Critters se vracejí na Zemi a hledají ztraceného přítele, kterého tam zapomněli. Přistanou v Burbanku a brzy zaútočí na skupinu místních středoškoláků... (JasonCZ)

Beckett51

Neskutečně dementní sebeparodie a přesně to, co bych od nových "Krýtrsek" očekával. Zelená krev, koulející se chlupy se zubama, příšerný herecký výkony a samozřejmě nesměl chybět Matrix a Avengers. Bavil jsem se. ()

ledzepfan

Svět se asi fakt v kravskou piču obrací, když takový zástup lidí nedokáže poznat proč je tenhle miniseriál tím zdaleka nejlepším co se v brakoidním světě Critters za posledních 30let událo.. Nadhled, popkulturní odkazy, lehkost, nespoutanost, srdcařské fanouškovství.. Pořád nechápačka?Nic?! ... Osobně mě to bavilo dokonce více než první dva filmy, které si drží svůj status nedotknutelnosti jen díky sentimentem pokřiveným vzpomínkám z dětství (nás co jsme na to na začátku devadesátek koukali jako na svatý obrázek).. ()

korbitch22 odpad!

Další zničená šance. Potenciál látky Critters v dnešní době a s dnešní technikou je neskutečný, místo toho vznikne internetový seriál jak vystřižený z Disney Channel. Příšerné efekty, příšerní herci, příšerný scénář. Evidentně se to nechtělo brát vážně, ale tohle se vymklo někomu z ruky. Naprosto nesnesitelná sračka. Critters pro děti od 3 do 6 let, ty vole to není snad ani možný. 0%. ()

PKD

Nehorázně ujetá úchylárna, kterou nesmíte bráti vážně, jinak se zblázníte.;-) Napřed jsem se divil, proč má tato série více % než následující film, ale po důkladném shlédnutí, už tomu naprosto rozumím. Páč zde jsem totiž cítil to, co ve filmu vůbec...atmosphéru filmové tetralogie a to cením. Takže přes všechny ty ujetosti (pořád nechápu, jak ji mohl oplodniti) se jedná o ač to možná zní divně, plnohodnotný příspěvek do série Critters. Bod za nájemného lovce, maskujícího se jako poslíček a stejně jako ve filmu v závěrečném díle (s totál otevřeným koncem, jak jinak:) special guest star...megakoule, zanechávajíc za sebou ohlodané kostřičky.;-) Není to sice Rko (předpokládám) ale ve výsledku mi to příjde o dost krvavější, než film. Spokojenost, takže jsem to zvýšil na 4. ()

Campbell

Po traileru jsem se bál. Hodně. Critters je pro mě poklad, vyrůstal jsem na něm a i když jsem hodněkrát chtěl sequel tak jsem nakonec říkal že to možná není dobrý nápad. Naneštěstí tohle není další díl, spíše jako, parodie. Příběh o tom že prcat s Crittersákem není dobrý nápad. Nejvíce jsem se bál režiséra. Jeho Zombivears mě totálně nebralo, naneštěstí tohle je zábava. Seriál má 8 dílů a každý díl trvá ani ne 10 minut takže se člověk ani nenudí. Humor je stupidní. A mluvící Critters mi uplně nesedly. Pro mě průměr. Čekal jsem to horší. ()

• Natočeno jako celovečerní film, ale rozděleno do 8 samostatných epizod. (JasonCZ)
  • Při pohledu z lodi nájemných lovců (cca v čase 2:35) je vidět na palubní desce Rambo konzole, která zapadá do staré éry původních filmů. (Brainstorm)