Neporaziteľný: Vykúpenie

• Slovensko Neporaziteľný 3: Vykúpenie (viac)
všetky plagáty

Odvtedy, čo ruský trestanec Boyka (Scott Adkins) utrpel v drsnom súboji vážne zranenie kolena, už, žiaľ, nie je obávaným bojovníkom, akým býval... Vlastne je už dobrý akurát tak na to, aby v base čistil záchody, takže mu rozhodne niet čo závidieť. To sa však zmení v momente, keď sa dozvie, že sa chystá nový vražedný turnaj väzňov, ktorého sa zúčastnia len tí najlepší bojovníci z rôznych kútov sveta. Boyka totiž vie, že práve účasť na turnaji a prípadné víťazstvo mu môžu opäť vrátiť jeho hrdosť, postavenie a možno dokonca i vytúženú slobodu. Presne tú má totiž víťaz turnaja prisľúbenú ako odmenu... (TV Markíza)

Autogram odpad!

Škoda, že som sa nedozvedel, či tí väzenskí bitkári vo svojom voľnom čase, keď netrénujú, čítajú Dostojevského alebo Tolstoja. ()

Avari.73

Béčko jako vyšitý. Na nic víc než na arénovku si to nehraje, což je jen dobře. Akce je skvěle přehledná v době roztřesených kamer. Bohužel mě tam některé věci silně iritovaly jako například zrychlené záběry při neakčních scénách, těžká klišovitost a tím předvídatelnost od první minuty. Ani Adkinse nemusím, i když uznávám, že kopat do hlav asi umí. Bohužel jsem z těch psychopatů neměl komu fandit, takže o vykoupení nemůže být řeč. Krvavý sport je pořád nedostižný. ()

Kosmik 1

Nezlobte se na mě, že nedržím basu a nedám vysoké hodnocení, ba ani průměrné, jako většina z vás. Bohužel mě to přišlo už moc přímočaré a souboje buď děsně přehnané a nebo naopak dost trapné (hlavně chvíle, kdy bojovník stojí a nechává se v klidu mlátit). Zároveň si myslím, že profesionálové, co se zabývají bojovými sporty, musí už nad tímto nevěřícně kroutit hlavami. Dvě hvězdy dávám za celkem slušný závěr, z kterého v podstatě kouká pokračování. Ale já už nevím, zda se mám vlastně těšit. 40% ()

Stasz

Jurij Spojka je opět na scéně a předvádí návrat na vrchol doslova ze sraček.. Ty jeho pohyby popírající Newtonovy zákony mě rozhodně bavily a ten švidravej drogista tomu taky dal říz. ()

Pecival

Na to abych si to pořádně užil se to bere příliš vážně. Souboje jsou sice docela fajn (ikdyž připomínají tanec namakaných, nerozbitných gymnastů), ale je jich málo. A mezitím je vata, hodně vaty. Koukatelné, ale nevýrazné, podobně jako dvojka, kde jsem si nemohl ani vzpomenout, že jsem ji nedávno viděl. Každopádně Scott Adkins je docela sekáč, ikdyž to s tou tvrdostí trochu přeháněl. ()

BuryGol

To pamatuju snad poprvý, že třetí díl zastínil první dva. Další vězeňská nakládačka, tentokrát v mezinárodnim podání. Kdo vyhraje, dostane svobodu. Ale co když je to všechno cinklý a Juri Bojka má díky Amíkovi koleno nadosmrti v háji? Má vůbec nějakou šanci, a nebo už si žádnej fight nestřihne? Možná jsem to trochu přecenil, ale dlouho jsem neviděl takovej nářez a tak tomu plnej počet dám. Hlavně jsem objevil novej idol-Scott Adkins! Škoda jen, že musel mluvit ruskym akcentem. A vůbec-kdyby to nebylo celý v tý vyumělkovaný cizácký anglině, mohlo to bejt ještě o chlup lepší. Nicméně to vypadá, že snad bude i čtyřka. Snad to tvůrci nezkazej a bude to taky super. ()

