Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore a Jennifer Connelly v romantické komedii o moderních vztazích a především nesnázích plynoucích z nedorozumění s opačným pohlavím… Ženy a muži. Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu, společně obývají Zemi, a třebaže jsou jako oheň a voda, musejí a hlavně chtějí spolu žít. Jen to občas nejde tak lehce, jak by si obě zúčastněné strany představovaly. A ani hlavní hrdinky a hrdiny superhvězdně obsazené adaptace stejnojmenného bestselleru Grega Behrendta a Liz Tuccillové rozhodně nečeká lehký boj. Skupina mladých lidí z Baltimoru totiž momentálně prochází velkou krizí vztahového života a hledáním velké osudové lásky. Místo ní ale přicházejí stále komičtější a úsměvnější situace, které dokáže napsat jen sám život. Ono i takové rande se totiž během několika málo minut může stát absolutním peklem a stačí k tomu opravdu málo. Ostatně všichni to známe... (oficiálny text distribútora)

LondonGirl

Miestami až na depresiu, ale inak v pohode. Film vo svojej podstate rozpráva pravdu, čo sa týka mužov a žien. Ben Affleck ukázal šiestu grimasu, blahoželám! ()

giovanni3

No 2 hodiny člověk pozoruje záplavu problémů a ,,problémů,, od kouření/nekouření přes odmítání mužů po nevěru, aby nakonec našel trest pro záletníka a nápravu několika vztahů a vůbec nalezení osudové lásky a jedno zklamání a návrat k přátelství... Prostě témata co by vystačila i samostatně na několik romantických filmů v jednom. Herecké obsazení sice hvězdné, ale třeba samotné vztahy s Drew Barrymore byly vlastně tak nějak navíc a nemusely tu ani být... Za mne slabé 3z5 ()

Wbcko

Úplně klasická romantika, která se nesnaží přinést nic nového, ani nijak překvapit a sází spíše na obsazení. Pro mne ale naprosto uspokojivý film a velmi příjemná výplň sobotního večera. Pokud hledáte něco nenáročného, tenhle film asi urazit nemůže. ()

Hortenzia

ja teda rozhodne nie som z radov feministiek, ale uz mi zacinaju seriozne liezt na nervy filmy, v ktorych robia zo zien este vacsie husi nez sme, ci uz je to sex v meste, zeny, vojna neviest alebo spoved shopaholicky ...spoiler (asi) : tento kusok mozno mohol vytrhnut z tejto kategorie zaver, kde sa snazia ukazat ze chlapi su na tom vlastne tak isto,ale potom to dorazia happyendom,lebo to je to,co zeny (ktore su cielova skupina) chcu... takze si to mozno aj zasluzia ()

Soweek

Ona je to vlastně hrozná blbost, ale na poli romantických filmů, které poslední dobou velmi silně upadají, má tento film co nabídnout. ()

Looser

Těsné 4 hvězdy, hlavně díky příliš mnoha liniím. Ve finále film není vlastně o žádné dvojici, protože každá dostane tak málo prostoru, ze celý film působí jako skupina 10 minutových povídek. ()

DeLaMorte

Vskutku příjemná romantická komedie o tom jak komlikované jsou vztahy.Velmi líbivě napsaný scénář do kterého bylo obsazené celé hvězdné nebe.Co se zpočátku zdá složitě zamotané se postupně a to hlavně za pomoci životních náhod dobře a nenásilně rozmotává a vyplňuje...silnější stránku filmu ocení zejméná divačky,ale i mě tato romantiká komedie opravdu pobavila. ()

ZkuKol

Velmi příjemná vztahová mozaika, v níž se to známými ksichty jen hemží. Jednotlivé linie jsou uvěřitelně a zábavně načrtnuté a dialogy příjemně přecházejí z pronášení mouder, přes myšlenkové smrště až po romantická vyznání. Ale Kenovi nikdo neřekl, že když se ve vašem filmu jen mluví a nemá žádnou silnou dějovou linii, vizuální styl, geniální scény či nápaditý střih, nemůže trvat přes dvě hodiny! opravdu Ken je pouze snímající režisér, jeho práci nikterak nepoznáte, herci jsou uvolnění a vztahová chemie funguje, jenž to se nedá sledovat takhle dlouho. Věřím, že jsou jedinci co májí opačný názor, já si stojím za tím, že 100 minutová verze s méně sterilním soundtrackem by mohla jít až na 5* Láska, láska, láska a vše co s ní souvisí, je toho dost co říct, ale nesmí se to přehánět, pak to začíná být nuda... 70% ()

