Přenesme se do budoucnosti. Konečně se na Zemi podařilo vymýtit poslední Critters, jenže posádka vesmírné lodi objevila podivná vejce. Nemají nejmenší tušení, co se z nich vylíhne, takže znovu potkáváme nebezpečné lidožravé vetřelce...  Těsně předtím, než lovec Charlie zneškodní poslední vejce Critters, obdrží zprávu, že by bylo nezákonné jejich druh z galaxie zcela vymýtit. Pošlou mu transportér, do kterého Charlie uloží vejce, jenže zařízení ho bohužel vezme s sebou a následně se ztratí ve vesmíru. Po třiapadesáti letech ho hluboko zmrazeného najde posádka soukromého sběrače trosek, pod vedením bezohledného Ricka. Jménem společnosti mocného Terracora převezou transportér na prázdnou vesmírnou stanici, Jenže Rick je zvědavý, a tak ho otevře… a tak bude mít Charlie co dělat, aby Critters nesežraly všechny, kteří se jim nevědomky připletou do cesty. (oficiálny text distribútora)

schizmo

Spíše nostalgie, než objektivní hodnocení, ale tenhle film pochází z období mého dětství / puberty, kdy jsem nekriticky sjížděl vše, co mělo byť jen z dálky nálepku horor. Druhý díl této série byl vlastně můj první horor v kině, pokud nepočítám Vetřelce v těhotenství mé matky :D, takže prosím omluvte sentimentální pohled. Na druhou stranu film spíše těží z odkazu prvních dvou dílů, než ze samostatné životaschopnosti, ale už jednička naznačila, že tady nemůžeme brát všechno zcela vážně, což se u čtyřky dodržuje více než hojně :). ()

korbitch22 odpad!

Spojte kokota bez jakéhokoliv umu či invence,s mizerným scénářem,jenž vykrádá vetřelce,star wars,terminátora a vesmírnou odyseu,přidejte mizerné herce a droboučký rozpočet,smíchejte s externími záběry laciné sci-fi Android z roku 1982,deset dní lehce vařte v kotlíku z nudy a máte Critters 4.Nudný a dementní blábol,který parazituje na svých třech výborných předchůdcích.Pryč je veškerý humor a nadsázka,atmosféra neexistuje,příšerné efekty a otravná hudba.K tomu z parchantění mé milované postavy vesmírného lovce s tváří Terence Manna a mám tu čistokrevný odpad.0%. ()

tom88

Vítajte na pohrebe, na pohrebe mojej obľúbenej série o Critteroch. To snáď ani nešlo viac pochovať. Priame pokračovanie tretieho dielu sa maximálne nepodarilo a to som si myslel, že v trojke dochádzali nápady, tak to tu už teda dávno došli. Presunutie deja o 50 rokov neskôr a vo vesmíre mi vôbec nesedelo. Trojka bola ešte ako tak obstojná a zábavná, no štvorka je nudná, iba veľmi minimálne hororová, nezábavná a bez lepšieho nápadu. Herci sú strašní, hudba niekde mimo. Dlho sa nič nedeje, bez doprovodu crittov, len sem tam nejaká scéna to zachraňuje, ale to je bieda. Ako keby to ani nebolo Critters. Je to skôr viac sci-fi ako horor. Toto proste nemalo vzniknúť podobne ako nemal vzniknúť záver v Critters 3, ktorý bol predzvesťou niečoho príšerného ako je Critters 4. Škoda pochovania série a to som sa tak tešil a premýšľal o možnom Critters 5, teda až dokým som nezhliadol Critters 4. Posrali to na plnej čiare. 20% ()

castor

Pláchly z jedné vesmírné lodi, napáchaly dole na Zemi dost škody, aby se zase objevily v jiné lodi, na které posádka objeví podivná vejce. Tehdy jich byla plná televize. Kruh se uzavírá, hodně žravé potvůrky se ovšem vracejí naposledy. Propadáme se, propadáme. Ostatně se to dalo čekat, ač bych klidně přivítal nějaký remake. Lehká zvrácenost, černý humor, napětí, na svou dobu velmi dobré efekty – to všechno bohužel odvál čas a čtyřka vznikla jednoduše proto, aby to zacinkalo. ()

Shit

Příšerná slátanina, která má s původníma Critters společný jen to, že zase šefíkovy crittrers ustřelí háro a druhej se mu vysměje, jinak se jedná o takovej hodně nepovedenej pokus o okopírování Vetřelce3,bohužel naprosto nepovedenej a nudnej, ani to zabíjení critters mě tady už nebavilo, což už je co říct ()

• Všechny externí záběry z vesmíru jsou z filmu Android (1982). (HellFire)
  • Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)
  • Jediný film zo série, v ktorom príšerky nedisponujú schopnosťou vystreľovať smrteľné ostne. (beso74)