Cintoríny a pohrebiská sú posvätné a nedotknuteľné miesta. Práve na pôde, kde kedysi stávalo indiánske pohrebisko sa reťazec fast-foodov rozhodne vybudovať nový stánok na ukojenie, hneď po sexe najzákladnejšieho pudu typického američana: hladu po kuracích krídelkách a stehienkach. Lenže dovtedy sa chodí s krígľom po pivo, dokiaľ sa nerozbije... a usmrtené a skonzumované sliepky sa vracajú na tento svet aby rozpútali najväčší gore masaker, aký kedy Tromaville zažil. Grill-boyom a hosteskám neostáva nič iné ako poslať pápernatce späť na onen svet, skôr ako všetkým vydzobú oči a genitálie, čím zasýtia hlad po pomste. (Slavomír)

harfuska odpad!

Slepačia "zábava" určená len zvláštnej skupine divákov. Pre mňa to bol vrchol nevkusu, ktorý mohol vytvoriť iba totálny psychopat, aj to musel mať v zadku strčenú poriadne hrubú kládu. Toľko perverzností a nechutností pohromade som už dávno nevidela, ak vobec... no humus! ()

topi

Lloyd Kaufman si dělá totální prdel úplně, ale úplně ze všeho! Je to nekorektní, zvrhlé, úchylné, zkrátka učebnice a bible TROMY! Navíc si zahrál i jednu roličku, kde vystrkuje na diváka holou řiť. Je to borec! Poultygeist je asi nejkrvavějším a nejnákladnějším filmem společnost Tromy, kde se dějí věci, které jen tak v jiných filmech NIKDY neuvidíte. A navíc je to muzikál! TROMA RULES!!!!! ()

L_O_U_S

Dávám dvě hvězdičky ne proto, že bych se cítil znechucený, ale proto, že tenhle film tak nějak nemá šťávu, pokud ovšem nepočítám těch několik scén s procitnutím mrtvých kuřat a následným brutusem. Ke konci už mi film přišel zdlouhavý a těm zmutovaným nebožákům jsem přál, ať místo opětovného znovuvstávání raději dojdou pokoje. (587.) ()

kagemush

To nejlepší co jsem od Lloyda Kaufmana viděl,-gebil sem se s jen krátkými pauzami na nádech a výdech furt dokola.Vidět mě Lloyd, měl by ze mě určitě radost,jakože ze vzorového typa cílové skupiny.--DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ-- po celou dobu natáčení nebylo ublíženo jedinému živému kuřeti!! Všechny byly podříznuty ještě před natáčením,které bylo pravděpodobně kratší než je stopáž filmu. ()

(mOnkey)

Podle zdejší galerie jsem se těšil hlavně na útok přerostlých zmutovaných kuřat. Žel bohu, tito opeřenci v nepřesvědčivých maskách se na scénu dostanou až po hodině utrpení, které zahrnuje muzikálová čísla s nulovou choreografií a otřesným zpěvem. Jistěže je to záměr, ale na rozdíl od zpívánek v Chilleramě, kterou jsem viděl tentýž den a ve které jsou naschvál zfušované postsynchrony, mi tady ty tanečky a zpěvy prostě nepřišly zábavné. On je taky rozdíl, když točíte poctu béčku, přičemž je na vaší práci vidět zručnost a nadhled, a když točíte béčko, protože byste jistojistě nic lepšího vytvořit nedokázali. První hodinu tak musíme přetrpět již zmiňované hudební vložky, ale také fekální humor, který se filmem táhne jako červená nit. Říkám fekální, protože myslím fekální a ne třeba dementní. S dementním humorem se to má totiž tak, že když se dobře použije (takže autoři často vůbec nemusejí být dementi), může se z něj stát humor legrační. Tomu se ovšem Poultrygeist umně vyhýbá a naopak nám servíruje scény jako například tu, ve které máme tu smůlu přihlížet tomu, jak se chlapík ne nepodobný Gabeu Newellovi doslova vysere z podoby. Z téhle Tromy, s níž dosud nemám žádné zkušenosti, jsem byl tak dokonale znechucený, že mi bylo zle i ze vší té rajčatové a okurkové šťávy, která tu na hektolitry cáká po zdech, po podlaze, ale ze všeho nejraději lidem do obličeje. Ani drůbež v gumových oblecích to nakonec nezachrání (i když mírné zlepšení je patrné, ale zábava to i tak není), protože scénář je opravdu stupidní. Vážně nepochopím, proč bylo k jeho realizaci potřeba tří lidí, když i Avatara, což je asi jediný film, který má horší scénář než tohle, napsal Cameron sám. ()

