Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore a Jennifer Connelly v romantické komedii o moderních vztazích a především nesnázích plynoucích z nedorozumění s opačným pohlavím… Ženy a muži. Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu, společně obývají Zemi, a třebaže jsou jako oheň a voda, musejí a hlavně chtějí spolu žít. Jen to občas nejde tak lehce, jak by si obě zúčastněné strany představovaly. A ani hlavní hrdinky a hrdiny superhvězdně obsazené adaptace stejnojmenného bestselleru Grega Behrendta a Liz Tuccillové rozhodně nečeká lehký boj. Skupina mladých lidí z Baltimoru totiž momentálně prochází velkou krizí vztahového života a hledáním velké osudové lásky. Místo ní ale přicházejí stále komičtější a úsměvnější situace, které dokáže napsat jen sám život. Ono i takové rande se totiž během několika málo minut může stát absolutním peklem a stačí k tomu opravdu málo. Ostatně všichni to známe... (oficiálny text distribútora)

Qitek

Kakanec... Roztomilé hovínko, které možná lidi s inteligencí tříletého dítěte, potěší. Stejně tak jako to dítě, které k vám přiběhne celé rozzářené, chytne vás za ruku a přivede rovnou k jeho smradlavému výtvoru. Pohladíte ho, pochválíte (jste rádi že to zvládá sám a že nebude řvát kvůli zácpě), ale kakanec hned spláchnete, či vymyjete nočník. Přece nechcete, aby vám ta sračka ležela v hlavě. Ušetřete dvě hodiny svého života a tuhle podívanou nechte pro opravdu nenáročné. ()

viperDavid

Příjemná romantická sračka plná hvězd. Nikdo nic nepřehrává nikdo není výraznější. Příbeh typický - labilní ženský a silácké chlapské řeči. Prostě klasika, ale moc hezky koukatelná. Asi nejvíc se mi líbil Bradley Cooper s tím svým záletnickým kouřením :) Dobré na nedělní odpoledne. ()

Johnny.ARN

Vzťahovka s mrte postavami, ktoré sa navzájom prelínajú a ovplyvňujú. Obsadenie hviezd tomu trochu dalo váhu a tie životné pravdy sú aspon trochu uveritelné. Zahraté je to však velmi pekne a ani si uvedomíte tú dlhú minutáž. Možno trochu. Takže zacielené na cielovku ktorej a to páči. My ostatní sa aspon pokocháme blondavou Scarlettkou. 2 z 5 ()

Thommie

Líbila se mi ta alespoň částečná výpovědní hodnota, kterou to mělo. Dál selekce, kdo jak skončí a s jakým přístupem. Fajn film. Nad poměry se mi tady líbila nejmíň Scarlett Johansson. Naproti tomu musím uznat herecké kvality Jennifer Anistone a Justina Longa. ()

ywo666

Hmm plejáda známich hercov. A celkom slušná romantická komédia. Možno si film zaslúži viac ako tri hviezdy ale ja na tieto romantické veci proste nie som. Inak to bolo vcelku príjemné občas vtipné (na môj vkus málo), občas šteklivé a celkovo také nenásilné. 70%. Zaokrúhlim na dol lebo žáner ako taký až tak nemusím. ()

lennyd

Ona ho miluje, On Ji také, ale vzít si ji nechce. Ona ho miluje, ale On miluje jinou. Ona by ráda milovala, ale On neexistuje. On zase nikoho nechce, ale napříč tomu se zamiluje. A tak dále a tak dále. Několikero životních příběhů o lásce se proplétá, a ve chvíli, kdy už jste z toho zmateni jak sáňky v létě, se během okamžiku všechno rozplete a ta správná kolečka zapadnou to těch správných děr (nehledat prosím žádné dvojsmysly) a při závěrečných titulcích si všichni můžeme pogratulovat, jak je na tom světě krásně. Tento hvězdně (a to teda fakt) obsazený filmeček mne bohužel ale nijak příliš neuchvátil, a to hlavně díky první polovině filmu, která sice chce diváka uvést do problematiky, ale opravdu jej spíš domotá (a nudííí). O to hezčí je druhá půlka, která by si klidně zasloužila srovnání s legendární Láskou nebeskou... ()

