Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore a Jennifer Connelly v romantické komedii o moderních vztazích a především nesnázích plynoucích z nedorozumění s opačným pohlavím… Ženy a muži. Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu, společně obývají Zemi, a třebaže jsou jako oheň a voda, musejí a hlavně chtějí spolu žít. Jen to občas nejde tak lehce, jak by si obě zúčastněné strany představovaly. A ani hlavní hrdinky a hrdiny superhvězdně obsazené adaptace stejnojmenného bestselleru Grega Behrendta a Liz Tuccillové rozhodně nečeká lehký boj. Skupina mladých lidí z Baltimoru totiž momentálně prochází velkou krizí vztahového života a hledáním velké osudové lásky. Místo ní ale přicházejí stále komičtější a úsměvnější situace, které dokáže napsat jen sám život. Ono i takové rande se totiž během několika málo minut může stát absolutním peklem a stačí k tomu opravdu málo. Ostatně všichni to známe... (oficiálny text distribútora)

Terez.S

Moc jsem od toho po posledních očekávávaných komediích, které nakonec nebyly vůbec vtipné, nečekala, takže se mi to nakonec docela líbilo. Není to žádné "wow" a není to ani film, ke kterému se budu často vracet, ale bylo to milé a docela to utíkalo. A taky se mi poprvé líbila Scarlett - něco na ní přece jen je :-) ()

moviesfan

Film mě ničím zvlášť neoslovil. Příjemná podívaná to byla, ale nedokázala mě zaujmout. Nevím jestli bylo dobře zabývat se několika životy naráz. Zřejmě ano. Velkým kladem je dámské herecké obsazení (samozřejmě pro dámy i pánské;) ), které mi umožnilo krásnější zpestření tohoto filmu. ()

Chermy

Depresivní! Jediné co si pak říkáte je, jak se lidi zneužívají a kdo si to dřív uvědomí, nedostane tolik přes frňák ()

JohnCZ

Hodně průměrná romantická oddychovka. Opravdové komedie pomálu, ale od průšvihu to zachránilo pár úsměvných scén, příjemný soundtrack a hlavně hodně sympatické obsazení plné hvězd. A nejzábavnější dějová linka? Ginnifer Goodwin/Justin Long ()

joehot

Já se u tohoto filmu nenudil, naopak, byl pro mě příjemnou relaxací. Jennifer Connely je jako vždy skvělá a líbila se mi role Justina Longa a (po dlouhé době) Bena Afflecka. Scarlett Johannsson je jakás takás třešnička na dortě... ()

Crazer

Nevěřil bych jak je možno natočit více než dvouhodinnový fim o všedních, partnerských problémech. Člověku se zdají být docela obyčejné, ale když se divák pozorně zakouká a pozoruje, vychází z toho velmi příjemné překvapení. Sice není vše tak dokonalé jako ve snímku Láska nebeská, ale i tento snímek má svě silné momenty i chvilky které diváka udrží v křesle a dokonale pobaví. ()

khedy

Odpočinková romantika, která nás ničím novým, krom svělého hereckého obsazení a úžasně kouzelné Scarlett Johansson, ničím novým nepřekvapí. Pěkný průměr, který si určitě zaslouží pozornost. ()

corpsy

Mal som nádeje, že sa to filmu zo sklonku minulej dekády určite podarilo, predsa len to ešte vtedy nebolo tak strojové a vlezdoprdelkové, ale na prekvapenie, ono to také bolo. Hviezdna zostava mi tak ako jediná zostala ako niečo, čo je v tomto prípade pozitívne, aj keď sa objavia skúsený herci ( viď Ben Affleck ), ktorí si skôr urobia hanbu. Vládne tomu dámske osadenstvo, ktoré nielenže je krásne a príťažlivé, ale popri svojich mužských kolegoch v tomto prípade predstavujú aj herecký talent ( nielen ten vizuálny ). ()

spaceboyCZ

Skvele obsazeny film, ktery se ale od svych prvnich minut natahuje jak mekka guma a neni tomu konec az do finalnich titulku. Bezbrehe a stupidni tlachani, bez vyraznejsiho hudebniho podkresu, s naprostou strnulosti zahrane od vsech predstavitelu, Johanssonovou pocinaje, Affleckem pokracujice a Anistonovou (tady navic se sakra divnym make-upem) konce. Des bes, pritom trailer vypadal vice nez slibne. Ty 2* zachranuje jen Ginnifer Goodwin a jeji postava, ktera je dobre trhla. Ale to je tak vse. Tohle se neda doporucit ani na romanticky vecer ve dvou, ani na uprsene nedelni odpoledne...snad jen pro pripad, ze zadne jine, lepsi DVD nemate po ruce...a do kina? Brrrr, v takovem pripade litry koly a zasobu nachos s sebou... ()