tommmy89

Nuž, film bol v skutku dosť dobrý, avšak netreba sa pozerať iba na stránku akčnosti a spomalených záberov, k čomu klobúk dole. Ale keď sa na to pozriem zo stránky predvídateľného scenáru, hudobnej stránky (Soundtrack), herecké výkony mi prišli ako menšie klišé, ktoré mali starostlivo naštudované a presne podľa predlohy to aj zahrali. Ďalej ma vôbec neuchvátil ten istý znásilnený príbeh, už takmer obohratých amerických väzeňských akčákov.... 3 z 5 ()

sedm.1

Neporazitelný:Vykoupení se dá charakterizovat skutečně jednoduše,stejně jako je jednoduchý celý tento snímek.Totálně debilní děj s parádními souboji.Nejdřív tedy k tomu ději.Jde o skutečně primitivní béčkový story,s ultrašablonovitými postavami,dětinskými dialogy a když neni na pořadí zrovna žádný souboj,tak i docela špatně a nudně natočenými scénami.A k mému smutku se tu neobjevila ani ta špinavá,drsná a nekompromisní atmosféra východních věznic.To vše jde ovšem naprosto stranou,a naštěstí se to stává poměrně po celou stopáž dost často,jakmile přijdou na řadu souboje.Ty jsou totiž po všech stránkách prostě skvělé.Jednak je už jen radost koukat na fantastické muskulatury všech bojovníků a o to je pak ještě větší údiv,co tyto hory svalstev dokážou předvést v bojovém umění.A to je jak perfektně nasnímané(konečně žádné posrané epileptické kameramanské veletoče a žádné slabošské střihačské umění na prvním místě),tak choreograficky do poslední pohybu úžasně vychytané.K tomu jsou ještě navíc opravdu krvavé a nekompromisní,prostě radost pohledět.Ono asi vážně zkrátka skloubit dokonalou bojovou akci s výborným příběhem nejde a tak i zde třeba jako u filmů Tonyho Jaa tupému příběh odpouštím a nechám se unášet parádními řežbami úžasných bojovníků.P.S.Scott Adkins se tímto u mě spolu se zmiňovaným Tonym Jaa dostává na pomyslný vrchol největších akčních řezníků součastnosti! ()

ZkuKol

IIsaac a Scott pochopili, že scénář je zbytečný a vrhli všechny síly do arény. To, co tam vyvádí Atkins, Zaror, Crowder aspo. nemá chybu! Florentine vsadil na dynamickou kameru, klidný střih a skvěle nasnímané souboje. Fyzičnost, pot, bolest a vztek z těhle bitek za zdmi Gruzínského lapáku jen čiší. Občas se tvůrci neubrání a nějaké stopy děje, či dialogů pustí do éteru, ale buď je to k smíchu, nebo tak mimo mísu, že na to brzo zapomenete. Pevně věřím, že přijde třetí turnaj, kde už se nebude mluvit a vyprávět vůbec a já při něm skopnu monitor ze stolu :-) Boyka se vrací a chce být zase nejlepší na světě, turnaj v Gruzii mu to nabízí a navíc při tom pozná spoustu podogbných týpků jako on - k naší radosti!... 80% ()

The Viper

No, na to že je tam několik už tolikrát omývaných klišé a předvídatelný více než Český slavík, tak je to vcelku dobře povedený film. ()

