Cintoríny a pohrebiská sú posvätné a nedotknuteľné miesta. Práve na pôde, kde kedysi stávalo indiánske pohrebisko sa reťazec fast-foodov rozhodne vybudovať nový stánok na ukojenie, hneď po sexe najzákladnejšieho pudu typického američana: hladu po kuracích krídelkách a stehienkach. Lenže dovtedy sa chodí s krígľom po pivo, dokiaľ sa nerozbije... a usmrtené a skonzumované sliepky sa vracajú na tento svet aby rozpútali najväčší gore masaker, aký kedy Tromaville zažil. Grill-boyom a hosteskám neostáva nič iné ako poslať pápernatce späť na onen svet, skôr ako všetkým vydzobú oči a genitálie, čím zasýtia hlad po pomste. (Slavomír)

Wade

Chicken zombie!!! Troma komedie jak má bejt Hamas tedy Humus a další.Občasné písně byly podařené a nenudily což mě potěšilo.Vtípných nebo nechutných scén je Night of the Chicken Dead plnej nevim jestli jsi dam ještě někdy nějaký burger........ale co dam mě je to jedno. 75% ()

jefff

Nejlepší film všech dob!!! Néé, to si samozřejmě dělám srandu:-) o nic jiného taky u Tromy nejde, zvlášť pod režijí otce oblíbené společnosti Lloyda Kaufmana. Poultrygeist je jeden z TOP troma movies, po Terror firmeru jsem nečekal, že vyprodukují ještě něco úchylnějšího, do této doby jsem netušil, že něco jako Poultrygeist někdo může natočit. Absurdita snímku je tak dokonalá, že to ani není možné... ()

Devilian

Stejně jako u jiných Tromáckých kousků je toto opět prakticky nehodnotitelné. Člověk už musí přinejmenším tušit, do čeho jde a naprosto vypnout jakékoliv snahy o kritiku. Je to zábavné? Do určité míry ano (musím přiznat, že po těch pár pivech se člověk fakt zasměje přijemenším tomu, JAK sakra někoho takové ujetosti vůbec napadnou). Je to kvalitní filmařina? To rozhodně ne, ale alespoň si na to Lloyd ani nehraje. Doporučila bych to svým známým? Úchylům, které baví sledovat gorefest se zombie prsty v zadku, utrženými penisy, vydatnými zvratkovými přeháňkami, naprosto nekorektními vtípky o po zdech rozstříkaných mexičanech, a mnoho dalšího asi rozhodně ano. Ale předpokládám, že toto zrovna nebude šálek sraček ani pro zkušené hororové fandy. Nabízí se srovnání s Braindead, a tak trochu asi ano. Ale Troma dělá podobný žánr ještě o mnoho nechutnější, zvrácenější a ujetější, než kdokoliv jiný. Vstup na vlastní nebezpečí. ()

Miksilak

Dlouho jsem se rozhodoval mezi 3 a 4 hvězdičkama, ale nakonec dávám pouze 3, páč ty muzikálové vložky byly fakt otřesný a nudný. Jinak tento film je fakt masakr... ()

JamesSi

Naprostý muzikálový nízkorozpočtový WTF hnusoúlet, který si dělá prdel ze fastfoodů, americké ekonomiky a všeho možného. Asi nejhnusnější film, který jsem kdy viděl. Nechybí zde nahota, všemožné hnusy, neuvěřitelné přehrávání, všudypřítomná trapnost a scény u kterých si říkáte: jak je možné, že tohle někoho napadlo natočit. I přesto, že nejsem zrovna fanda "nechutného humoru" , tak jsem se rozhodně párkrát zasmál. Není to film pro každého a ke první polovině to už ztrácí energii. ()

Tydlidáš

Film kterej má podle mýho všechno důležitý. Takzvaně odkrytý kozy, potoky krve a daších telních či toxických tekutin, fritovaný kuřecí kýble, sex přes oblečení, člověka doslova vysranýho z podoby, kladnou muslimku a parádní písničku =) Lloyd je pán, ať žije Tromaville =) ()

