Kráľ Aztékov

• Česko Tyranosaurus: Zhouba Aztéků (viac)

V ráji na zemi přežijí jen ti nejvznešenější.
Píše se rok 1518 a španělský dobyvatel Ernesto Rios se chystá prozkoumat odlehlé údolí v Mexickém zálivu. Tam žijí Aztéčtí bojovníci v křehké harmonii s neuvěřitelnými tvory, mezi něž patří i Tyranosaurus Rex. Dobyvatelská touha po hojnosti ale naruší tuto symbiózu a Tyranosaurus spustí vražedné běsnění. Rios tak musí spolu s krásnou aztéckou princeznou zničit tyto obry, aby se sami nestali jejich potravou. (oficiálny text distribútora)

Brano odpad!

Keď na to pôjdete ako na komédiu, možno vás to skôr zaujme. Strašne amatérsky natočené, s dosť primitívnym scenárom, ktorý autor asi napísal hodinu pred natáčaním. ()

Fenris 13

Stejně jako Žralokonádo, je i tohle klenot světového filmu. Azték přikyvující španělskému mnichovi se slovy "Vím, říkal jsi, že přijde armáda." sledujíce přitom sedm chlápků oděných jak na LARP s oparukovaným "Cortesem" Zieringem, na to se nedá zapomenout. ()

Pochtli

Bavil jsem se až do konce, ty dialogy, nesmysly, tyranosaurus jako by utekl ze hry Doom.. :oD Trocha toho sexu a bylo by to hrané péčko jak vyšité. ()

Neklan006

Totální béčková bomba. Panoramata, temperama pomalovaní Aztékové, španělští conquistadoři, krásnej digisaurus, nechybí ani zábavný katolický kněz, přinášející divochům slovo Boží. Co chcete víc? ()

DeDanu

Tyranosaurus byl zhoubou Aztéků. Tenhle film byl málem zhoubou mou. Chechtala jsem se od úvodních titulků tak strašně, že mi můj ze všech nejlepší manžel asi ve třetině filmu, z obavy o mé zdraví, rázně vypnul televizi. ()

johnsnow

V pohode mogbsaterík kde síce rexo je o ničom ale celkovo storka neni špatná ani súboju indiánov a Španielov nie sú zlé. A tá nemecká trikolóra ako farba indiánov je topka ()

bobin odpad!

Nevím, co mě to napadlo si pustit tuto hrůznou a pomatenou debilitu . Ale dobře mě tak . Alespoň si příště dám kakra pozor na latinské názvy historických oblud, které kdoví jestli vůbec v těchto anatomických podobách existovaly . ()

kolin666

Skupina asi šesti conquistadorů se rozhodne dobýt Mexiko. Problém jim dělá i desetičlená vesnice a ke všemu se tu objevuje tyranosaurus. Zbytek už radši nekomentuju, ale zasmál jsem :D ()

Mr.Hlodavec

Absolutní špička mezi céčkovými filmy. Tuhle "zhoubu (šesti) Aztéků" opravdu překoná jen málo co. Natočit dobývání Ameriky asi tak v 10 lidech, vecpat tam Tyranosaura zralého na ortopedii a zároveň i romantickou linku se stromovým sexem - na to musíte mít koule. Jestli jste fandové blbých filmů s počítačovými příšerami, tak si tenhle CGI majstrštyk opravdu nechte až někam na konec. Páč tohle je klenot. ()

silak_xup

Tomuto filmu nejsem hoden dávat hodnocení, jelikož je nad mé chápání. Uvidíte v něm kupříkladu vězení pro Španělské nájezdníky v podobě výběhu pro prasata s půl metru vysokým plotem, věčně zkaleného kněze, zhoubovaného Španěla, který jako lusknutím prstu přestane být zhoubovaný, milující se dvojici ve chvíli, kdy na ně útočí velmi precizně digitálně zpracovaný T-rex a podobné laskominy. Jo a finále? Tak to se nechte překvapit, protože finále s pyroefekty a proslovem zlitého kněze vám možná změní život. ()

mnx

Jednu si to zaslouží, protože se u vskutku "realistických" animací dinosaura královsky pobavíte :))) Vlastně i všechno ostatní je k smíchu, a jako nechtěná komedie to funguje dokonale. ()