Pavlínka9

Hvězdné obsazení, životní příběhy, které zná mnoho lidí osobně a pro diváka to nejdůležitější - v určitém příběhu se může najít i on sám. Také mi byl určitý příběh sympatičtější než jiný...Bavila jsem se, jelikož "propletenost" příhěhů mi nedělá problém, naopak - každou chvilku očekávám, kdo, kde a s kým ještě může být nějak spojen :) ()

terunka003

..film zaměřenej proti ženskejm - buď si vyštěká prstýnek, nebo je posedlá honem na chlapy, nebo jí žere, že starej kouří a prudí..v tomhle případě upřímně trpím stejně jako u sledování reklamy na Alwaysky - probuď se do svěžího rána, a při problému o tom, že nerozumíme své vagíně, jsem asi chlap.. ()

VasaX

Zajímavý a na všední podvečer celkem vhodný kousek. Celkem dost známých tváří, no prostě hezky obsazené. Režie taky není špatná, já osobně jsem s dějovými linkami a páry a vzájemnými souvislosti problémy neměl. Zato jsem měl problém se samotnou pointou snímku. Celkem rafinovaně se snaží být tak trochu univerzální, aby se každý tak trochu našel. Zároveň s tím se snaží vytloukat stereotypy a generalizace, bohužel jen dalšími stereotypy a generalizacemi. Navíc každá dějová linka je hodně průhledná a diváku se může stát, že se cítí tak zvaně krok před dějem. Což je ke škodě samotnému filmu. A občasné dokumentární vložky mi taky moc nesedly. Co naplat, nápad zajímavý, potenciál dobrý a výsledek průměrný. ()

jack.hnut

S odstupem času moje hodnocení klesá. Zajděte si s kámarádem/kou na kafe, proberte intimní život a dozvíte mnohem víc, než co dostanete od tohohle pozlátkovýho dílka. ()

hroubek

Příjemná podívaná na téma proč jsou chlapy svině.Děj je sestaven jako mozaika která nám před staví páry,jedince který hledájí lásku a nakonec lidi co si myslí,že už jí mají.Né všichni jsou skvělí ale víc sympatická je Ginnifer Goodwin a její posedlost mobilem.Jennifer Aniston a Ben Affleck coby pár který zažíva krizi kuli svatbě,Jennifer Connelly jako podváděná manželka snažící se zahranit manželství.Na pohled to celé vypadá dobře ale po hodině už tušíte jak to s páry,jedinci dopadne.Kratší,méně postav a byly by čtyři. ()

Timak

Není pravda, čím více hvězd, tím lepší film. A tady se to projevuje. Scarlett začíná nudit. Hraje pořád ty samé role sexy panenek, které chce každej jenom vojet a ona přitom chce jenom pravou lásku ... ach bože. Kdo mě ale opravdu, ale opravdu překvapil je Ben Affleck. Ten chlap šel do sebe a konečně začal hrát pořádný věci. Ten to zahrál pěkně od podlahy. Škoda, že neměl více prostoru. Jennifer opět slušný výkon -obě dvě. Drew by tam ani nemusela být a Justin snad konečně našel dobrou roli. Mno a Bradley - tam to snad ani podělat nešlo. Jeho role opravdu těžká nebyla. To by zahrála i cvičená opice. Takže verdikt. Zklamání. Ne snad, že by to byl tak děsný film - spíš jsem čekal asi trochu víc - od herců. Ono taky mít takového režiséra asi není velká výhra P.S. Další zvláštnost je i to, že ač Ginnifer Goodwin hrála hlavní roli, a že ji nezahrála špatně, v titulcích je psaná až na 10. pozici. Za všema "hvězdama". Trochu poděl ()

Tomesh

Další z řady filmů, který říká, že ženský to mají neskutečné složité a muži jsou hajzlové, kteří to mají strášně jednoduché.. Neodstřelím to jenom kvůli tomů, že mě to překvapivě celkem bavila postava Ginnifer Goodwin. ()

Narya89

Konečně jedna rádoby romantická komedie, která vrací zpátky do reality. Vidíme zde idealizaci vztahů a mužů z hlediska osob ženského pohlaví, typické omlouvání a nedokázání se postavit nepříjemné skutečnosti - ano, je to jednoduché - Nezavolá, nemá zájem, tak proč si vsugerovávat, že leží v nemocnici nebo ho unesli mimozemšťani, člověk by měl být schopen čelit faktu, že ne všichni po něm touží a pravděpodobně ten náš vyvolený má také svoji vyvolenou - v někom jiném. Vtipně podaná pravdivá pointa ukázaná na několika příbězích, konečně něco nového v tomto směru. ()