Dva zloději se vloupají do vily v Beverly Hills, kde hledají trezor. Místo něj najdou v tajné místnosti muže zmučeného k nepoznání. Snaží se mu pomoci, ale místo toho se dostanou do spárů sadistického šílence, který si je bere jako své další oběti a zkouší na nich své brutální velmi rafinované, mučící metody. Film navazuje na tradici takových hitů jako Hostel nebo Saw, kde platí "zemřít je snadné… zůstat naživu jsou strašná muka". (oficiálny text distribútora)

666teen odpad!

Tak vám nevím. Čekal jsem něco jako americkou variaci na vánoční příběh francouzské provenience. To značí několik málo osob uzavřených ve zdánlivě prázdném objektu(splněno), charizmatického mučitele(nesplněno) a alespoň minimální inteligenci osob určených k likvidaci(nesplněno). Nedělám si iluze o duševní kondici lupičů, ovšem, jenom fakt, že loupený objekt připomíná squat a v obýváku nalezená, zastlaná roštěnka pod nápisem FUCK SOME1 je nepřinutí k útěku, značí, že něco není v pořádku. Sečteno podtrženo, nebýt nápadu s hlodavcem, je to za nula......ale ne. Je to za nula i tak. ()

fililipekk

Jednu hvězdu za to že jsem se na film hodně těšil. Umíral jsem u toho strachy, ale strachy že to nedokážu dokoukat do konce. Na neštěstí se mi to povedlo a hrdě jsem se plácal po rameni. Horor všeho druhu to je moje, ale Gag??? S jistotou mohu prohlásit, že už to nikdy nechci vidět, to si radši otevřu tepnu na krku. DVDčko mohu používat jako tácek pod kafe. ()

drackula

Gag sa snažil byť za každú cenu originálny, inteligentný a brutálny avšak nevyšlo mu to ani v jednom smere. Snaha o zlepenie dobrých nápadov z iných komerčne úspešných filmov /hostel, saw/ skončila katastrofálne. Odpadový scenár úplne rezignujúci na nejakú myšlienku v kombinácii s otrasnými hercami a účelovou nič neprinášajúcou nudnou brutalitou nemohol dopadnúť lepšie. 20 % ()

Zmrv

Námět není nic objevného, ale to v tomto žánru není mínus, většinou přímo naopak. Celé to ale nehorázně sráží nízkorozpočtovost. Kamera místy, pravděpodobně neúmyslně, připomíná found footage, a herecké výkony mi celou dobu evokovaly německé seriály. Spousta logických nesmyslů a neustálé štěstí hlavního hrdiny jenom přidávají rozporuplnosti. To však nic nemění na tom, že si pořád radši pustím tohle než se koukat na většinu televizního programu. 45% (Z toho tak 10% za to, že se nekonal Happy end) ()

radeko odpad!

Málokedy sa mi stane, že pri sledovaní filmu mám chuť vypnúť ho. Toto ´´domáce video´´ však na takéto ocenenie silno apelovalo. Neuveriteľná demencia postáv, neherci a úbohé dialógy sa spojili v jedno. SPOJLERY: Kladný hrdina v obrovskej výhode a so zbraňou v ruke je ´´prinútený´´ pichnúť si uspávadlo kvôli tomu, že neznámu ženskú drží záporák s orezávacím nožom v ruke!!!!! Máva tam s ním, ako keby mal Magnum 45 a ten idiot sa ho nepokúsi ani len postreliť. Najkrajšia bola však scéna s vrecom na hlave- keby ste boli vrah a vaša obeť by mala putá a vrece na hlave, plížili by ste sa k nemu ako k ostražitej strake, ktorú vyplaší aj najmenší praskot lámajúcej sa vzduchovky? A čuduj sa svete, slepý a zviazaný hrdina zneškodní típka so sekerou atď atď... Veľa krvy na stenách a na obetiach, avšak žiadne rany, z ktorých by eventuálne mohla vytiecť. + krásne objasnenie vrahových pohnútok ( ´´Už sa ti niekedy snívalo, že vraždíš? Tak si predstav, že sa ti to nesníva...´´) ()

• Přibližně v čase 1:00:00 lze na okamžik jasně zahlédnout hlavu člena štábu. (Zmrv)