fruitbueno

Na můj vkus moc dvojic, moc zápletek, málo prostoru pro zajímavé a naopak příliš pro jednoznačné. Ale takovou milou konverzační oddychovku jako takovou nemůžu rozhodně úplně zatratit.. Nevím, byla jsem rozhodnutá dát 3*, ale když vidím to hejno dvojek a trojek, přikláním se výš. ()

sedm.1

Hodně ukecaná romantika, která ovšem přes množství slov ani trochu nenudí. Až tak mo tě nežere totiž disponuje spoustou zajímavých a sympatických postav, spoustou příjemných a výrazných zápletek, různorodých vztahů a charakterů, jde o film plný silných a fungujících emocí, reálných osudů a především celé je to skutečně lidské a uvěřitelné. Romantika se tu jinak samozřejmě vyskytuje téměř neustále, ovšem pro mě překvapivě to celé mělo spíš blíže k dramatu než k nějaké třeskutě zábavné komedii, film se ale především drží neustále v pohodové, odpočinkové zóně a ohromně mě navíc oslovila jeho obrovská a velmi milá kultivovanost. Mou přízen si tato příjemná podívaná získala jistě i díky skutečně hvězdnému a pestrému obsazení, většina zúčastněných herců jsou velmi charismatické a příjemné osobnosti, krásná Scarlett Johansson, ještě krásnější Jennifer Aniston, sympaťáci Affleck, Long, Cooper, Connolly, prostě plejáda úžasných lidiček. Trochu mě zklamala jindy perfektní Jeniffer Connelly, ale to možná bylo způsobeno jen její postavou, která mi snad jediná nesedla a Drew Barrymore, ale u té je to zase způsobeno mou osobní averzí vůči ní. Až tak moc tě nežere zkrátka patří k tomu nejlepšímu na poli romantických snímků, je milý, působivý, prostě je moc, moc fajn. ()

pavcas

Od romantických komedií obecně moc neočekávám, ale když už se sejde můj oblíbenec "Modrý kukadlo Bradley" se sexy Scarlet a vtipná Jennifer se sladoušem Benem v jednom filmu, tak to jsem nemohla nechat bez povšimnutí. A dostala jsem přesně ten druh zábavy, pro který se dobrý romantický komedie točej. Milej humor, sympaticky vykreslený postavy a nějaká ta lovestory nebo rozchod. Navíc přiznejme si to, kdo z nás nikdy nekontroloval telefon jestli je zapojenej v zásuvce..kdo z nás neměl nutkání volat objektu svý touhy 4x za den, jen aby se přesvědčil, že dostal předešlý vzkaz, kdo z nás nebo která z nás se neutěšovala tím, že si kůň našeho vysněnýho prince po cestě zlomil nohu..Jedna věc se po shlédnutí tohohle filmu změnila( a nutno dodat, že jsem to viděla poprvé už před lety)..když mi chlap nezavolá, tak se netrápím tím, že ztratil moje číslo, vyhořel mu byt nebo utrpěl ztrátu paměti..prostě vím, že mně nechce! Takže to bylo vlastně kromě vtipnýho a pravdivýho i poučný!:-)A Justin Long, na toho se rozhodně vyplatilo počkat:-). ()

James87

Když máte ingredience v podání takových herců, tak se dalo uvařit i něco lepšího. Líbil se mi trojlístek Jennifer, Jennifer a Scarlett. Aby ne, když jsem chlap. ()

chmíří

No spíš díky obsazení, i když film taky nebyl špatný trochu moc klišé, ale stylem jak byl natočen i hereckými výkony celkem podařený. Takže trochu slabší 4*, ale proč ne...75% ()

DavidS.

Velmi sympatická herecká plejáda...Výborný začátek, který slibuje více vtipu a nadhledu, než se ve snímku nakonec objeví, protože zejména druhá polovina má snahu již brnkat na vážnější strunu. Což by nebyl problém, kdyby postav nebylo tolik a děj byl sevřenější...Takhle se jen povrchně klouzalo po jednotlivých osudech a vzájemných poutech... Nicméně příjemná žánrovka, která však mohla být mnohem lepší... ()