Martin741

Poultrygeist je slusny Tromacky horor, ktory by mal poznat kazdy funda kvalitneho hororu. Rozhodne to nie je film pre siroke publikum, lebo ma v sebe gore, zvrhlosti a kadejake nechutarny. Uz som ako videl hodne, ale niektore pasaze som mal teda sakra problem dopozerat : 50 % ()

honajz2

Miluju absurdní humor, ale nesnáším fekální humor. U Troma snímků se oba dva neustále střídají, prolínají a tady právě obzvlášť - a pak to nějak hodnotit... Tady to už fakt neznalo mezí a tak Poultrygeist přímo překypuje totálně absurdními úchylnými nápady, z nichž u některých jsem se smál nahlas a u jiných jsem cítil jen strašnou trapnost. A jak už jsem psal, jak to pak mám hodnotit, když kvůli něčemu mi ten film přijde skvělý a kvůli něčemu bych ho nejradši poslal do odpadu, takže zvolím kompromis a dám 3*. Stejně ale oceňuji, jak kreativně se tu Kaufman vyřádil s gore, protože to, co všechno tady je, by jen tak někoho nenapadlo... Dokonce to ani není tak samoúčelné, jak se zpočátku zdá, ryje se zde snad do všeho možného, ať už jsou to vegani, KFC, Arabové či hromada dalšího. Každopádně Toxický mstitel a hlavně Atomové gymnázium se mi líbilo víc, protože ono méně je někdy více. A taky je nutné říct, že to je jen pro silné žaludky. 3* ()

Rodriguez

Myslel jsem si, že mě od TROMY nemůže už nic překvapit. Opak je pravdou a nic tak nechutného, perverzního a zároveň vtipného jsem už dlouho neviděl a asi ani neuvidím. Potěšil mě sám mistr Lloyd Kaufman, když zaskočil coby maskot fast-foodo a zatančil nám. 100% ()

cubajz

totální prasečina a mega odvaz - dejte Kaufmanovi do ruky kýble krve a zelenýho slizu, skupinku ženských ochotných ukázat kozy, masky kuřecích zombie a pár veselých písniček s úchylnými texty a on už to nějak zábavně spatlá dohromady! Narozdíl od brášky Terror Firmera mě tahle chujovina bavila celou dobu, hlášky typu "běžte, Amerika ještě není schopná přijmout teploušký mexický kuřecí sendvič" jsou v kontextu naprosto kulervoucí. ()

destroy83

Pro mě jeden z nejlepších TROMA filmů, opravdu jsem se výborně bavil a na snímku jsem neshledal jedinou vadu. Nezbývá než dát plný počet. ()

Fallen_One

Od Tromy pro mně vždycky bude numero uno Toxie IV. Tohle sice bylo taky dobrý...respektive úchylný, ale už mne to moc nepřekvapilo...krom dalších hnusáren navíc :-P ()

Mol

Nejlepší Kaufmanovka a film od Tromy vůbec. Hektolitry krve a hnisu, fastfood, zmutovaný kuřata, kozy, muzikál a béčkovej scénář. Co víc si vlastně od filmu přát? ()

Nivenx

Nevím čím to je, že většině se docela film zamlouvá, ale mě to přijde než komediální totálně ujetě stupidní a nudné. 30% ()

cocrHeLL

Abych byl upřímný, nesnáším muzikálové pasáže a vzhledem k tomu, že jsem neměl nic jiného na práci, tak jsem právě tyto pasáže využíval k dolití vína (kdy běžně užívám užitečného tlačítka PAUSE). Nebrání mi to však v tom, abych film hodnotil jasnou pětkou... Troma humor jak má být, gore jak má být, úchylnost jak má být... ()

ivan_drago

Nutnost pro všechny milovníky muzikálů, melodie jsou chytlavé a nesmírně vtipné a vynalézavé.... Vůbec celý film je povedená satira a komedie.... Jinak nechutnosti a vyprazdňování všeho druhu jsou na denním pořádku... Moc jsem se bavil... A skutečně musím pochválit všechny zombie kuřata, jejich masky jsou geniální... ()

Mrkvič

Pro milovníky fekálního humoru, malých koziček a brutálně nechutných příšerností jsou to jistě orgie. Uznávám, že si někdo hodně vyhrál a i přes ty hnusy to má i myšlenku, ale toho hnusu je prostě moc. ()

Brain-D

Dodíval jsem si říkám si průměr, takovej extra humus od Tromy (asi zrovna ten největší). Ale projedu ještě některé scény a zjístím, že to bylo vážně skvělé a hodně nabouchané vtipné gore horové béčko s poťouchlým Jasonem Yachaninem, který byl strašně vtipný. Někteří to tu přisuzují k braindead, není to opravdu mimo mísu. Kdyby se například Lloyd Kaufman a Peter Jackson (když začínal nejlépe) dali do kupy tak by se okamžitě zrušili žebříčky nejprasáčtějších a nekrvavějších filmů, protože tihle dva by vytvořili utlimatni masakr. ()

Terzeus

Všade brutálnosť a odpornosť na maximálnej možnej miere ale smiech? Ak by neexistovalo zopár dobrých momentov, tak by to bolo možno aj na odpad za trápnosť. Pesničky zabavili, rovnako pobavil aj samotný Arbie, ktorý síce je fakt o ničom ale má svetlé momenty. O herectve tu samozrejme nemôže byť reč, rovnako ako o scenári... lebo tieto veci tam akoby neboli. Za nápady, zopár podarených momentov a poriadnu dávku odpornosti 40%. ()