Drobní zubatí chlupatí a lidožraví vetřelci zaútočili na městský věžák v Los Angeles a zakousli se do jeho obyvatel. Josh (Leonardo DiCaprio) se pustí do bitvy o záchranu planety s cílem konečně porazit Critters!  Jste to, co oni jedí! Leonardo DiCaprio bojuje s masožravými chlupatými vetřelci, kteří se vrátili a hodlají zaútočit na obyvatele velkoměst. Osiřelí Critters volně pobíhají po Los Angeles… vzpurní vetřelci bez rodičů terorizují sešlý městský činžovní dům a používají triky, které se naučili z pořadů americké televize. Začíná třetí kolo boje o naši planetu, přičemž největší trofejí pro chlupaté vetřelce budou mozky, srdce, plíce a další lidské orgány, na kterých si pochutnávají nejraději. (oficiálny text distribútora)

misterz

Aj mne sa potvrdilo, že Critters má so stúpajúcim číslom klesajúcu úroveň. V porovnaní s predchádzajúcimi dielmi je tu omnoho menej humoru a hororu je tiež poskromne. Komickosť príšeriek z vesmíru sa mi tu zdala nevyužitá, mohlo sa na nich viac popracovať a pridať viac humorných situácií, prípadne hlášok. Na druhú stranu ide o takú peknú nostalgickú spomienku na Lea, ktorý tu je len taký holobriadok. Nuž, všetci starneme. 40/100 ()

mzss1

Jednička byla vyvedená, dvojka o něco už horší, ale toto mi přijde na podobné úrovni jako dvojka, fakt není co dodat. Takže koukatelný průměr. 56% = *** ()

kingik

Třetí Critters mají jednu raritu. Vedle toho, že jsou ještě zoufalejší než dvojka, se tady také objevil mladý a začínající Leonardo DiCaprio. Byl jedním z nejsvětlejších bodů. Film dostala k realizaci úplně neschopná režisérka Kristine Peterson, pro kterou je tohle její nejlepší film, a to se tedy nemá čím chlubit. Film Gremlins vykrádá tak nepokrytě, až mně bylo hanba, dokonce celý námět byl téměř identický. Pak se film zkouší zase hodit do sebeparodické roviny, když se na scéně zjeví vesmírný lovec žravých potvůrek, ale ani to nepomáhá a všechno jde vniveč. Nevybavuje se mně žádná dobrá scéna, kterou bych chtěl zmínit. Je to jen zbytečné dojení naprosto vyčerpaného námětu, kdy se mělo maximálně dojít ke dvěma dílům a konec. Ještě se mně nestalo, aby se mně v nějaké sérii nelíbil ani jeden díl. Critters si však tohle nelichotivé privilegium vysloužili. 20% ()

LION-MR.T

Po prvních skvělých dvou dílů se trojka usadila v činžáku s typyckou standartní půlou jak to u takovejch B filmů ve své doby bylo,ale pak to nějak zůstává. Leonardo je debil a né herec,ale měl alespoň šanci hrát v něčem dobrém. Celý film je jen utíkání před příšerkamy a jejich likvidací. Ale to,že film dělala ženská je vydařený. ()

PetrPan

Nostalgie na mě působí v případě jedničky a dvojky, které také nepatří přímo do zlatého fondu kinematografie, ale hvězdičku dám za malého Leona Kapra:) ()

SeBig

Párkrát jsem se pousmál nad těma zubatejma malejma šmejdama. Ale ten konec debilní?? Jakože né že by celá ta série už sama o sobě debilní nebyla, ale ten střih v titulkách na konci byl na PŘESDRŽKU. ()

SOLOM.

Tak tohle je už slabší kávička. Průměrná trojka mě prvních zhruba 25.minut nudila a teprve od prvního útoku critters se to pohne k lepším zítřkům. Bohužel menší počet nenažraných příšerek zapříčinil i úpadek humorných scének. Největší škoda je, že nesežrali i tehdy velmi mladého Di Capria. ()

Lacike

Trojka sa zo zapadákova presunula do mestečka, ale praktický celý čas sa to odohráva v jednom paneláku. Z minula sa vrátil už len ožran Charlie, ktorý tu je za totálneho blázna, takže už ani on nebaví. Plus je tu ešte jedno pár sekundové cameo na konci. Detskú megahviezdu z minulých dielov Scotta Grimesa nahradil nejaký antitalent bez poriadnej budúcej kariéry Leonardo DiCaprio. Minimálne podľa toho, čo tu predviedol to tak vyzeralo. Sranda je, že je to druhá hviezda z Titanicu, ktorá sa zaplietla s Crittermi. Ale ani on a ani ostatné postavy ničím nezaujmú. Rovnako vyčíňanie Critterov nie je už tak nápadité. Gore scén ubudlo a ani ich vraždenie príliš vtipné nie je. Čo je trochu zvláštne, keďže tento diel je už načisto v komediálnom štýle. Ale je to taký ten mizerný nezábavný trash, ktorý sa bude páčiť len fanúšikom s veľmi pokríveným vkusom. Na konci sa dočkáme obrovského nápisu: pokračovanie nabudúce, keďže sa to vraj točilo naraz so štvorkou. Ale lepšie by bolo, keby sa skončilo u dvojky a mohla byť z toho solídna béčková séria. Takto kvality výrazne klesli dole. 3/10. ()

5150

Trojka jenom potvrdila sestupnou tendenci série a potěšilo opravdu jen pár maličkostí - mj. mini vzpomínka na první dva díly. ()

Terva

Už to není ono. Půl hodiny na to koukám a nic zvláštního se tam neděje. Jediná věc, která je zajímavá je postava chlapce se jménem Joshua, hraje ho totiž teenager Leonardo Di Caprio. Nepodařený byl i sestřih událostí z předcházejících dvou příběhů. Vše pod dohledem Charliho ( Don Opper ) , který JE zatím jediný drsňák tohoto snímku. Věnuje jednomu z dětí krystal, a povídá, že pokud začne svítit zeleně, je třeba se mít na pozoru. CITÁT - Desert !!!!.......... Scénář tu hodně pokulhává a velice náhodné setkání Joshui a hlavní hrdinky filmu ( už nevím jméno ) je hodně sporné. Nejlepší scéna je ta, kdy Critters sledují v televizi porcování kuřat. Jejich řádění v kuchyni je spíš už trapárna. Nudné, nezáživné z nášivkou - CITÁT - Pokračování příště.......... ()

Astaroth12

Vela sprostých náhôd a nedomyslených situácii vyústilo k tomu, že ma začínal film otravovať. Malí chlpáči boli slušný a bavili ma, no ale na rozdiel od ich ľudských kolegov. Bol to čistý nezmysel, ale aj tak nemôžem povedať, že ma nebavil. Ale keď to porovnám s jednotkou a dvojkou, ma slabšiu úroveň to je jasné. ()

PKD

Opět nebylo ublíženo při natáčení,žádnému z Critters. Ani Charliemu:) Alespoň to tvrdí tvůrci v závěr.titulcích:) Ostatně,jako u všech dílů. Zdá se,že si toho nikdo nikdy nevšiml. Supr fórek. ()

DiCaprio a král současného thrilleru

DiCaprio a král současného thrilleru

24.05.2013

Dennis Lehane je jeden z mála spisovatelů, kteří se nemůžou stěžovat na filmové adaptace svých knih. Filmy jako Sbohem, baby, Tajemná řeka nebo Prokletý ostrov byly úspěšné komerčně i u kritiků.… (viac)