Flynn Rider je najúspešnejší a zároveň najhľadanejší zlodej v kráľovstve. Na svojom poslednom úteku sa uchýli do tajomnej, osamelej a, ako sa domnieva, opustenej veže. Chyba! Zo sebavedomého suveréna sa stáva rukojemníkom najzvláštnejšieho stvorenia, aké kedy stretol. Vežu totiž obýva tajomná dievčina s predlhými zlatými kúzelnými vlasmi menom Rapunzel. Zlá starena Gothel ju ako dieťa uniesla z rodičovského hradu, aby z jej dlhých vlasov dlhých dvadsať metrov čerpala mladosť a krásu. Rapunzel celý svoj život strávila zamknutá vo veži s jediným spoločníkom – malým svojráznym chameleónikom. Dnes je vo veku tínedžerky s bujnou fantáziou a Flynnov vpád a následný zmätok je tak vítaným spestrením nudného života. Nečakaná zmena spôsobí, že Rapunzel po prvýkrát opustí svoje väzenie a vydáva sa aj s novými spoločníkmi na dramatický útek, plný dobrodružstva, zamotaných situácií a divokých zážitkov, pri ktorých ich životy visia doslova – na vlásku... (TV JOJ)

mirak2

Animovaná haluška, ktorá neurazí, ľahko môže pobaviť a pre deti je to jednoznačne výborné vyplnenie 90 minút. SK dabing celkom v pohode ()

Zajija

Další kvalitní animák, kterých v poslední době jen přibívá. Nemám co bych tomuto dílu vytknul. Bylo to zábavné, pěkné i český dabing byl povedený. ()

KdG

Disneyovky obvykle moc nemusím, ale tohle bylo díky rajcovní princezně a komické dvojce kůň a chameleon fakt koukatelné. A i to většinou trapné zpívání odpouštím. ()

will.i.am

Zaujimavy napad spojit namety z x rozpravok do jednej s uplne novym pribehom. Typicky WD s pesnickami (bez ktorych by som prezil) s happyendom a krasnou animaciou a'la Pixar. Cely film som myslel, ze dam 3* ale ku koncu som sa rozhodol dat 4*. Bez pesniciek by som dal mozno aj 5* :D Jedno odporucanie: Ak to chcete pozerat s dabingom, urcite radsej so slovenskym. Okrem divne znejucich pesniciek v cestine, je tam aj uplne vymyslene meno princeznej, pricom v slovneskom ostalo povodne ;-) ()

Zombiepod

Veľmi sympatická a pekná rozprávka, ktorá nám síce neukáže nič nové a je na môj vkus možno až príliš uspievaná, však určite zdvihne náladu najmä vďaka chameleónovi a koňovi, inak by ma to možno ani tak nebavilo. Na tomto filme však niet veľmi čo vytknúť, deti budú nadšené a starší sa aspoň trochu zasmejú, mne to ale jednoducho príliš nesadlo. ()

P.H.

Musím říct, že jsem se příjemně bavil, zejména chameleon a oř mi dělali radost:) Chodit se sotva tříletým dítětem na film v původním znění s titulky je hovadné už z podstaty, takže jsem absolvoval dabing - a nemůžu říct ani slovo proti (ano, písničky jsou poněkud infantilní, ale koneckonců je to pohádka, žeano). Navíc z hlasu herečky (?), která dabovala a zpívala princeznu, jsem byl zcela unešen. Čichám, čichám nový talent. Nádherná barva, bezchybné frázování... Nevíte někdo, kdo to byl? P.S. Dcera ten film odkoukala od začátku do konce bez jediného poposednutí. To se mi ještě nestalo :) ()

Koonix

Po Shrekovi je to určite rozprávka s najsympatyckejšími hlavnými postavami. Ak mám pravdu povedať, rozprávky v ktorých sa príliš spieva ma moc neberú, preto som od Tangled nečakal príliš veľa. Ale bol som veľmi prekvapený. Skladby boli skvelé, pri niektorých som bol dokonca dojatý!:-) Celé sa to rezko hýbalo ku predu, ani chvíľu nebola nuda a 90 min. v kine ušlo tak, že som ani raz nestihol kuknúť na hodinky. Slovenský dabing pohoda, oveľa lepší ako český a 3D stálo skutočne za to. Ešte k tomu tie super vlasy, koňopsa a panvicu a je to na 10/10:-) ()

