Drobní zubatí chlupatí a lidožraví vetřelci zaútočili na městský věžák v Los Angeles a zakousli se do jeho obyvatel. Josh (Leonardo DiCaprio) se pustí do bitvy o záchranu planety s cílem konečně porazit Critters!  Jste to, co oni jedí! Leonardo DiCaprio bojuje s masožravými chlupatými vetřelci, kteří se vrátili a hodlají zaútočit na obyvatele velkoměst. Osiřelí Critters volně pobíhají po Los Angeles… vzpurní vetřelci bez rodičů terorizují sešlý městský činžovní dům a používají triky, které se naučili z pořadů americké televize. Začíná třetí kolo boje o naši planetu, přičemž největší trofejí pro chlupaté vetřelce budou mozky, srdce, plíce a další lidské orgány, na kterých si pochutnávají nejraději. (oficiálny text distribútora)

kaylin

„Critters 3“ jsou dalším dílem série, která nebyla nijak moc úspěšná, ale svoje jméno si udělala, u nás ji lidé asi celkem znají, protože se do televize dostala a mohli jsme ji vidět několikrát. Nesmíte ale od filmu čekat moc. Je to dobré béčko, které ale v tomhle třetím případě rezignovalo na to, co bylo na jeho předchůdcích tak skvělé – trikové sekvence. Ty zde už v podstatě chybí, a tak opravdu není tolik o co stát. ()

K.I.N.G.

Hodně debilní hlášky, dialogy. Podivní lidé- trapně naivní holka, liný otec, nesympatický DiCaprio,... .Celé je to nechtěně vtipné. ()

Gorehound

Ono sa to snaží o hororovejší haunted house prístup, akurát v hnusnom činžiaku. Vychádza to tak na polovicu, cenzúra asi viac nepustila, ale Leo sa vôbec nemá za čo hanbiť, Critters sú urobení fajn a pohodové nostalgické early 90s VHS béčko to určite je. ()

raimi

Jé, kriťák si brknul. A teď prdnul! Jé, a znova! Velice slabý tři hvězdičky musí tomuhle zdechlýmu pokračování bohatě stačit. ()

honajz2

První dva díly jsou docela zábavné, nenáročné filmečky a popravdě ani trojka mi nepřijde špatná, jen je prostě o něco slabší a třetí hvězdu bych jí možná i dal, kdyby tam byly sympatičtější a zajímavější postavy. Charlie tu ale je, critters taky, z nových postav mě docela bavil ten starší pár (SPOILER který překvapivě přežil KONEC SPOILERU) a popravdě ani nemůžu říct, že by mě to nějak otravovalo. Toho jednoho zhlédnutí a zabití času u toho vůbec nelituji, jen nějak nevidím důvod pro třetí hvězdičku. Možná časem, ale zatím ne. Lepší 2* ()

balba

Škoda opravdu je tento díl dosti špatný.Čekala jsem něco jiného , ale nějak se to nepovedlo.Nejspíše to dali špatnému režisérovi. ()

tom88

Pokles oproti druhému dielu. Chlapci z výroby to mierne posrali, ako by im dochádzali nápady. Hudbu zvolili ku jednotlivým scénam strašnú. Menej akčnosti a hororových scén oproti predošlým dielom je rozhodne na škodu. Je to nedotiahnuté a menej premyslené. Leonardo DiCaprio ako malý harant poteší, no herci ako celok sú hrozní. Ľakačiek pomerne málo a dej slabší, no stále je to pomerne dobrá zábava a pre tých čo majú radi Critterov (ako som ja), treba vidieť. Záver kazí celý film a Charlie ako lovec Crittov je jednak stašná postava a strašný herec. Vidno, že sa tvorcovia príliš nepárali. Pre mňa je to ešte stále fajn a znesiteľná záležitosť. 45% ()

kosta73

Byla to právě trojka, která mě dovedla k celé serii. Ohromen nostalgií pouze konstatuji, že na základy se prostě nezapomíná. Magic Box patří můj dík. ()

Decker odpad!

Je to opravdu k smichu kam az se da zajit. Musim vsak priznat pokud bych tento film sledoval jakkoli necim omamen jednalo by se o vytecnou sebeparodii a grotesku pri ktere bych se asi velmi bavil. ()

filmmovier

No... nebyla to až taková hrůza, jak jsem čekal. Nicméně - veškerý vtip téměř vymizel a už se tam tak nějak podivně vaří z ničeho. Na příchod Critters se opět čeká poměrně dlouho a když velmi pozvolna dorazí, nudí vlastně i oni a většina jejich scén je debilní. Tak proč ty tři hvězdy, ptáte se? Inu, jak už jsem říkal, nebyla to až taková hrůza, jak jsem čekal. A ta holka (Aimee Brooks) byla skvělá (nejen jako postava, ale i postavou a tak... však víte). A ty tři hvězdy tam jsou i za DiCapria (neví někdo, co je ten v té době přibližně na dvanáct let vypadající mladík zač? Je to docela sympaťák). A taky je to za Critters. Jen a pouze za ně, protože jsou skvělí. A za Charlieho, to je prostě sympoš. Všechno ostatní je nuda. Postavy. I scénář. Nic inovativního, ale dá se to přežít. A krom toho, pro podobný věci mám nějakou podivnou slabost, takže i když je to sice špatný, moje sympatie to má - důvody výše. 60% (ale lehce, nepatrně, téměř nulově, se v hloubi duše za takové hodnocení stydím, ale sežer to critter). ()

lennyd

Annie se svým otcem a bratrem se vrací z výletu, když se jim stane nehoda, která je donutí zastavit na malém parkovišti. Zde se Annie pozná s Joshem, a společně je vyděsí podivín Charlie. A jak je někde poblíž Charlie, lovec critterů, znamená to, že jsou blízko. A jedno critteří vejce si opravdu Annie odveze domů. Hnedka stejný večer, musí celý dům čelit útoku čerstvě vylíhlých critterů, kteří se jako obvykle před ničím nezastaví. Až příchod Charlieho jako vždy všechno vyřeší ... Tak toto je typický představitel filmu, který je natočen jen jako pokračování známé série, a nepřináší zhola vůbec nic. Critteři napadnou celý dům, ale to je stejně úplně jedno, protože postavy jsou natolik všední, že si nikoho z nich nijak nezapamatujete. Jediné co stojí za zmínku, je mladičký Leonardo Di Caprio, i když to jak se cizí kluk dostane do napadeného domu je taky pěkně uhozenej. Critters měli dvojkou skončit, a to mi nikdo nevymluví... ()

Danny F.

Ty potvory snad nemají dost:-) To mě podržte, DiCaprio v hororu?! Mazec. Tak jako druhé pokračování je i toto o trochu drsnější a napínavější. Dost mě pobavila scénka s prdícím crittersem co se přežral fazolí. 55% ()

Kosmik 1

Zdejší hodnocení díl od dílu pomalu, ale jistě klesá. Zato mé nadšení je pořád stejné. Já prostě ty malé chlupaté podhazy žeru. :-) ()

DiCaprio a král současného thrilleru

DiCaprio a král současného thrilleru

24.05.2013

Dennis Lehane je jeden z mála spisovatelů, kteří se nemůžou stěžovat na filmové adaptace svých knih. Filmy jako Sbohem, baby, Tajemná řeka nebo Prokletý ostrov byly úspěšné komerčně i u kritiků.… (viac)