TERRORDROME

V úvodnej scéne na cintoríne vylezie zo zeme ruka, vojde chlapovi do zadku a vyjde ústami. To aby každý hneď skraja vedel o čom ten film bude. O hovne, doslova! Ďalšia Tromácka várka plná srania, prdenia a kuracích zombíkov. A tentoraz je to muzikál. Zábavnosť pesničiek je kolísava ale taký duet Yachanina so samotným Kaufmanom je mimoriadne chytľavý. Morbídne obézny maskot Tromy Joe Fleishaker tu konečne schudne, aj keď len vo filme, proste ho roztrhne na hajzli počas prúdovej hnačky. Nemal žrať to vajce posadnuté indiánskym duchom. Nechutnosti, prdy, črevá a záchodový humor ktorý ide tristovkou proti dobrému vkusu a usiera si na plnú hubu zo všetkého čo je kontroverzné a neprístojné. Je tu aj chlapík s metlou v riti, moslimka ktorá vypije steroidy a vylezú jej oči, hovoriaci hamburger do ktorého vojde duch zabitého chlapca a kňaz ktorý vyháňa démonov pomocou DVD s Melom Gibsonom. No a nechýba ani neodmyslitelná autohavária ktorú sme mali možnosť vidieť v každom Kaufmanovom filme od počiatku 90-rokov. Nadupaná úchyláreň, ale Toxie 4 bol predsa len lepší. ()

Disease

Asi to nejlepší, co jsem z produkce Tromy viděl. Ovšem vzhledem k tomu, že nejsem žádný jejich fanoušek, vypovídací hodnota se blíží nule :-D ()

Paldiny

Satira voči fast foodom po Tromácku. Lacné triky, veľa sračiek, pár vychytaných nápadov a to všetko v sprievode bláznivých muzikálových čísel. Má to dokonca aj sympatické postavy a niekoľko vážne hustých splatterových momentov. Ak by Lloyd pár hluchých minút nahradil ďalšími kýbľami vnútorností mohlo ísť o podobný kult ako trebárs Braindead. Aj keď scéna s tlstým páprdom, ktorý vysere samého seba s víťazným pokrikom "I´m skinny!" má ku kultovosti veľmi blízko. ()

Mr.Mick

Tak toto je opus magnum Lloyda Kaufmana neskutočne brutálny, humorný a nechutný snímok ktorý spája nespojiteľne odporne gore scénky s muzikálom. Teším sa na ďalší počin tohto režiséra. ()

wampire23

Tento snímok je aj pre mňa, ako vyznávača okrajových žánrov, dosť rozpačitý. To, že v sebe spája nespojiteľné žánre, to by mi ani tak nevadilo, naopak niektoré hudobné časti ma dosť pobavili. Problém je, že v sebe spája to NAOZAJ vtipné s tým NAOZAJ trápnym. Jednu scénu sa smejem od ucha k uchu a ďalšia ma svojou trápnosťou donúti zamračiť sa. Taká je už raz TROMA:D. Ale ku gore scénam v ich typickom tromáckom prevedení nemám väčšie výhrady. Škoda, že ich bolo vo filme (na môj vkus a očakávanie) trošku málo. Je tam síce jeden 5-minútovy gorefest, kde sa trhá a požiera úplne všetko a vyzerá to ako pocta Braindeadu, ale to je pre fanúšika spllateru trošku málo. Takto zostal film na polceste medzi odpadom a 5* a nechýbalo veľa, aby sa prehupol k obom stranám. ()

waits

Jestli chcete vidět něco od Tromy, sáhněte po tomhle kousku, už jen proto, že je divácky nejlépe hodnoceným filmem v historii společnosti. Jistě, jde o nechutnou až úchylnou podívanou, některé scény bych bez problémů oželel, na druhou stranu ovšem je film nabytý řadou gagů, z nichž některé mě dostaly do kolen. Hlavní postavou téhle podívané (anotace horror/komedie/muzikál je pravdivá, všeho se vám dostane) je mladík (Jason Yachanin) s vizáží, dikcí a někdy i řečmi mladého Woody Allena, (ovšem splést se nemůžete, Allen takovéhle filmy netočí:)) a jeho expřítelkyně demonstrující proti jakési obdobě KFC, kde mladík pracuje. Přes řadu bizarních (často politicky i sociálně nekorektních) situací a pěveckých čísel (nejraději mám Slow Fast Food Love a Longing to Live / Waiting to Die) se děj rozvine až k závěrečné vesele horrorové podívané a očekávanému konci (existuje i alternantivní, s pornohercem Ronem Jeremym). Vedlejší roli včetně pěvěckého čísla (starý Arbie) si střihnul i režér Kaufman, řada dalších vedlejších scén je obsazena dobrovolníky, sehnanými na inzerát. Ideální kousek na skupinové promítání. Ti kteří neodejdou v prvních dvaceti mimutách se skvěle pobaví. ()

Rýža

Komedie/Horror/Muzikál. Aneb spousta krve, slizu, exkrementů, hnisu, hnusu, nějaké ty prsa a roztomilé songy - to vše v přesném poměru a dávkování. Narozdíl od spousty zdejších, nelibě hudební složku nesoucích komentářů, pro mě vrcholné body programu - a to muzikály opravdu ze srdce nenávidím! A Hummusa je moje hrdinka, hned od zítřka se dám na islám ... no ... možná od pozítří. ()