BMAJTZ

Z celé série Neporazitelný asi nejlepší díl. Od příběhu se již tradičně moc čekat nedá, přesto je nejlepší ze všech tří filmů (i když je skutečně průhledný do nejmenších detailů). Každopádně v tomhle díle nás konečně čeká i dostatečné množství akce a zvláště pak bojové choreografie. Smůla je jenom ta, že aby člověk pochopil dění v třetím díle musí být seznámen s dílem druhým který rozhodně tak zábavný není. ()

kenkaku

No konečně... konečně dostal Uri Boyka (Scott Adkins) prostor jaký si zaslouží. Od tohoto filmu chci Adkinse vidět jen jako Boyku. Souboje jak má být a pětihvězdičková podívaná pro všechny co vědí co hledají (poutavá zápletka a citace klasických děl to nejsou... v tom napovím :)) ()

herr_carter

Pro mě o něco slabší než suprová dvojka, i tak si ale tohle pokračování udrželo laťku vysoko, Adkins je prostě zvíře................moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

Kuny27

Absolutně nejlepší z celé série NEPORAZITELNÝch. Děj se mi také docela líbil a hned jak se tam objevil Lateef Crowder hned jsem si vzpomněl na film Tom yum goong. Nejvíce se mi líbila scéna, kdy Uri začne trénovat s Američanem. Doufám že nějaký Neporazitelný ještě vyjde, ale bez Scotta by to nebylo ono… Fighty byly docela dobře udělané, a přesvědčivé stejně jako v Neporazitelný II. ... PS: Prosím vás lidi nekoukejte na tento film v češtině, je to ten nejtrapnější dabing jaký existuje... Originál hlas Adkinse je nejlepší. ()

martinez.

Nějaké objektivní já ve mně mi neumožňuje dát nejvyšší hodnocení, ale ruku na srdce, zíral jsem na to jak krypl a v rámci žánru by se lepší film jen těžko hledal. Páni mají charisma, jsou to prostě nehorázné korby a mlátit se rozhodně umí. Choreograf se vyřádil dosytosti a nasnímání je bezchybné - tak málo střihu v akčních scénách a přitom tak dobře působící lámání čelistí a bohovské kicky jsem snad ještě neviděl. To okolo je sice voda, ale určitě kvůli tomu nejsem zklamaný. ()

Seti

Stejné jako dvojka jen teď vyhrává Boyka :-) Fighty jsou fajn, zbytek je sračka (vážně jsem netušil, že mokrej hadr na podlahu má tak zázračný léčivý účinky, že ze zlomenýho kolena udělá během 5 vteřin koleno použitelný) Zajímavé také je, že všechny finálové souboje v Undisputed sérii nekončí smrtí, ale zlomenou nohou. ()

Spike23

Tak úžasné boje, jako jsou v Undisputed 3, jsem snad ještě nikdy neviděl. Zapomeňte na všechnu tu roztřesenou a v nejnapínavější chvíli se měnící kameru a vychutnejte si pořádné souboje, kde je k vidění každý detail. Tipuju, že každý zde bude kritizovat příběh, který od začátku do konce je jakoby podle nějaké ''oldschool'' osnovy, jenže to mě naopak nesmírně potěšilo. Většina nových filmů se snaží o nějaké převratné příběhy, jenže moc se jim to fakt nedaří, zato Undisputed 3 sází na zaručenou kvalitu dřívějších dob a je to jedině dobře. A i kdyby ne, tak přes všechny ty boje... koho to zajímá? :). ()

jondoe

Treti diel z lahka nadvazuje na druhy. Zatial co bol Uri vojka v predoslem diele zaverny zaporak v tomto diely sa to meni. Nie je sice typickym kladasom, ale clovek mu jednoduchy musi fandit. Co sa tyka obsahu tak ten je velmi jednoducha zalezitost a scenar je na tom podobne. Reziser ma vsak vela talentu a urobil z jednoduchej zapletky velmi solidny akcny film z vynikajuco zachytenymi subojmi. Dokonca sa mi tato cast pacila o nieco viac ako ta predosla. Som velmi zvedavy na dalsie filmy Scotta Adkinsa, pretoze sa mi zda, ze sa z neho moze stat nova akcna superhviezda. Potencial na to urcite ma. Tak isto som zvedavy na dalsie filmy rezisera Isaaca Florentineho a dufam, ze nadviaze na usppech tychto filmov. Velmi ma nimy potesil. ()