ladko

Priemerná vzťahovka, ktorá bohužiaľ väčšinu času pôsobí veľmi umelo. Dvojice a ich vzťahy nepôsobia uveriteľne, snáď jedine Jennifer Connelly to zahrala výborne a jej postava má aký taký presah. Inak pozrieť sa to dá, dokonca sa dajú nájsť aj dvojice, ktorým sa dá fandiť, stále ma však film nevtiahol natoľko, aby som zabudol, že je to len film... ()

nirvana91

Tento film poznám už niečo vyše roka a ak som ho odvtedy nevidela 10x tak ani raz. A stále ma neomrzel. Na prvý pohľad človeku možno príde ako väčšina amerických romantických komédií. Má však niečo svoje, niečo iné. Určité okamihy je to pravdivé, inokedy pravdivo kruté. Milujem postavu Gigi. Každá žena sa isto v nej spozná. Možno aj nejaký chlap (ako to bolo s Alexom). Vzťah Jennifer a Bena je jeden z najkrajších. Bradleyho Coopera by som bola miestami preplieskala, jeho postava Bena sama nievie, čo od radosti. Conelly je preňho moc strnulá ženská, niet preto divu, že to s nimi ide dole vodou. A v Scarlettinej postave som sa nachvíľu (nanešťastie) našla (v jej vzťahu s Conorom). Proste jeden skvelý pravdovravný film s vtipom, ktorý roztopí nejedno srdce a spríjemní deň. ()

MartinezZ

21.7.2010 ~ Já vám nevím, mě přijdou poslední dobou tahle romanticko-komediální dramata poměrně divná. Nejsou úplně špatná, ale jakoby nebylo co vymyslet, protože mě to přijde všechno nějaké na stejné brdo. Možná v tom je to plus? Asi čekám od filmů něco víc. ~ Tady totiž v podstatě není nic, co by již nebylo nemálokráte někde jinde někdy jindy s někým jiným a v něčem jiném. Bodejť by ne, je to film o životě samotném, jaký neznám. Zřejmě proto mi nepřišel nijak zvlášť zajímavý, ničím zvláštním si mě nedokázal získat. ~ Sledujeme příběh několika lidí, několika dvojic a dosavadních či budoucích "singles" . Všichni partnery hledají, nachází je, aniž by to čekali, nebo partnery ztrácí. A tak to prostě je, o hledání a zjišťování tajů, co to vlastně znamená, když mi večer po rande nezavolá. ~ Hodně mi to připomíná 500 dní se Summer, ze kterého jsem také nebyl nijak extra na větvi, ač to nebyl špatný snímek. Prostě romantické komedie šmrncnuté dramatem, jedna druhé podobné jako vejce vejci. ()

Alqarin

Místy vynikající pointy, místy vata jako prase (Barrymore a Affleck s Anniston by mohli klidně vyfičet komínem a nic by se nestalo), ale za těch pár mimořádně světlejch bodů dám rád o hvězdu víc - nějak se to přeci vypíchnout musí. ()

mysiak

Kvantum hviezd neznamená úspech, keď scenár stojí za dve veci..vznikla priemerná romantickí komédia, ktorú som nedokázal na jeden krát pozrieť, možno preto že ma to až tak nezaujalo, ale aspoň sa na to dalo dobre pozerať...vskutku normálny romantický film ()

javak810i

Příjemná romantická komedie o vztazích a odlišnému chápání žen a mužů. Místy možná trochu trapné, ale o to věrnější. Hlavní je zde skvělé herecké obsazení (ikdyž Jennifer Aniston moc nemusím), především ženská dvojce Jennifer Connoelly, která je roztomile naivní a Scarlett Johansson, které to v tomhle filmu náramě sekne a je skutečně dost sexy :). Slabší 4* ()

Popluh

Klasická romantická komedie, která svou předvídatelnost vynahrazuje partou sympatických herců. Ničím jinak se však od současného žánrového standartu neodlišuje. ()