Drobní zubatí chlupatí a lidožraví vetřelci zaútočili na městský věžák v Los Angeles a zakousli se do jeho obyvatel. Josh (Leonardo DiCaprio) se pustí do bitvy o záchranu planety s cílem konečně porazit Critters!  Jste to, co oni jedí! Leonardo DiCaprio bojuje s masožravými chlupatými vetřelci, kteří se vrátili a hodlají zaútočit na obyvatele velkoměst. Osiřelí Critters volně pobíhají po Los Angeles… vzpurní vetřelci bez rodičů terorizují sešlý městský činžovní dům a používají triky, které se naučili z pořadů americké televize. Začíná třetí kolo boje o naši planetu, přičemž největší trofejí pro chlupaté vetřelce budou mozky, srdce, plíce a další lidské orgány, na kterých si pochutnávají nejraději. (oficiálny text distribútora)

Johnny22

C3 se ke mě dostalo o dost později než první dva. Je to komornější, má to podivně depresivní atmosféru, ale pořád je to sranda a pořád jsou tam ty vykutálený nenažraci. ()

Frood

Jasne, že za 4*, i když je slabší než první a druhý díl. Ale už kvůli vzpomínkám na sjíždění VHS s Critters I až IV v devadesátkách nemohu dát méně. ;-) ()

RADX1

Třetí díl je oproti předchozím dvěma úplně o něčem jiném. Ne ani tak příběhově či jinými prvky, ale kvalita šla drsně dolů. Předchozí díly se příběhově točily okolo dětí (nebo spíš jednoho dítěte). Jenže trojka už je opravdu horor pro malé děti. Přidalo se ještě více vtípků - bohužel velmi nepodařených, které kazí i ty semtam dobré. Prostě dobrý černý humor se změnil na dětinsky trapný humor. A k tomu se ještě scénárista totálně vykvákl na nějakou kvalitu příběhu. Hvězdička navíc za snahu. ()

Sadova302b50

Ne, tudy ne. Na mě zabrala akorát zaslepená láska k ježatým, nenažraným potvůrkám. Oproti hláškující jedničce a ujeté dvojce tenhle film nestál skoro za nic. Z to "skoro" dávám 32% ()

Daumatin odpad!

Počas celého filmu som iba neveriacky krútil hlavou, že v takomto nechutnom odpade hrá mladý DiCaprio. Každý nejako začínal, každopádne film som dopozeral iba s veľkým sebazaprením a tých 81 min. bolo pre mňa nekonečných. Debilný film s hlúpym scenárom v ktorom absolútne nič nefunguje. Horor?? Really?? Tak potom asi komédia, ale hrozná. Za mladého DiCapria 5% ()

SNCIS

"Slyšíte to? Můžou být kdekoliv kolem nás... Nad námi, za námi nebo v zemi. Myslíte, že je to nějakej vtip? Myslíte, že je to nějaká hra? Jsou hladoví. Nedělají nic, než že žerou." Na začátku je menší rekapitulace, stříhák z jedničky a dvojky. Poté následuje klasická vata, takže spousta řečí o ničem. Až okolo 30 minuty se konečně začne něco dít. Postavy jsou nové, kromně lidského ničitele critters. To je vzhledem deb*lek, který připomíná bezdomovce. Z předchozích dílů už ale víme, že vzhled klame. Celé se to odehrává v jednom baráku. Naštval mně konec, neboť koukám s otevřenou pusou, co se děje a najednou - Pokračování příště! Jinak to není nudné jako jednička, ale není to ani zábavné jako dvojka. - 60%. ()

DiCaprio a král současného thrilleru

DiCaprio a král současného thrilleru

24.05.2013

Dennis Lehane je jeden z mála spisovatelů, kteří se nemůžou stěžovat na filmové adaptace svých knih. Filmy jako Sbohem, baby, Tajemná řeka nebo Prokletý ostrov byly úspěšné komerčně i u kritiků.… (viac)