Kráľ Aztékov

• Česko Tyranosaurus: Zhouba Aztéků (viac)

V ráji na zemi přežijí jen ti nejvznešenější.
Píše se rok 1518 a španělský dobyvatel Ernesto Rios se chystá prozkoumat odlehlé údolí v Mexickém zálivu. Tam žijí Aztéčtí bojovníci v křehké harmonii s neuvěřitelnými tvory, mezi něž patří i Tyranosaurus Rex. Dobyvatelská touha po hojnosti ale naruší tuto symbiózu a Tyranosaurus spustí vražedné běsnění. Rios tak musí spolu s krásnou aztéckou princeznou zničit tyto obry, aby se sami nestali jejich potravou. (oficiálny text distribútora)

VelitelDezko odpad!

Tento film by som v niekoľkých bodoch popísal asi takto: 1. Nie veľmi dobre premyslený dej 2. Postavy trpiace idióciou 3. Mizerné choreografie pri súbojoch (napr. ten rapiérový súboj) 4. Nezáživný dej 5. Nudné a nezmyselné dialógy 6. ALE výborne animovaný T-Rex - vyzeral úplne ako skutočný ....len sa pozrite názov (český preklad) a viete ho ohodnotiť - 0/5 ()

ondrapec

Ve filmu je vlastně všechno špatně. Efekty, animace, scénář a kamera. Ale naproti tomu jsou zde celkem fajn herecké výkony a děj rychle ubíhá, takže se rozhodně nenudíte. Některé pasáže jsou velmi zajímavé a dokonce vám u nich naskočí husí kůže. Jindy se při podobných scénách smějete a ani nevíte proč, snad tou absurditou. Jako odpočinkový film k práci nebo kulisa k popíjení alkoholu s přáteli ideální, ale umělecká hodnota tam zkrátka není. Ale z nějakého mně neznámého důvodu to chci vidět znova. A už jen z toho důvodu, jaká parodie to vlastně je, dávám jednu hvězdu. Tak říkajíc, z pr***e. *10%* ()

icanjan odpad!

Já myslím, že na studentský film dobrý :D Kluci měli rozpočet jen co dostali kapesné (všechny peníze padly na nákup digitálního T-rexe) a museli stihnout termín odevzdání ročníkové práce :) ()