Ve filmu Motel smrti 2, který dějově předchází Motelu smrti z roku 2007, se seznámíte s krvavou historií hotelu pana Smithe. V hlavní roli se představí Agnes Bruckner (Vzorek pro vraždu). Caleb, jeho přitažlivá snoubenka Jessica a jejich nejlepší kamarád - sarkastický Tanner neočekávají od motelu Meadow View Inn nic víc, než tvrdé matrace a nevkusnou výzdobu. Nikoho z nich by vůbec nenapadlo, že to ve skutečnosti není žádný obyčejný motel, ale děsivá past. Ubytovaní hosté jsou tu brutálně mučeni a vražděni, zatímco sadistický maniak pan Smith a jeho chtiví kumpáni krvavá jatka za účelem zisku natáčejí. Začíná smrtelná hra kočky s myší, ve které musí tři mladí přátelé bojovat doslova o holé přežití. (oficiálny text distribútora)

Scraffy

Dvojka mi prišla o máličko lepšia, ako jednotka. Kamera je síce strašná, ale zato obsadenie je celkom obstojné a prekvapivé logické chovanie hlavných postáv tiež pridáva na kvalite. Ale opäť sa z toho dalo vytrieskať oveľa viac. ()

lusa odpad!

Každým jedným filmom, ktorý má kdesi v podtitule "begining" sa presviedčam, že to proste nemôže, naozaj nemôže byť dobré. Tento odpad je výsmechom celkom slušne spracovanej Vacancy No.1, nie je tu žiadne napätie, nič ma neprekvapilo, nenadchlo, nepopudilo, skrátka je to neúcta k môjmu voľnému času... Toto nemá s hororom nič spoločného. Fuj to :( ()

Pitryx

Nemíním hodnotit tento snímek z hlediska prvního dílu. Dost by to zavádělo. V podstatě jde o děsnou volovinu, ale ke konci jsem už přímo hýkal smíchy, protože tolik nesmyslů v jedné sekvenci /jezírko nebo co to bylo/ jsem dlouho neviděl. A když na mne režisér vybafl s podivně pokroucenou koncovkou tak jsem začal tento snímek považovat skutečně za komedii. 20% za trošku gore koření, 20% za to, že jsem se tak chutě zasmál nesmyslům, které se na nás valí jeden za druhým, ale pobaví. ()

Brano

Pokračovanie, ktoré je približné na úrovni jednotky, možno o trochu lepšie. A to najmä preto, že sa tu nachádza viac postáv, čo robí film o niečo zaujímavejším oproti prvej časti. Inak film radím opäť medzi tie horšie, teda slabší priemer. Herecké výkony slabé, dejovo trochu nedomyslené a hororové scény zle natočené. /55%/ ()

kelto44

Motel smrti 2 mohlo byť dobré pokračovanie, nebyť nového režiséra a hercov, ktorých veľmi v obľúbe nemám. Prvú časť mám veľmi rád, ale toto mi to trochu skazilo. Niektoré scény sú veľmi dobré a vcelku to je veľmi podobné jedničke, hlavne čo sa obsahu týka. Zo začiatku to je dobrá atmosféra, potom sa to zmení na totálnu hovadinu, aj keď niektoré scény tam sú dobre zpracované. Trochu sa mi páčila aj úvodná scéna, ktorá je ale podľa mňa zbytočná, radšej by som ju z filmu odstránil.. /55%/ ()

Mamlas

Motel kdesi ve vidlákově, pár magorů, komparz na zabití včetně dosti uječené paní. Postavy se chovají klasicky jako idioti. Nic nového ani zajímavého to nepřináší a navíc se to vleče. Je to takový domácí amatérský mišmaš na hranici odpadu. (12%) ()

Miloško

Čo má spoločné toto "veldielo" s Motelom smrti1, Nič,možno ten motel,a trochu aj atmosféru. Ale príbehovo,a herecky je to jedna veľká amatérčina,ktorá sa opäť ide hrať na násilné filmy typu SAW,ďakujem,neprosím!... 3/10 ()

honzic

Místy nelogický scénář, dialogy, scény a herecké výkony slabší kazí dojem z tohoto filmu. Je to jasné B, nehraje si na velký film, málo herců, malá výprava a propracovanost, na shlédnutí však není úplně nejhorší, vyvarovává se drastických scén, tvoří ohrané klišé. Škoda, neb to mohlo být o dost lepší. Hodnocení: 35 % ()

Cechyno4

Moc málo si z tohoto filmu teď pamatuji. Nejspíš ani ostatním neuvízl moc v paměti. Tohle prostě není ten druh hororu, který si budete ještě dlouho pamatovat. Ale já se bavil. I když musím napsat, že jednička mi přišla lepší. Mnohem lepší. ()

mikessc

Ci je dvojka lepsia jako jednotka? Podla mna urcite o trochu hej. Vrazdy zaporakov mali urcite vacsie caro,ale hodnotim rovnako troma hviezdickami. Taky priemerny horor. ()

wowylgu313

Včera jsem psal recenzi na první díl. Kde jsem musel dát donucené dvě hvězdy. U druhého dílu jsem přemýšlel zda dát taky jen dvě a nebo tři. Nakonec jsem dal také jen dvě, kdyby byla možnost dát dva a půl tak by to bylo tak ... Oproti jedničce méně napětí ale lepší "pointa" "zápletka" dejme tomu. Horší obsazení a horší herecký výkon. Titulky hned na začátku dodali pocit že se jedná o True Story , pocit byl ovšem v půlce filmu zničen a vyvrácen. Zde začátek super, prostředek nuda, konec ušel. V procentech 50% a vím že si na toto dvojdílné umění už minimálně dalších deset let nevzpomenu. ()

Nikolas__

Zaměnitelný hotelový slasher, který se z poměrně vysoké většiny stejně odehrává v exteriérech, nicméně si myslím že to filmu spíše přilepšilo. Jinak je to i s přihlédnutím na nikterak velké očekávání (moje) těžce průměrný horor se snuff tématikou, který nenabízí větší zábavu, než tu která jasně plyne z anotace nebo plakátu. 50% ()

david666

Nic nového pod sluncem - takže průměrné ***. Vše tady už v nějaké podobě bylo, na druhou stranu jako prequel film není až tak špatně vymyšlen a příběh dává smysl. ()

sAreOn

Musím řící, že jsem z tohoto filmu měl docela strach, jak dopadne. Přece jen jako sequel se musel držet předlohy, která díky jednoduchému schématu moc způsobů na inovaci nepřinášela. Ovšem scénaristé si s tímto poradili vcelku dobře. Příjemná béčková atmosféra, absence nelogických situací jsou přednostmi tohoto filmu. Konec je vcelku nečekaný. Ovšem jinak nic nového nenabízí, je to stejné jako jednička avšak o něco horší. Každopadně ale je to jeden z lepších hororů... ()

till85

Vzhledem k tomu, že ani první díl mě nijak neoslovil a tenhle počin mi přišel ještě o trochu slabší nemůžu dát jinak než za 2.Prvních cca 30 minut ušlo jenže pak film spadl do klasického sledu událostí který jsme měli možnost vidět v x různejch filmech tohohle typu. ()

R-Fitch

Druhý díl, aneb (jak je dnes u druhých dílů moderní) jak to všechno začalo. Problém je v tom, že tady ani tak nejde o psychologickou atmosféru jako u jedničky, tohle je standartní studentská vyvražďovačka, jakých na nás USA poslední léta chrlí už moc. ()