1Lucie1

Ta pánev a ten kůň tomu dodají šmrnc :D Jo a ten kluk je typický rošťák a ta slečna typická rozkošná princeznička :) Moc pěkná pohádka 5 * ()

Alojs

Příjemná pohodovka, která neoplývá takovou kadencí jako první Shrek, Úžasňákovi, popř. první Doba ledová - přesto v současné záplavě animákovin náznak jisté svěžesti... Jsem rád, že se o to zasloužili zrovna profíci od Disneyho. Jejich rukopis je zkrátka JASNÝ a dokonale funkční. ()

MaryLynn

Řekněme, že to byl animák, u kterého jsem chvílemi přestala dělat jakoukoli činnost a jen zírala. Velice dobré. Maximus je můj favorit! :) ()

web-dat

Moje 3 letá dcerka si po klasikách (popelka, sněhurka, Pocahontas) oblíbila i tuto pohádku. Protože se i mě velice líbí dávámplný počet bodů a řádím si ji mezi klasické pohádky. ()

ClapTrap

Velmi zábavná podívaná, se skvělými efekty a dovolím si tvrdit, že to hodně konkuruje Pixaru. Nejspíš je to tím, že jsem celkem romanticky založen, ale příběh, leč byl lehce předvídatelný, se mi moc líbil. Takřka muzikálový doprovod, při některých scénách byl pěkný a film neztrácel tempo, díky němu se na to velmi pohodově dívalo. Byly tam také příjemné fórky, které stojí za zapamatování a když to tak vezmu kolem a kolem, tak prostě musím dát 5*. {viděno na PC > televizi ve Full HD} ()

Stanix

Klasická roztomilá disneyovka ve velice podařeném grafickém kabátku. Na rozdíl od většiny ostatních animáků se nesnaží rozesmívat každičkou scénkou. Humorných gagů zde není přehršel a přesto je děj velice zábavný. Nejedná se o žádnou parodii na filmy a pohádky ála Shrek, ale o čistokrevnou rodinnou pohádku, která určitě zaujme dítka i rodiče. ()

VvV14

Výborně jsem se bavil. Je to jeden z nejlepších animáků co sem kdy viděl. Perfektní pohádka pro děti a skvělá komedie pro dospělé. Ať si říká kdo chce co chce já tomu těch 5* dát musel. ()

TommyDiamond

Úžasný animák pro celou rodinu. Hrozně mě mrzí, že jsem na tom nebyl v kině. Asi nejlepší co jsem letos viděl. Jsem dost proti tomu, když se v animáku zpívá. Myslím si, že se tím akorát natahuje stopář filmu. Jenže ve filmu Na vlásku to bylo jinak. Písně opravdu seděli do děje a navíc pobavili. A celý příběh byl perfektně vytvořený, napínavý a vtipný. Nejvíc mě asi pobavili bandyti v hospodě a kuň Maxim. Celkově 90% ()

Našla hraná verze Na vlásku Lociku?

Našla hraná verze Na vlásku Lociku?

13.08.2023

Zloduši od Disneyho dostanou seriál

Zloduši od Disneyho dostanou seriál

05.03.2019

Visí vám v pokojíčku plakát Jokera, v dětství jste vždycky fandili Darthu Vaderovi a Hans Gruber je podle vás pravý hrdina Smrtonosné pasti? Pak pro vás má studio Disney dobrou zprávu, po vzoru… (viac)

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

29.10.2017

Po seriálovém Chuckovi by člověk Zacharymu Levimu prorokoval velkou kariéru - zatím se k ní ale neodpíchnul. Jeho největším kinoúspěchem je animák Na vlásku, v němž namluvil zlodějíčka Flynna, a… (viac)

Raubíř Ralf hraje dál

Raubíř Ralf hraje dál

14.07.2015

Od premiéry disneyovského animáku Raubíř Ralf už uplynuly téměř tři roky. John C. Reilly (Strážci Galaxie) tehdy namluvil videoherního záporáka, který se chce stát hrdinou, a byla z toho téměř… (viac)