a dokonalou hudbou ale nezachrání chabou průpravu, nicneříkající provedení, špatné herce, klišoidní postup a primitivní efekty. Navíc se mi zdá to, že všichni viní pojišťováka z vražd, protože neuznal pojistku, trochu přitažené za vlasy. Díky tomuhle filmu ale zavádím nový pojem - Sawovský průměr - tedy 65%. ()

adamix

Pasce ako vždy dominujú a už je to aj herecky uveriteľnejšie, ako posledné štyri diely, ale stále žiadna sláva, len zbytočné utápanie sa vo vlastných zvratkoch. ()

hrumsrt odpad!

Že by snad nemocný starý chlap nemohl získat pojistku? No teda, to je ale překvapení.. Smůla, že ten borec byl Jigsaw, takže se musí zachovat, jak malé dítě.. Když mu nedají hračku, kterou chce, protože prostě na ni nemá nárok, tak kolem sebe začne kopat.. I kreativita se podle mě už vytratila, pasti už nejsou tak cool a přijdou mi hodně podobné tomu, co už nám bylo dříve nabídnuto. K tomu navíc hrozně otravné a pořád dokola se opakující prostřihy.. A třešničkou je fakt, že poprvé není na konci filmu žádné "šokující" odhalení, naopak prakticky to ani nepůsobilo jako konec filmu.. Výsledkem tak je první fakt velký miss v sérii SAW! 5% ()

Hyperbolic

Další vítaná změna tónu i stylu hry. Z Hoffminatora se pomalu stává lovná zvěř, po které jde jak FBI, tak Jigsawovy plány. Hlavní hra filmu je navíc něco úplně nového, kde je testován ředitel pojišťovny, který nepomohl Johnovi. Z části je obětí, většinu toho však na ramenou ponesou jeho podřízení, u kterých se bude rozhodovat kdo a jestli vůbec přežije. Pasti jsou zde krvavé a neúprosné, není to žádná sranda jak v minulých dílech a za hráče (a vlastně i Hoffminatora) jsem se strachoval taky. Fajn rozplétání příběhu, přemýšlím, že jsem něco takového u žádné jiné filmové série neviděl, pouze u seriálu, což mi Saw zatím hodně připomíná, a to se mi mooc líbí. ()

Nathaniell

Jediné co sráží celý film, je přehnaná nechutnost v závěru. Jinak jde totiž o skvěle zvládnutý příběh, který se dokáže skvěle vrátit k událostem trojky a vysvětlit je. Co na to říct? Za chvilku půjde na řadu sedmička... 4* ()

Dr.Loomis

Tak konec nám ješte nepřišel. Ale nadávat na tento díl uřčitě nebudu,i když by se nějaké výtky našli,ale to udělá za mě někdo jiný. Musím pochválit děj filmu,který vás mimo jiné zavede do předešlých dílů a vy tak možná pochopíte některé otazníky co se Vám drží v hlavě z této série. Uvidíme jak nám dopadne SAW VII?? :-) Za mě 80%. ()

markettka

Asi si dám víkendový maraton všech dílů, ptž od V. dílu už jsem to zas pozapomněla a moc jsem se nechytala.. Samá retrospektiva a nějak to postrádalo šmrnc. Hoffman je nesympatickej ču..áček a vůbec mi tam nesedí. ()

Ganador

Podle mě je tento díl bez jakékoliv atmosféry, nepředvídatelných pojítek a hudba zde neviniká tak jako v ostatních dílech. ()

matej700

Po hrůzných minulých dílech přichází velmi příjemné překvapení.Je vidět že v SAW pořád dřímá dobrý potenciál. Těším se na sedmičku ()

Blazis34

Další díl hororového pokračování o hře, ve které jsou lidi, které v životě nedělali pořád ty správné věci. Od Saw VI jsem toho moc nečekal, protože po šesté stejné linky, na které jsou jen dopisované nové postavy a pasti už jsou tak trochu okoukané. Určitě ale zde nechybí opravdu hrozivé záběry, které už jenom první dvě minuty musí divákovi stačit. Přesty všechny nechutné záběry se mi na filmu líbilo, že tak trochu dovyprávěl děj, který hlavně v pětce byl hodně otevřen. Když jsem u toho chválení, tak bych ještě vyzdvihl skvělý střih v krizových situacích a velice dobrou kameru. Saw VI mě nezklamal ani nějak nepotěšil. Dávám průměrné tři hvězdičky. ()

Insomniac

Podľa mňa by najlepšie bolo, keby po skvelej (a hlavne dosť originálnej) jednotke nevyšlo ani jedno filmové pokračovanie. Mohol z toho byť veľmi slušný seriál - námet by bol skvelý, v každom diele nejaká tá vražda a pomalé stíhanie Jigsawa. Takto je to stále o tom istom a ja sa pomaly začínam báť, že séria bude plodiť svoje čoraz väčšie sračky ešte o takých 10 - 20 rokov... ()